Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Třinec (28. - 29. 6. 2014)

skok vysoký - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2.30 Jaroslav Bába CZE 15.06.2003 Villeneuve d´Ascq
MR 2.21 Jaroslav Bába 2002
Finále (so, 28.6.2014 - 16:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.781.841.901.941.982.012.042.102.152.20
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 14 2.15 ---OOXOOOOXXX
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 12 1.98 -OOXOOXXX
3 Adam BlažekAdam Blažek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 13 1.98 O-OOXXOX-X---
4 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
JAC BrnoJAC Brno
95 10 1.94 OOXOOXXX
5 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
95 9 1.94 -OOXXOXXX
6 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 7 1.90 OXXOOXXX
7 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 8 1.90 OOXXOXXX
8 Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
96 11 1.84 OOXXX
9 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 3 1.84 OXXOXXX
10= Martin MaršíkMartin Maršík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
96 5 1.78 OXXX
10= Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 4 1.78 OXXX
12= Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
96 6 1.78 XOXXX
12= Matěj PařízekMatěj Pařízek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1 1.78 XOXXX
12= Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2 1.78 XOXXX
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2.18 Tomáš Petřina CZE 08.08.1982 Lodź
MR 2.15 Petr Kratochvíl 1984
Finále (so, 28.6.2014 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.751.811.871.931.98
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 12 1.93 -OOOXXX
2 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
TJ SvitavyTJ Svitavy
97 13 1.93 OOOXOXXX
3 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 10 1.93 OOXOXOXXX
4 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 11 1.93 OOOXXOXXX
5 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 8 1.87 OOOXXX
6 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 14 1.87 OXOOXXX
7 Ladislav KolaLadislav Kola
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 3 1.81 OXOXXX
8= David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 2 1.81 XOXOXXX
8= Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1 1.81 XOXOXXX
10= Ondřej ZawadaOndřej Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 4 1.75 OXXX
10= Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 7 1.75 OXXX
12= Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 9 1.75 XOXXX
12= David ZbořilDavid Zbořil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 5 1.75 XOXXX
14 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 6 1.75 XXOXXX
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1.91 Šárka Kašpárková CZE 27.08.1989 Varaždin
MR 1.88 Barbora Laláková 1999
Finále (so, 28.6.2014 - 10:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.531.601.651.691.74
1 Jana HartigováJana Hartigová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 10 1.69 OOOXXOXXX
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 9 1.65 OOOXXX
3 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 3 1.65 OXOXXOXXX
4= Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 6 1.60 OOXXX
4= Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 8 1.60 OOXXX
6= Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 5 1.60 OXOXXX
6= Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 4 1.60 OXOXXX
8 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 7 1.60 OXXOXXX
9 Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 2 1.60 XXOXXOXXX
Simona ŽďárskáSimona Žďárská
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
96 1 NM
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1.89 Šárka Kašpárková CZE 06.07.1988 Leipzig
MR 1.82 Yvona Tichopádová 1981
Finále (so, 28.6.2014 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.511.571.631.681.721.751.80
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
98 17 1.75 ---XXOOOXXX
2 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 16 1.72 ---OOXXX
3 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 15 1.68 -XOXOOXXX
4 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 12 1.68 OOOXXOXXX
5 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 14 1.63 -OOXXX
6 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10 1.63 -XXOOXXX
7= Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 7 1.63 OOXOXXX
7= Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 9 1.63 OOXOXXX
9 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
98 13 1.63 -XOXOXXX
10= Kateřina FialováKateřina Fialová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 8 1.57 OOXXX
10= Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 4 1.57 OOXXX
12 Lucie ČepováLucie Čepová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 11 1.57 XXOOXXX
13= Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
98 6 1.57 OXOXXX
13= Ivona BambuškováIvona Bambušková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
97 1 1.57 OXOXXX
15 Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 2 1.57 XOXXOXXX
16 Nikola SmolkováNikola Smolková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
98 5 1.51 XXOXXX
Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 3 NM
Celkem 17 závodníků