výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Praha (12. - 13. 7. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.7.2014 - 10:15) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 07.34 765
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 07.38 752
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.43 736
4 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 07.55 697
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 07.83 610
6 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.89 592
Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.7.2014 - 10:15) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 07.63 671
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 07.81 616
3 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 07.82 613
4 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.84 607
5 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.88 595
6 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 07.97 568
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.19 506
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 13.7.2014 - 10:15) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3 07.88 595
2 Jan RotterJan Rotter 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.91 586
3 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 7 07.93 580
4 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.99 563
5 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.03 551
6 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 08.05 545
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 07.34 765
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 07.38 752
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.43 736
4 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 07.55 697
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 07.63 671
6 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 07.81 616
7 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 07.82 613
8 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 07.83 610
9 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.84 607
10 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.88 595
11 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3 07.88 595
12 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.89 592
13 Jan RotterJan Rotter 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.91 586
14 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 7 07.93 580
15 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 07.97 568
16 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 07.99 563
17 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.03 551
18 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 08.05 545
19 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.19 506
Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNP

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.7.2014 - 13:45) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.65 665
2 Milan PopovičMilan Popovič 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6 08.00 560
3 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 08.03 551
4 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.27 484
5 Jan BuraJan Bura 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 08.29 478
6 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2 08.32 470
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.7.2014 - 13:45) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Přemysl FilípekPřemysl Filípek 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.16 514
2 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 08.30 476
3 Adam NovosadAdam Novosad 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6 08.39 452
4 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 08.43 441
5 Michal HošekMichal Hošek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.49 426
6 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7 08.65 386
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.7.2014 - 13:45) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 08.44 439
2 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5 08.48 428
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 6 08.55 411
4 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 08.66 383
5 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2 08.93 320
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.65 665
2 Milan PopovičMilan Popovič 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6 08.00 560
3 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 08.03 551
4 Přemysl FilípekPřemysl Filípek 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.16 514
5 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.27 484
6 Jan BuraJan Bura 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 08.29 478
7 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 08.30 476
8 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2 08.32 470
9 Adam NovosadAdam Novosad 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6 08.39 452
10 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 08.43 441
11 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 08.44 439
12 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5 08.48 428
13 Michal HošekMichal Hošek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.49 426
14 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 6 08.55 411
15 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7 08.65 386
16 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 08.66 383
17 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2 08.93 320

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.7.2014 - 15:15) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.84 898
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 07.90 879
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 07.93 870
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 08.11 815
5 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2 08.16 800
6 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.25 773
7 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 08.31 755
8 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.47 709
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.7.2014 - 15:15) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.44 718
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 2 08.52 695
3 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.52 695
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 08.56 684
5 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 08.57 681
6 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.61 670
7 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.63 665
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 12.7.2014 - 15:15) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.68 651
2 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.72 640
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8 08.74 635
4 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.78 624
5 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.97 574
6 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 5 08.97 574
Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.84 898
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 07.90 879
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 07.93 870
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 08.11 815
5 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2 08.16 800
6 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.25 773
7 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 08.31 755
8 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.44 718
9 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.47 709
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 2 08.52 695
11 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.52 695
12 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 08.56 684
13 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 08.57 681
14 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.61 670
15 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.63 665
16 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.68 651
17 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.72 640
18 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8 08.74 635
19 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.78 624
20 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.97 574
21 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 5 08.97 574
Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNP

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 12.7.2014 - 12:15) official Vítr: +3.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.20 817
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.41 771
3 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.54 744
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.55 742
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.63 725
6 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 11.66 719
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.7.2014 - 12:15) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5 11.92 667
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 11.93 665
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 11.97 657
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 12.11 629
5 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 12.25 603
6 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 12.47 562
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.7.2014 - 12:15) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.76 699
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 11.86 679
3 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 6 11.90 671
4 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.08 635
5 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 12.20 612
6 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 12.38 578
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.20 817
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.41 771
3 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.54 744
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.55 742
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.63 725
6 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 11.66 719
7 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.76 699
8 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 11.86 679
9 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 6 11.90 671
10 Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5 11.92 667
11 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 11.93 665
12 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 11.97 657
13 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.08 635
14 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 12.11 629
15 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 12.20 612
16 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 12.25 603
17 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 12.38 578
18 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 12.47 562

