výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Ostrava (2. - 3. 8. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 9.58 Usain Bolt JAM 16.08.2009 Berlin
WL 9.80 Justin Gatlin USA 03.07.2014 Lausanne
NR 10.23 Jan Veleba CZE 03.07.2010 Pardubice
NL 10.33 Jan Veleba CZE 31.05.2014 Mnichov
MR 10.26 Lukáš Milo 2008 Tábor
Rozběh 1 (so, 2.8.2014 - 14:20) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 4 10.34 Q 0.134
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.88 Q 0.158
3 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.93 q 0.138
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 5 11.02 0.138
5 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.05 0.144
6 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.06 0.101
Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.8.2014 - 14:20) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 10.56 Q 0.189
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK MostAK Most 5 10.95 Q 0.125
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 7 11.07 0.136
4 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8 11.08 0.169
5 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.09 0.171
6 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.11 0.180
7 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.13 0.111
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.8.2014 - 14:20) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.69 Q 0.132
2 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.82 Q 0.128
3 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 6 10.95 q 0.139
4 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.05 0.153
5 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 11.22 0.143
6 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 11.25 0.121
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 4 10.34 Q 0.134
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 10.56 Q 0.189
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.69 Q 0.132
4 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.82 Q 0.128
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.88 Q 0.158
6 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.93 q 0.138
7 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK MostAK Most 5 10.95 Q 0.125
8 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 6 10.95 q 0.139
9 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 5 11.02 0.138
10 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.05 0.153
11 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.05 0.144
12 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.06 0.101
13 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 7 11.07 0.136
14 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8 11.08 0.169
15 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.09 0.171
16 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.11 0.180
17 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.13 0.111
18 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 11.22 0.143
19 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 11.25 0.121
Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNP

100 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 9.58 Usain Bolt JAM 16.08.2009 Berlin
WL 9.80 Justin Gatlin USA 03.07.2014 Lausanne
NR 10.23 Jan Veleba CZE 03.07.2010 Pardubice
NL 10.33 Jan Veleba CZE 31.05.2014 Mnichov
MR 10.26 Lukáš Milo 2008 Tábor
Finále (so, 2.8.2014 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 4 NL 10.32 0.134
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 10.56 0.175
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.61 0.136
4 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 1 10.84 0.134
5 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.86 0.153
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.93 0.124
7 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK MostAK Most 8 11.04 0.117
8 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.09 0.134
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 10.49 Florence Griffith-Joyner USA 16.07.1988 Indianapolis, IN
WL 10.80 Tori Bowie USA 18.07.2014 Monaco
NR 11.09 Jarmila Kratochvílová CZE 06.06.1981 Bratislava
NL 11.44 Kateřina Čechová CZE 09.06.2014 Praha
MR 11.32 Kateřina Čechová 2012 Vyškov
Rozběh 1 (so, 2.8.2014 - 14:00) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.07 Q 0.159
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.07 Q 0.140
3 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.33 0.138
4 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.43 0.150
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.98 0.177
6 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 13.06 0.175
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DQ 162.6 -0.042
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.8.2014 - 14:00) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.92 Q 0.141
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.06 Q 0.199
3 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.17 q 0.165
4 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.19 q 0.166
5 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.25 0.133
6 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 12.56 0.193
7 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 12.85 0.187
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.8.2014 - 14:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.94 Q 0.121
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 12.06 Q 0.178
3= Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.20 0.189
3= Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.20 0.156
5 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.51 0.139
6 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 12.78 0.182
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.92 Q 0.141
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.94 Q 0.121
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 12.06 Q 0.178
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.06 Q 0.199
5 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.07 Q 0.159
6 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.07 Q 0.140
7 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.17 q 0.165
8 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.19 q 0.166
9 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.20 0.189
9 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.20 0.156
11 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.25 0.133
