Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Třinec (28. - 29. 6. 2014)

hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 70.23 Kateřina Šafránková CZE 09.09.2006 Stará Boleslav
MR 63.98 Kateřina Šafránková 2006
Finále (so, 28.6.2014 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 16 60.27 X55.3252.9255.3260.27XX
2 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 15 60.08 57.7158.5559.0459.0460.08XX
3 Petra KopřivováPetra Kopřivová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 13 52.61 48.6745.07X48.6752.61XX
4 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 7 50.69 X43.2745.2745.2750.69XX
5 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 14 49.82 49.82X47.4049.82X47.6945.23
6 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 8 49.39 43.1646.1347.2647.2649.39X47.13
7 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 12 48.92 43.0643.2945.0445.04X48.9248.17
8 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 6 45.00 44.48XX44.48X39.9545.00
9 Anna DoubravováAnna Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 11 42.47 39.6042.4740.5742.47
10 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 9 42.26 42.26X41.2842.26
11 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3 40.77 36.9237.9740.7740.77
12 Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 5 39.71 39.10X39.7139.71
13 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
97 1 36.13 X36.13X36.13
Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 10 NM
Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2 NM
Daniela NováčkováDaniela Nováčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 4 NM
Celkem 16 závodníků