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.7.2014 - 14:30) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 18.12 1011
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 5 18.65 942
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 19.23 869
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 6 19.46 841
5 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 8 19.75 806
6 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 20.08 767
7 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.43 727
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.7.2014 - 14:30) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.00 776
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8 20.06 769
3 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 20.26 746
4 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 20.27 745
5 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 20.48 721
6 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 20.54 714
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 20.62 705
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 12.7.2014 - 14:30) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 20.22 751
2 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 20.60 708
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 20.77 689
4 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.07 656
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.18 644
6 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 7 21.42 618
7 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 8 21.69 590
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 18.12 1011
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 5 18.65 942
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 19.23 869
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 6 19.46 841
5 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 8 19.75 806
6 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.00 776
7 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8 20.06 769
8 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 20.08 767
9 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 20.22 751
10 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 20.26 746
11 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 20.27 745
12 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.43 727
13 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 20.48 721
14 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 20.54 714
15 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 20.60 708
16 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 20.62 705
17 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 20.77 689
18 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.07 656
19 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.18 644
20 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 7 21.42 618
21 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 8 21.69 590

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 12.7.2014 - 15:00) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 24.72 913
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.32 858
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 6 25.56 836
4 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.73 821
5 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 25.99 798
6 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 26.51 753
7 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 26.98 713
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.7.2014 - 15:00) official Vítr: +2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 7 26.48 756
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2 26.80 729
3 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 27.11 703
4 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 27.11 703
5 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 27.23 693
6 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 AC PardubiceAC Pardubice 5 27.87 641
Christina ČernáChristina Černá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 24.72 913
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.32 858
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 6 25.56 836
4 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.73 821
5 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 25.99 798
6 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 7 26.48 756
7 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 26.51 753
8 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2 26.80 729
9 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 26.98 713
10 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 27.11 703
10 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 27.11 703
12 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 27.23 693
13 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 AC PardubiceAC Pardubice 5 27.87 641
Christina ČernáChristina Černá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 DNF

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 12.7.2014 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.62 786
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 52.54 701
3 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 5 53.17 674
4 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.19 673
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 54.16 633
6 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 54.22 631
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.7.2014 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.00 682
2 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 53.60 656
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 53.83 647
4 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 55.53 578
5 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 57.40 506
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 12.7.2014 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.04 597
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 55.48 580
3 Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4 55.64 573
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 56.06 557
5 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 56.45 542
6 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 57.07 518
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.62 786
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2 52.54 701
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.00 682
4 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 5 53.17 674
5 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.19 673
6 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 53.60 656
7 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 53.83 647
8 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 54.16 633
9 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 54.22 631
10 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.04 597
11 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 55.48 580
12 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 55.53 578
13 Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4 55.64 573
14 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 56.06 557
15 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 56.45 542
16 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 57.07 518
17 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 57.40 506

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.7.2014 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8 2:19.47 611
2 Michal HošekMichal Hošek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:30.69 485
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 2:32.19 469
4 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 2:32.86 462
5 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7 2:38.35 406
6 Jan BuraJan Bura 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:40.08 390
7 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 2:42.39 368
8 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 8 2:45.67 337
9 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3 3:04.38 188
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 12.7.2014 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Přemysl FilípekPřemysl Filípek 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 2:17.95 629
2 Milan PopovičMilan Popovič 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5 2:20.28 601
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 8 2:22.32 578
4 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:22.81 572
5 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:27.38 521
6 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 2:28.60 507
7 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 2:36.11 429
8 Adam NovosadAdam Novosad 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 1 2:36.91 421
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Přemysl FilípekPřemysl Filípek 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 2:17.95 629
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 8 2:19.47 611
3 Milan PopovičMilan Popovič 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5 2:20.28 601
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 8 2:22.32 578
5 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:22.81 572
6 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:27.38 521
7 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 2:28.60 507
8 Michal HošekMichal Hošek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:30.69 485
9 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 2:32.19 469
10 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 2:32.86 462
11 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2 2:36.11 429
12 Adam NovosadAdam Novosad 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 1 2:36.91 421
13 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7 2:38.35 406
14 Jan BuraJan Bura 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:40.08 390
15 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 2:42.39 368
16 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 8 2:45.67 337
17 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3 3:04.38 188

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 13.7.2014 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 2:40.38 569
2 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 2:44.55 522
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 6 2:48.77 476
4 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:49.30 471
5 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 2:51.36 450
Christina ČernáChristina Černá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 13.7.2014 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:33.24 653
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 4 2:33.71 647
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:34.71 635
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:37.11 606
5 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:37.30 604
6 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:40.93 562
7 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 2:43.28 536
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:33.24 653
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 4 2:33.71 647
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:34.71 635
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:37.11 606
5 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:37.30 604
6 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 2:40.38 569
7 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:40.93 562
8 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 2:43.28 536
9 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 2:44.55 522
10 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 6 2:48.77 476
11 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:49.30 471
12 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 2:51.36 450
Christina ČernáChristina Černá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 DNP