12 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.33 0.138
13 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.43 0.150
14 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.51 0.139
15 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 12.56 0.193
16 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 12.78 0.182
17 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 12.85 0.187
18 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.98 0.177
19 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 13.06 0.175
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DQ 162.6 -0.042

100 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 10.49 Florence Griffith-Joyner USA 16.07.1988 Indianapolis, IN
WL 10.80 Tori Bowie USA 18.07.2014 Monaco
NR 11.09 Jarmila Kratochvílová CZE 06.06.1981 Bratislava
NL 11.44 Kateřina Čechová CZE 09.06.2014 Praha
MR 11.32 Kateřina Čechová 2012 Vyškov
Finále (so, 2.8.2014 - 15:40) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.87 0.131
2 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.89 0.133
3 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.90 0.164
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.99 0.159
5 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 12.02 0.175
6 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 12.02 0.113
7 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.11 0.123
8 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 12.18 0.120
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 19.19 Usain Bolt JAM 20.08.2009 Berlin
WL 19.68 Justin Gatlin USA 18.07.2014 Monaco
NR 20.49 Pavel Maslák CZE 13.07.2013 Tampere
NL 20.63 Pavel Maslák CZE 25.05.2014 Vila Real de Santo A
MR 20.60 Pavel Maslák 2012 Vyškov
Rozběh 1 (ne, 3.8.2014 - 13:15) official Vítr: -2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.54 Q 0.193
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.03 Q 0.183
3 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.14 q 0.139
4 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 22.38 0.164
5 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7 22.56 0.196
6 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.76 0.171
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.8.2014 - 13:15) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.17 Q 0.169
2 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 22.55 Q 0.135
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 22.64 0.130
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.75 0.185
5 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.86 0.139
6 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.28 0.169
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.8.2014 - 13:15) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.60 Q 0.114
2 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.80 Q 0.197
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 6 22.11 q 0.192
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.14 0.140
5 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.55 0.206
6 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.62 0.196
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.54 Q 0.193
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.60 Q 0.114
3 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.80 Q 0.197
4 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.03 Q 0.183
5 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 6 22.11 q 0.192
6 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.14 q 0.139
7 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.14 0.140
8 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.17 Q 0.169
9 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 22.38 0.164
10 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 22.55 Q 0.135
11 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.55 0.206
12 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7 22.56 0.196
13 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.62 0.196
14 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 22.64 0.130
15 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.75 0.185
16 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.76 0.171
17 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.86 0.139
18 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.28 0.169

200 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 19.19 Usain Bolt JAM 20.08.2009 Berlin
WL 19.68 Justin Gatlin USA 18.07.2014 Monaco
NR 20.49 Pavel Maslák CZE 13.07.2013 Tampere
NL 20.63 Pavel Maslák CZE 25.05.2014 Vila Real de Santo A
MR 20.60 Pavel Maslák 2012 Vyškov
Finále (ne, 3.8.2014 - 15:50) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.95 0.183
2 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.05 0.208
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.30 0.139
4 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.65 0.189
5 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 21.88 0.181
6 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 22.08 0.165
7 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 2 22.43 0.172
Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 21.34 Florence Griffith-Joyner USA 29.09.1988 Seoul (Olympic Stadium)
WL 22.18 Tori Bowie USA 31.05.2014 Eugene, OR
NR 21.97 Jarmila Kratochvílová CZE 06.06.1981 Bratislava
NL 23.71 Kateřina Čechová CZE 14.06.2014 Praha-Juliska
MR 23.03 Erika Suchovská 1995 Ostrava
Rozběh 1 (ne, 3.8.2014 - 13:00) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.76 Q 0.152
2 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 24.62 Q 0.160
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 24.66 Q 0.157
4 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 24.73 q 0.153
5 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.04 0.159
6 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 26.07 0.161
7 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 8 27.03 0.224
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.8.2014 - 13:00) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.57 Q 0.189
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 24.59 Q 0.181
3 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.65 Q 0.145
4 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.88 q 0.186
5 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.99 0.171
6 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 27.43 0.189
Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.76 Q 0.152
