Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Třinec (28. - 29. 6. 2014)

400 m překážek (0.91) - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 50.65 Stanislav Návesňák CZE 22.07.1984 Praha
MR 52.10 Lukáš Souček 1994
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 55.01 Q 0.238
2 Viktor UherViktor Uher 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 55.87 Q 0.204
3 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 56.20 q 0.368
4 Martin SirotaMartin Sirota 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 58.63 0.323
5 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 61.31 0.194
6 Tomáš PosekanýTomáš Posekaný 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 64.01 0.211
Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 55.49 Q 0.385
2 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 57.28 Q 0.186
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 58.49 0.182
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 58.77 0.335
5 Václav KocourekVáclav Kocourek 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 63.65 0.304
Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2014 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 55.13 Q 0.361
2 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 55.91 Q 0.316
3 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 55.96 q 0.267
4 Martin PerutkaMartin Perutka 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 57.72 0.250
5 Šimon KrejčíŠimon Krejčí 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 59.91 0.223
6 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 64.68 0.168
Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNF 0.209
Poznámky:
Šmiřák Vladimír DNF, pravidlo č. 168.7
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 55.01 Q 0.238
2 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 55.13 Q 0.361
3 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 55.49 Q 0.385
4 Viktor UherViktor Uher 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 55.87 Q 0.204
5 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 55.91 Q 0.316
6 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 55.96 q 0.267
7 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 56.20 q 0.368
8 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 57.28 Q 0.186
9 Martin PerutkaMartin Perutka 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 57.72 0.250
10 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 58.49 0.182
11 Martin SirotaMartin Sirota 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 58.63 0.323
12 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 58.77 0.335
13 Šimon KrejčíŠimon Krejčí 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 59.91 0.223
14 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 61.31 0.194
15 Václav KocourekVáclav Kocourek 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 63.65 0.304
16 Tomáš PosekanýTomáš Posekaný 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 64.01 0.211
17 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 64.68 0.168
Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNF 0.209

400 m překážek (0.91) - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 50.65 Stanislav Návesňák CZE 22.07.1984 Praha
MR 52.10 Lukáš Souček 1994
Finále (ne, 29.6.2014 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 =MR 52.10 0.250
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 52.95 0.240
3 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 54.55 0.304
4 Viktor UherViktor Uher 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 54.70 0.218
5 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 55.61 0.150
6 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 55.87 0.321
7 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 56.07 0.316
8 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 56.59 0.137
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 55.89 Zuzana Hejnová CZE 23.07.2005 Kaunas
MR 59.47 Kristina Volfová 2007
Rozběh 1 (so, 28.6.2014 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 64.12 Q 0.275
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 64.83 Q 0.512
3 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 4 65.10 q 0.289
4 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3 67.73 0.472
5 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 70.71 0.255
6 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 72.94 0.251
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.6.2014 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 MR 59.09 Q 0.303
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 63.94 Q 0.287
3 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 66.59 q 0.176
4 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 69.18 0.310
5 Dominika RemešováDominika Remešová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 70.82 0.292
6 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 75.12 0.282
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.6.2014 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 64.77 Q 0.282
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 65.23 Q 0.250
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 67.18 0.256
4 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 67.53 0.259
5 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 70.30 0.372
6 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 74.45 0.178
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 MR 59.09 Q 0.303
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 63.94 Q 0.287
3 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 64.12 Q 0.275
4 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 64.77 Q 0.282
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 64.83 Q 0.512
6 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 4 65.10 q 0.289
7 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 65.23 Q 0.250
8 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 66.59 q 0.176
9 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 67.18 0.256
10 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 67.53 0.259
11 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3 67.73 0.472
12 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 69.18 0.310
13 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 70.30 0.372
14 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 70.71 0.255
15 Dominika RemešováDominika Remešová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 70.82 0.292
16 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 72.94 0.251
17 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 74.45 0.178
18 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 75.12 0.282

400 m překážek (0.76) - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 55.89 Zuzana Hejnová CZE 23.07.2005 Kaunas
MR 59.47 Kristina Volfová 2007
Finále (ne, 29.6.2014 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 MR 58.66 0.273
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 60.70 0.124
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 61.52 0.290
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 64.32 0.331
5 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 64.53 0.279
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 64.69 0.288
7 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 2 65.37 0.230
8 Adéla BártováAdéla Bártová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 65.50 0.175
Celkem 8 závodníků