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.7.2014 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 2:30.21 690
2 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:30.39 688
3 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:31.41 675
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:33.61 648
5 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:37.72 599
6 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:39.81 575
7 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 2:48.40 480
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 13.7.2014 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:24.45 764
2 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 4 2:28.45 712
3 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8 2:39.51 578
4 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 2:39.61 577
5 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:44.61 521
6 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 2:46.54 500
7 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 2:52.20 441
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 13.7.2014 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:26.68 735
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 2:29.78 696
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2 2:29.87 695
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 6 2:36.22 617
5 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 5 2:36.64 612
6 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:39.18 582
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 2:40.23 570
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:24.45 764
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:26.68 735
3 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 4 2:28.45 712
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 2:29.78 696
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2 2:29.87 695
6 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 2:30.21 690
7 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:30.39 688
8 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:31.41 675
9 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:33.61 648
10 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 6 2:36.22 617
11 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 5 2:36.64 612
12 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:37.72 599
13 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:39.18 582
14 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8 2:39.51 578
15 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 2:39.61 577
16 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:39.81 575
17 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 2:40.23 570
18 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:44.61 521
19 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 2:46.54 500
20 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 2:48.40 480
21 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 2:52.20 441

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.7.2014 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6 2:34.90 633
2 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:41.65 554
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 3 2:41.96 551
4 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:49.92 464
5 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 3:10.86 271
Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 DNP
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.7.2014 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:31.62 673
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:35.66 624
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 2 2:40.85 563
4 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 3 2:47.40 491
5 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:47.61 489
6 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5 2:50.52 458
7 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:53.29 430
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 12.7.2014 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6 2:41.48 556
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 2:42.02 550
3 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:42.50 545
4 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 2:42.81 541
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 2:48.50 479
6 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 2:50.62 457
7 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:52.89 434
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:31.62 673
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6 2:34.90 633
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:35.66 624
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 2 2:40.85 563
5 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6 2:41.48 556
6 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:41.65 554
7 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 3 2:41.96 551
8 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 2:42.02 550
9 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:42.50 545
10 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 2:42.81 541
11 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 3 2:47.40 491
12 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:47.61 489
13 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 2:48.50 479
14 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:49.92 464
15 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5 2:50.52 458
16 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 2:50.62 457
17 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:52.89 434
18 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:53.29 430
19 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 3:10.86 271
Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 DNP
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 DNP

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.7.2014 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:59.09 673
2 Jan RotterJan Rotter 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 3:07.51 593
3 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:10.96 561
4 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:15.06 524
5 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 3:18.29 496
6 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4 3:18.49 494
7 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 3:21.66 468
8 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:22.27 463
Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 13.7.2014 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 2:52.73 737
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 2:57.03 694
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10 2:57.51 689
4 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 3:00.71 657
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4 3:03.35 632
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:05.41 612
7 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 3:07.79 590
8 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 9 3:11.67 554
9 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 3:19.03 490
10 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 3:27.62 419
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 2:52.73 737
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 2:57.03 694
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10 2:57.51 689
4 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:59.09 673
5 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 3:00.71 657
6 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4 3:03.35 632
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:05.41 612
8 Jan RotterJan Rotter 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 3:07.51 593
9 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 3:07.79 590
10 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:10.96 561
11 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 9 3:11.67 554
12 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:15.06 524
13 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 3:18.29 496
14 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4 3:18.49 494
15 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 3:19.03 490
16 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 3:21.66 468
17 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:22.27 463
18 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 3:27.62 419
Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNP