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.57 Q 0.189
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 24.59 Q 0.181
4 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 24.62 Q 0.160
5 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.65 Q 0.145
6 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 24.66 Q 0.157
7 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 24.73 q 0.153
8 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.88 q 0.186
9 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.99 0.171
10 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.04 0.159
11 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 26.07 0.161
12 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 8 27.03 0.224
13 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 27.43 0.189
Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 7 DNS

200 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 21.34 Florence Griffith-Joyner USA 29.09.1988 Seoul (Olympic Stadium)
WL 22.18 Tori Bowie USA 31.05.2014 Eugene, OR
NR 21.97 Jarmila Kratochvílová CZE 06.06.1981 Bratislava
NL 23.71 Kateřina Čechová CZE 14.06.2014 Praha-Juliska
MR 23.03 Erika Suchovská 1995 Ostrava
Finále (ne, 3.8.2014 - 15:45) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.92 0.177
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.24 0.207
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 24.42 0.184
4 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 24.53 0.154
5 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 24.68 0.163
6 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 24.72 0.145
7 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 24.82 0.162
Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 43.18 Michael Johnson USA 26.08.1999 Sevilla
WL 43.74 Kirani James GRN 03.07.2014 Lausanne
NR 44.79 Pavel Maslák CZE 09.05.2014 Doha
NR 44.84 Pavel Maslák CZE 12.08.2013 Moskva
NL 44.79 Pavel Maslák CZE 09.05.2014 Doha
MR 45.82 Karel Bláha 2000 Plzeň
Finále (ne, 3.8.2014 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 46.09 0.164
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 46.20 0.209
3 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 46.43 0.211
4 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 46.84 0.324
5 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 47.11 0.261
6 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 47.59 0.194
7 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 47.79 0.246
Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNF 0.182
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 43.18 Michael Johnson USA 26.08.1999 Sevilla
WL 43.74 Kirani James GRN 03.07.2014 Lausanne
NR 44.79 Pavel Maslák CZE 09.05.2014 Doha
NR 44.84 Pavel Maslák CZE 12.08.2013 Moskva
NL 44.79 Pavel Maslák CZE 09.05.2014 Doha
MR 45.82 Karel Bláha 2000 Plzeň
Rozběh 1 (so, 2.8.2014 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.24 Q 0.283
2 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.50 Q 0.280
3 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 47.52 Q 0.188
4 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 47.69 q 0.226
5 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.60 0.267
6 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 48.84 0.248
7 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 1 49.95 0.169
8 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 51.47 0.359
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.8.2014 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 46.72 Q 0.186
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.10 Q 0.213
3 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.91 Q 0.202
4 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 48.54 q 0.286
5 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 49.93 0.171
6 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 50.66 0.246
7 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 50.96 0.236
8 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 51.00 0.341
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 46.72 Q 0.186
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.10 Q 0.213
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.24 Q 0.283
4 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.50 Q 0.280
5 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 47.52 Q 0.188
6 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 47.69 q 0.226
7 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.91 Q 0.202
8 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 48.54 q 0.286
9 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.60 0.267
10 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 48.84 0.248
11 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 49.93 0.171
12 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 1 49.95 0.169
13 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 50.66 0.246
14 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 50.96 0.236
15 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 51.00 0.341
16 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 51.47 0.359

400 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 47.60 Marita Koch GDR 06.10.1985 Canberra
WL 49.48 Francena McCorory USA 28.06.2014 Sacramento, CA
NR 47.99 Jarmila Kratochvílová CZE 10.08.1983 Helsinki
NL 54.13 Lenka Masná CZE 17.05.2014 Kladno
MR 50.88 Helena Fuchsová 1999 Ostrava
Finále (ne, 3.8.2014 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.29 0.394
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 56.06 0.216
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 5 56.37 0.264
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 57.04 0.224
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 58.03 0.437
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6 58.23 0.325
7 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 58.68 0.342
8 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 58.78 0.169
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 47.60 Marita Koch GDR 06.10.1985 Canberra
WL 49.48 Francena McCorory USA 28.06.2014 Sacramento, CA
NR 47.99 Jarmila Kratochvílová CZE 10.08.1983 Helsinki
NL 54.13 Lenka Masná CZE 17.05.2014 Kladno
MR 50.88 Helena Fuchsová 1999 Ostrava
Rozběh 1 (so, 2.8.2014 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 5 57.99 Q 0.246
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 59.13 Q 0.172