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.7.2014 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 4:43.08 661
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16 4:47.43 634
3 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 4:52.58 603
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 7 4:52.64 603
5 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:54.60 591
6 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 4:57.51 574
7 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 11 4:59.45 563
8 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 5:00.05 559
9 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 5:02.92 543
10 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12 5:05.67 528
11 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2 5:06.93 520
12 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 5:07.69 516
13 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 5:10.78 499
14 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 5:12.10 492
15 Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 9 5:13.11 487
16 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17 5:36.39 368
Celkem 16 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.7.2014 - 11:30) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.22 698
2 Milan PopovičMilan Popovič 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3 09.25 692
3 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.35 671
4 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 09.86 568
5 Michal HošekMichal Hošek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.10 522
6 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 7 10.45 459
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.7.2014 - 11:30) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4 09.84 572
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 2 09.88 564
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 10.18 508
4 Adam NovosadAdam Novosad 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 10.40 468
5 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 10.51 449
6 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7 10.78 403
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.7.2014 - 11:30) official Vítr: +3.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Přemysl FilípekPřemysl Filípek 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.18 508
2 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 10.25 495
3 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4 10.29 488
4 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 10.40 468
5 Jan BuraJan Bura 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 10.56 440
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.22 698
2 Milan PopovičMilan Popovič 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3 09.25 692
3 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.35 671
4 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4 09.84 572
5 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6 09.86 568
6 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 2 09.88 564
7 Michal HošekMichal Hošek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.10 522
8 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 10.18 508
9 Přemysl FilípekPřemysl Filípek 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.18 508
10 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 10.25 495
11 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4 10.29 488
12 Adam NovosadAdam Novosad 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 10.40 468
13 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 10.40 468
14 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 7 10.45 459
15 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 10.51 449
16 Jan BuraJan Bura 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 10.56 440
17 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7 10.78 403

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.7.2014 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 5 09.52 804
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.55 798
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 09.59 791
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1 09.73 763
5 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 09.78 754
6 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.87 737
7 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 09.93 725
8 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 10.22 672
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.7.2014 - 13:00) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.80 750
2 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 09.90 731
3 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.29 659
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.51 620
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 10.69 589
Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DQ
Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNF
Poznámky:
DQ dle pravidla 168/7
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 12.7.2014 - 13:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 10.14 686
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 4 10.56 611
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 6 10.72 583
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2 10.73 582
5 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.74 580
6 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.78 573
7 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.49 459
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 5 09.52 804
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.55 798
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2 09.59 791
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1 09.73 763
5 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 09.78 754
6 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.80 750
7 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.87 737
8 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 09.90 731
9 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 09.93 725
10 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 10.14 686
11 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 10.22 672
12 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.29 659
13 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.51 620
14 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 4 10.56 611
15 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 10.69 589
16 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 6 10.72 583
17 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2 10.73 582
18 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.74 580
19 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.78 573
20 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.49 459
Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DQ
Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNF

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.7.2014 - 11:00) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.76 865
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 14.04 829
3 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 14.10 822
4 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 14.16 814
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 14.50 772
6 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 14.54 767
7 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 15.45 659
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.7.2014 - 11:00) official Vítr: +3.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RotterJan Rotter 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.22 807
2 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 14.39 785
3 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.59 761
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 14.67 751
5 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 14.69 749
6 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 14.87 727
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15.14 695
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 12.7.2014 - 11:00) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 14.66 752
2 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5 15.02 709
3 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.19 689
4 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2 15.19 689
5 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 15.60 642
Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.76 865
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 14.04 829
3 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 14.10 822
4 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 14.16 814
5 Jan RotterJan Rotter 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.22 807
6 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 14.39 785
7 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 14.50 772
8 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 14.54 767
9 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.59 761
10 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 14.66 752
11 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 14.67 751
12 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 14.69 749
13 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 14.87 727
14 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5 15.02 709
15 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15.14 695
16 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.19 689
16 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2 15.19 689
18 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 15.45 659
19 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 15.60 642
Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 12.7.2014 - 10:30) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 NR 13.60 1036
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.65 1028
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 13.78 1010
4 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 14.43 918
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 7 14.44 917
6 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.62 892
7 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 8 14.73 878
8 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1 15.22 813
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.7.2014 - 10:30) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 15.16 821
2 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 15.47 781
3 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 15.65 758
4 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.77 743
5 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 15.89 728
6 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 AC PardubiceAC Pardubice 7 17.37 555
7 Christina ČernáChristina Černá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 17.62 528
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 NR 13.60 1036
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.65 1028
3 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 13.78 1010
4 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 14.43 918
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 7 14.44 917
6 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.62 892
7 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 8 14.73 878
8 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 15.16 821
9 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1 15.22 813
10 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 15.47 781
11 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 15.65 758
12 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.77 743
13 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 15.89 728
14 Lucie StoklasováLucie Stoklasová 97 AC PardubiceAC Pardubice 7 17.37 555
15 Christina ČernáChristina Černá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 17.62 528

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.7.2014 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 4 14.37 927
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 14.51 907
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 3 14.86 860
4 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 15.17 819
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.26 808
6 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 15.34 797
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8 15.46 782
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 12.7.2014 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5 15.43 786
2 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 15.53 773
3 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 15.79 740
4 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 16.13 698
5 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 16.27 682
6 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2 16.28 680
7 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 8 17.68 522
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 12.7.2014 - 10:00) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.30 678
2 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3 16.46 659
3 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.52 652
4 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 16.84 615
5 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 16.87 611
6 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 8 17.12 583
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 17.27 566
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 4 14.37 927
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 14.51 907
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 3 14.86 860
4 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 15.17 819
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.26 808
6 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 15.34 797
7 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5 15.43 786
8 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8 15.46 782
9 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 15.53 773
10 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3 15.79 740
11 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 16.13 698
12 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 16.27 682
13 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2 16.28 680
14 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.30 678
15 Barbora TicháBarbora Tichá 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3 16.46 659
16 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.52 652
17 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 16.84 615
18 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 16.87 611
19 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 8 17.12 583
20 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 17.27 566
21 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 8 17.68 522

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.7.2014 - 09:30) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 15.15 831
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 15.58 781
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 15.61 777
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 15.70 767
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.76 760
6 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.76 760
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 13.7.2014 - 09:30) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.42 799
2 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 15.60 778
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.75 761
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 15.89 745
5 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.06 726
6 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 16.31 698
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 13.7.2014 - 09:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 15.92 742
2 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 3 16.07 725
3 Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2 16.21 709
4 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 16.47 681
5 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.00 624
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 15.15 831
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.42 799
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 15.58 781
4 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 15.60 778
5 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 15.61 777
6 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 15.70 767
7 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.75 761
8 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.76 760
9 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.76 760
10 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 15.89 745
11 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 15.92 742
12 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.06 726
13 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 3 16.07 725
14 Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2 16.21 709
15 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 16.31 698
16 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 16.47 681
17 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.00 624