3 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 59.61 Q 0.271
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 59.61 q 0.158
Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.8.2014 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 57.57 Q 0.266
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 57.87 Q 0.316
3 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 58.04 Q 0.289
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 58.11 q 0.201
5 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2 63.16 0.269
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 57.57 Q 0.266
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 57.87 Q 0.316
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 5 57.99 Q 0.246
4 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 58.04 Q 0.289
5 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 58.11 q 0.201
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 59.13 Q 0.172
7 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 59.61 Q 0.271
8 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 59.61 q 0.158
9 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2 63.16 0.269
Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 DNP

800 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:40.91 David Lekuta Rudisha KEN 09.08.2012 London (OP)
WL 1:42.45 Nijel Amos BOT 18.07.2014 Monaco
NR 1:44.84 Lukáš Vydra CZE 12.08.1998 Zürich
NL 1:47.35 Jan Kubista CZE 01.07.2014 Velenje
MR 1:46.94 Michal Šneberger 2005 Kladno
Rozběh 1 (so, 2.8.2014 - 14:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:53.81 Q
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:54.01 Q
3 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 5 1:54.24 Q
4 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 1:54.58 q
5 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:55.76
6 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 7 1:57.03
7 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:58.93
8 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 2:05.97
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 55.98
600 1:24.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.8.2014 - 14:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 5 1:53.82 Q
2 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 1:53.84 Q
3 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:53.92 Q
4 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 2 1:54.23 q
5 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 6 1:56.45
6 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:57.23
7 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 1:57.39
8 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 1:57.43
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 56.83
600 1:26.38
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:53.81 Q
2 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 5 1:53.82 Q
3 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 1:53.84 Q
4 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:53.92 Q
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:54.01 Q
6 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 2 1:54.23 q
7 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 5 1:54.24 Q
8 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 1:54.58 q
9 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:55.76
10 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 6 1:56.45
11 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 7 1:57.03
12 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:57.23
13 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 1:57.39
14 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 1:57.43
15 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:58.93
16 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 2:05.97

800 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:40.91 David Lekuta Rudisha KEN 09.08.2012 London (OP)
WL 1:42.45 Nijel Amos BOT 18.07.2014 Monaco
NR 1:44.84 Lukáš Vydra CZE 12.08.1998 Zürich
NL 1:47.35 Jan Kubista CZE 01.07.2014 Velenje
MR 1:46.94 Michal Šneberger 2005 Kladno
Finále (ne, 3.8.2014 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:50.42
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 1:51.30
3 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 5 1:51.80
4 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:52.06
5 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 8 1:54.20
6 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:54.69
7 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 2 1:55.54
8 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 1:55.69
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 52.86
600 1:21.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:53.28 Jarmila Kratochvílová TCH 26.07.1983 München
WL 1:57.67 Ajee Wilson USA 18.07.2014 Monaco
NR 1:53.28 Jarmila Kratochvílová CZE 26.07.1983 München
NL 1:59.93 Lenka Masná CZE 18.06.2014 Ostrava
MR 1:59.55 Ludmila Formanová 2000 Plzeň
Finále (ne, 3.8.2014 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:10.16
2 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:10.63
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 2:11.78
4 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 2:11.79
5 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:12.07
6 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:13.28
7 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:18.14
8 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 2:22.66
9 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 2:22.99
10 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 8 2:26.24
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:06.23
600 1:39.04
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 3:26.00 Hicham El Guerrouj MAR 14.07.1998 Roma (Stadio Olimpico)
WL 3:27.64 Silas Kiplagat KEN 18.07.2014 Monaco
NR 3:34.87 Jan Kubista CZE 20.08.1983 Praha
NL 3:35.26 Jakub Holuša CZE 11.06.2014 Oslo
MR 3:44.60 Tomáš Linhart 1977 Praha
Finále (ne, 3.8.2014 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1 3:49.82
2 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:50.56
3 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:50.70
4 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 3:53.79
5 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 3:55.60
6 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 13 3:56.96
7 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 8 3:59.33