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.7.2014 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 11 1.93 ----------O-OOOXOXOO 740
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 15 1.90 -----------XXOOOOOXXOXXX 714
3 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 16 1.87 ------O-O-OOOXOXXOXOXXX 687
4 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 14 1.87 -----------O-OOXXOXXX 687
5 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 12 1.84 ----------O-OXOXOXXX 661
6 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 9 1.78 ---------O-XXOOXXX 610
7 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 18 1.78 -------O-XOOXXOXXOXXX 610
8 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1 1.75 ---OOOXXOOXXOOOXOXXX 585
9 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 13 1.72 -----O-OOXXOXOXXX 560
10 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 8 1.69 ----OOOOOOXXX 536
11 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 10 1.69 ---O-OOXOOOXXX 536
12= Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 17 1.69 ------OOXXOOXXX 536
12= David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5 1.69 ------OOXXOOXXX 536
14= Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 2 1.66 ---O-OOXOOXXX 512
14= Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 7 1.66 ---O-OOXOOXXX 512
16 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4 1.57 OOOOOOXXX 441
17 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 3 1.54 O-OXOXOXXX 419
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.7.2014 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 16 1.78 --------OO-OOOXXX 610
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 13 1.75 -----OOOOOOXOXOXXX 585
3 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 18 1.72 ---------O-XXOXXX 560
4 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 19 1.69 ------O-XXOOOXX- 536
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 15 1.69 --------XO-XOXXX 536
6 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 14 1.69 ----OOOOOOXXOXXX 536
7 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 11 1.63 -------OOXXX 488
8 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 6 1.60 OOOOOOOOXXX 464
9 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 1.60 O-O-OXXOOOXXX 464
10 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 4 1.60 O-OOOOOXOXXX 464
11 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5 1.60 OOOOXOOOXOXXX 464
12 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 9 1.60 ---O-XOXXOXOXXX 464
13= Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 1.57 -OOOXOXXOOXXX 441
13= Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 7 1.57 -OOOXOXXOOXXX 441
15 Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1 1.51 XOOOXXOOXXX 396
16 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 8 1.51 OOOOXXOXXX 396
17= Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 17 1.48 OOOXOXXX 374
17= Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3 1.48 OOOXOXXX 374
19 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 2 1.48 XXOXXOOXOXXX 374
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.7.2014 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 15 1.69 842
2 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 13 1.66 806
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 14 1.63 771
4 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 11 1.60 736
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 10 1.57 701
6 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 7 1.57 701
7 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 9 1.54 666
8 Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 6 1.54 666
9 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 12 1.51 632
9 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 5 1.51 632
11 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 8 1.48 599
12 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 3 1.42 534
Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1 NH
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 4 NH
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 2 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.7.2014 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 15 1.60 736
2 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 17 1.60 736
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 18 1.51 632
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 21 1.51 632
5 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 13 1.48 599
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4 1.48 599
7 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 7 1.48 599
8 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 20 1.45 566
8 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 5 1.45 566
10 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 11 1.45 566
11 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 19 1.42 534
12 Barbora SlabochováBarbora Slabochová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
99 9 1.42 534
13 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 6 1.42 534
14 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 14 1.42 534
15 Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 8 1.39 502
15 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 12 1.39 502
17 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 10 1.39 502
18 Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 2 1.39 502
19 Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1 1.36 470
20 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 16 1.36 470
Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 3 NH
Celkem 21 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.7.2014 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.20 Body
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 17 4.40 -------------XO-O-XO 731
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 16 4.10 ------------O-OOXXOXXX 645
3 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 15 3.90 ----------O-OXOOXXX 590
4 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 10 3.80 ---XXOOO-OXOOXXOXOXXOOXX 562
5 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 13 3.70 -------O-OOOXXOXXX 535
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 12 3.70 -----O-O-OXOXOXXOXXX 535
7 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 7 3.40 --OO-OOOXXOXXOXXX 457
8 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 14 3.30 -----OOOOXXX 431
9 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 3 3.30 O--XOOOXOOXOXXX 431
10 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 9 3.30 O-XO-XOOOXXOXOXXX 431
11 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 8 3.10 -OXOXOXXOXXOOXXX 381
12 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 11 3.00 ---XO-O-XXX 357
13 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6 2.90 XOOOXOOXXX 333
14 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1 2.80 O-OOXXX 309
15 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2 2.80 XOOOOXXX 309
16 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5 2.70 XXOOOXXX 286
17 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4 2.60 OOXXX 264
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.7.2014 - 13:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90 Body
1 Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 20 3.60 --------O-O-OOOXXX 509
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 13 3.40 --XO-O-XO-XOOOOXOXXX 457
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 15 3.30 ---XOOOOOOOXOXOXXX 431
4 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 14 3.30 --O-OOXOXOOOOXXOXXX 431
5 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 11 3.20 -----XOOOOOOXXX 406
6 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 19 3.10 ----O-OXXOOOXXX 381
7 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 16 3.10 ----OOOOXXOXOXXX 381
8 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 17 3.00 O---O-XO-OXXX 357
9 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 12 2.90 --O-XXOOOXOXXX 333
10 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3 2.90 OOOOOXXOOXXOXXX 333
11 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 6 2.80 OOOOOOOXXX 309
12 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10 2.80 ---O-XOXXO-X- 309
13 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 2.70 -O-OOOXXX 286
14 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5 2.70 XOO-OOOXXX 286
15 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2 2.70 O-OOOXOXXX 286
16 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 8 2.50 OOOXOXXX 242
17 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 18 2.50 OOOXXOXXX 242
18 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 4 2.40 OOXOXXX 220
19 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1 2.30 XXOOXXX 199
20 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 2.30 OXOXXX 199
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.7.2014 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 18 6.65 +2.3 m/s 6.04 +1.7 m/s X+0.56.04+1.76.65+2.36.65 732
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 16 6.51 -0.1 m/s 6.39+1.46.28+3.56.51-0.16.51 700
3 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 9 6.44 +1.9 m/s 5.79+0.56.44+1.95.89-1.16.44 684
4 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 8 6.29 +0.6 m/s 5.80+3.26.29+0.66.16+0.36.29 650
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 15 6.24 +2.0 m/s 6.24+2.06.07+1.95.88+0.66.24 639
6 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 14 6.23 +2.4 m/s 5.88 +1.2 m/s 5.88+1.26.23+2.45.70-2.16.23 637
7 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 11 6.20 +0.7 m/s 6.20+0.75.99+1.95.77-1.76.20 630
8 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5 6.14 -1.2 m/s X-0.96.03+1.86.14-1.26.14 617
9 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 17 6.05 +1.4 m/s 6.05+1.46.00+1.45.85+0.86.05 597
10 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 3 6.01 +0.5 m/s 5.89-0.56.01+0.55.78+1.16.01 589
11 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 7 5.99 -2.1 m/s X+2.0X+1.75.99-2.15.99 584
12 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 13 5.98 -1.8 m/s 4.76-0.5X+1.55.98-1.85.98 582
13 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 12 5.94 +2.9 m/s 5.87 -2.3 m/s 5.04+1.15.94+2.95.87-2.35.94 574
14 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 10 5.88 +1.3 m/s 5.63-0.25.88+1.35.74-1.55.88 561
15 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 2 5.69 +0.5 m/s 5.61+0.25.69+0.55.56-0.85.69 521
16 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4 5.64 +0.5 m/s 5.31+0.35.64+0.55.26-0.55.64 510
17 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1 5.38 +2.6 m/s 5.30 5.19+1.05.305.38+2.65.38 457
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 6 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.7.2014 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 17 6.15 -0.1 m/s 6.08-2.16.15-0.1X+0.26.15 619
2 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 15 6.11 +0.9 m/s 5.60-3.05.95+0.76.11+0.96.11 610
3 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 20 5.83 +0.1 m/s 5.49-2.75.83+0.15.81-0.75.83 550
4 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 7 5.79 +0.2 m/s 5.73-2.05.79+0.2X-0.15.79 542
5 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 13 5.72 -1.9 m/s 5.68-1.15.43-0.75.72-1.95.72 527
6 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 16 5.69 +0.6 m/s 5.32-2.5X-0.35.69+0.65.69 521
7 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 4 5.63 -0.1 m/s 5.38-0.25.63-0.15.04+1.25.63 508
8 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 8 5.59 -0.4 m/s X-2.35.22-0.75.59-0.45.59 500
9 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 5 5.58 +0.8 m/s X+0.45.54+0.15.58+0.85.58 498
10 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 6 5.57 +0.8 m/s 5.15-1.35.57+0.8X+0.55.57 496
11 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 10 5.43 +0.7 m/s 5.43+0.7X-0.55.42+1.05.43 467
12 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 18 5.43 -2.6 m/s 5.43-2.65.31-0.5X-0.35.43 467
13 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 5.39 -0.4 m/s 5.39-0.45.34-1.55.35-0.45.39 459
14 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 12 5.39 +1.0 m/s 5.17-0.64.97-2.35.39+1.05.39 459
15 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 9 5.36 +0.6 m/s X-1.75.06-1.25.36+0.65.36 453
16 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 11 5.25 +1.6 m/s 5.25+1.65.14-2.45.21+0.15.25 431
17 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2 5.24 +0.0 m/s 5.23-0.44.97-1.85.24+0.05.24 429
18 Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1 4.90 -2.5 m/s X-0.64.90-2.5X-0.74.90 363
Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 14 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 12.7.2014 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 17 5.75 +1.3 m/s 5.60+1.35.75+1.3X5.75 533
2 Milan PopovičMilan Popovič
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 15 5.25 +0.7 m/s 4.60+1.15.25+0.74.48+0.85.25 431
3 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 16 5.20 -1.0 m/s 5.20-1.05.10+1.2X5.20 421
4 Přemysl FilípekPřemysl Filípek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 9 5.02 +0.8 m/s X4.76+1.55.02+0.85.02 386
5 Adam NovosadAdam Novosad
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 11 5.02 +1.7 m/s XX5.02+1.75.02 386
6 Jan BuraJan Bura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 13 4.94 +1.9 m/s 4.94+1.94.86+1.8X4.94 371
7 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 12 4.91 +1.8 m/s 4.72+2.04.86+2.54.91+1.84.91 365
8 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
01 6 4.87 -1.4 m/s 4.87-1.4XX4.87 358
9 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 8 4.84 +2.8 m/s 4.47 +0.4 m/s 4.47+0.44.84+2.83.68+1.04.84 352
10 David KonečnýDavid Konečný
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 2 4.78 +2.1 m/s 4.78+2.1XX4.78 341
11 Filip KaplanFilip Kaplan
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 10 4.76 +1.7 m/s 4.52-1.74.76+1.74.75+3.64.76 337
12 Michal HošekMichal Hošek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 7 4.67 +1.2 m/s 4.67+1.2X3.96+0.64.67 321
13 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1 4.40 -0.6 m/s 4.40-0.6XX4.40 273
14 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 4 4.39 +0.6 m/s 4.36-0.3X4.39+0.64.39 271
15 Adam GrodaAdam Groda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3 4.37 +0.6 m/s 3.92+1.24.20+1.44.37+0.64.37 267
16 Václav ChudomelVáclav Chudomel
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 5 4.27 +0.2 m/s 4.27+0.2XX4.27 250
17 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 14 4.26 +1.4 m/s 3.99+0.74.19+1.64.26+1.44.26 249
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 13.7.2014 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 12 5.64 +1.0 m/s 5.35+0.95.58-0.55.64+1.05.64 741
2 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 13 5.64 +1.3 m/s 5.55-0.6X-0.95.64+1.35.64 741
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 10 5.55 +0.5 m/s X-1.6X+0.25.55+0.55.55 715
4 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 11 5.49 +1.2 m/s 5.39-1.35.21-1.65.49+1.25.49 697
5 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 5 5.28 -1.6 m/s 5.28-1.64.87-2.15.05+0.35.28 637
6 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 8 5.20 +0.7 m/s 4.73-2.55.12-1.95.20+0.75.20 614
7 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 6 5.15 -1.7 m/s 4.90-1.65.15-1.75.10+1.35.15 601
8 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 2 4.95 +1.0 m/s 4.57-2.14.79+0.54.95+1.04.95 546
9 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 3 4.95 +0.9 m/s 4.70-0.64.63-1.34.95+0.94.95 546
10 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 9 4.83 +0.6 m/s 4.82-0.9X-1.34.83+0.64.83 514
11 Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 7 4.78 +0.6 m/s 4.67-2.14.61-1.14.78+0.64.78 500
12 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 4 4.78 -2.0 m/s 4.78-2.04.45-1.74.54-0.74.78 500
13 Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1 4.22 +0.3 m/s 3.98-1.74.20+0.04.22+0.34.22 359
Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.7.2014 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 21 5.65 -1.7 m/s X-2.05.65-1.7X-1.65.65 744
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 20 5.54 -0.1 m/s 5.54-0.15.33-0.9X-1.65.54 712
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 19 5.27 -0.9 m/s 4.96-1.5X-2.45.27-0.95.27 634
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 18 5.16 -1.3 m/s 4.97-1.85.16-1.3X+0.25.16 603
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 17 5.04 +0.7 m/s 4.75-1.94.90-1.95.04+0.75.04 570
6 Barbora SlabochováBarbora Slabochová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
99 13 4.99 +0.6 m/s X-1.04.84+0.34.99+0.64.99 557
7 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 15 4.99 -1.4 m/s 4.99-1.44.61-2.2X-1.14.99 557
8 Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 10 4.97 +1.2 m/s 4.78+0.04.70+0.24.97+1.24.97 551
9 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 11 4.90 -0.2 m/s 4.90-0.24.63-1.9X+0.74.90 532
10 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 12 4.89 -2.0 m/s 4.63-1.54.75-0.34.89-2.04.89 530
11 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 14 4.87 -2.7 m/s 4.74+0.24.76+0.24.87-2.74.87 524
12 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 16 4.83 -1.0 m/s 4.74-1.5X-0.94.83-1.04.83 514
13 Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 7 4.75 -0.2 m/s 4.62+0.34.53-0.44.75-0.24.75 492
14 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 9 4.69 +0.6 m/s X+0.34.47-0.34.69+0.64.69 477
15 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 5 4.65 -0.8 m/s 4.65+0.24.65-0.8X-0.84.65 466
16 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1 4.65 -0.6 m/s 4.46-1.94.65-0.64.59-0.44.65 466
17 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 6 4.57 +0.5 m/s 4.57+0.54.50-0.8X-0.84.57 446
18 Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 8 4.45 +0.1 m/s 4.45+0.1X-0.6X-0.84.45 416
19 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3 4.42 -2.0 m/s X+0.14.03+0.04.42-2.04.42 408
20 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 4.32 +0.2 m/s 4.32+0.2X-0.94.30-1.84.32 384
21 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 2 3.97 +0.6 m/s 3.97+0.6X-0.53.91-0.73.97 301
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 12.7.2014 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 21 5.53 +0.5 m/s 5.28+1.35.53+0.5X+1.55.53 709
2 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 12 5.21 +1.9 m/s 4.96+0.35.21+1.95.05+0.65.21 617
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 17 5.07 +1.3 m/s 4.97+0.05.07+1.3X+1.95.07 578
4 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 15 5.03 +2.0 m/s 4.76-1.35.03+2.05.01+1.95.03 567
5 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 19 5.00 +1.3 m/s 4.90+0.04.93+1.05.00+1.35.00 559
6 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 16 4.86 +3.8 m/s 4.56 +0.2 m/s 4.56+0.24.50+1.74.86+3.84.86 522
7 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 18 4.85 +2.4 m/s 4.82 -1.6 m/s 4.82-1.64.85+2.4X+2.14.85 519
8 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 8 4.72 +2.2 m/s 4.44 +1.3 m/s X+3.44.44+1.34.72+2.24.72 485
9 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 10 4.66 +1.4 m/s 4.61+1.94.41+2.34.66+1.44.66 469
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 7 4.55 +1.2 m/s