8 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11 4:00.64
9 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 4:00.98
10 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 4:02.22
11 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 4:03.07
12 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 4:06.01
Jan PernicaJan Pernica 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15 DNF
Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 7 DNF
Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 58.77
800 2:00.80
1200 3:04.54
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 3:50.46 Yunxia Qu CHN 11.09.1993 Beijing
WL 3:57.00 Sifan Hassan NED 05.07.2014 Paris Saint-Denis
NR 4:01.84 Ivana Walterová CZE 11.08.1986 Budapest
NL 4:11.84 Diana Mezuliáníková CZE 24.05.2014 Salzburg
MR 4:12.49 Tereza Čapková 2012 Vyškov
Finále (ne, 3.8.2014 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 4:27.17
2 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 4:27.57
3 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 4:30.51
4 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 4:30.97
5 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:36.80
6 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 4:39.00
7 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10 4:41.47
8 Katarina BorešováKatarina Borešová 87 SlovakiaSlovakia 7 4:42.99
9 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 4:45.37
10 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 4:46.62
11 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 4:47.33
Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK ŠternberkAK Šternberk 8 DNS
Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 14 DNS
Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:20.29
800 2:33.86
1200 3:40.69
Celkem 14 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 12:37.35 Kenenisa Bekele ETH 31.05.2004 Hengelo
WL 12:59.82 Edwin Cheruiyot Soi KEN 05.07.2014 Paris Saint-Denis
NR 13:24.99 Jiří Sýkora CZE 01.08.1980 Moskva
NL 14:06.32 Jakub Holuša CZE 24.05.2014 Vila Real de Santo A
MR 13:45.63 Jan Pešava 1993 Jablonec
Finále (so, 2.8.2014 - 17:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14:19.11
2 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 14:33.42
3 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5 14:50.18
4 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 14:57.54
5 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 AK KroměřížAK Kroměříž 8 14:59.09
6 Robert MíčRobert Míč 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 15:25.44
7 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 15:33.34
8 Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 15:33.53
9 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 15:53.11
10 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 15:56.99
11 Václav BitalaVáclav Bitala 77 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 16:15.51
12 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 13 17:33.58
Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 2:50.57
2000 5:40.69
3000 8:35.09
4000 11:28.64
Celkem 13 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 14:11.15 Tirunesh Dibaba ETH 06.06.2008 Oslo (Bislett)
WL 14:28.88 Genzebe Dibaba ETH 18.07.2014 Monaco
NR 15:35.62 Kristiina Mäki CZE 12.06.2014 Huelva
NL 15:35.62 Kristiina Mäki CZE 12.06.2014 Huelva
MR 15:54.10 Michaela Mannová 2003 Olomouc
Finále (so, 2.8.2014 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eva VrabcováEva Vrabcová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 16:28.78
2 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 3 16:58.25
3 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 17:38.60
4 Marie MiličkováMarie Miličková 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 17:48.88
5 Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 18:17.33
6 Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 9 19:42.25
7 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 8 19:43.95
8 Adriana SlaníkováAdriana Slaníková 93 AK HodonínAK Hodonín 1 20:56.58
Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK ŠternberkAK Šternberk 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:10.22
2000 6:26.24
3000 9:47.29
4000 13:10.91
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 12.21 Yordanka Donkova BUL 20.08.1988 Stara Zagora
WL 12.44 Dawn Harper Nelson USA 05.07.2014 Paris Saint-Denis
NR 12.73 Lucie Škrobáková CZE 05.07.2009 Kladno
NL 13.25 Lucie Škrobáková CZE 09.06.2014 Praha
MR 12.79 Lucie Škrobáková 2013 Tábor
Rozběh 1 (so, 2.8.2014 - 13:15) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 13.06 Q 0.201
2 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.80 Q 0.204
3 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 13.80 Q 0.184
4 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 13.84 q 0.143
5 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.39 q 0.189
6 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 14.39 0.187
7 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 14.67 0.209
8 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 15.79 0.343
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.8.2014 - 13:15) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 13.51 Q 0.135
2 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 6 14.07 Q 0.178
3 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.29 Q 0.148
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.43 0.151
5 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 14.57 0.159
6 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.69 0.213
7 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 8 15.41 0.141
8 Barbora LandováBarbora Landová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 17.33 0.170
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 13.06 Q 0.201
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 13.51 Q 0.135
3 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.80 Q 0.204
4 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 13.80 Q 0.184
5 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 13.84 q 0.143
6 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 6 14.07 Q 0.178
7 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.29 Q 0.148
8 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.39 q 0.189
9 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 14.39 0.187
10 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.43 0.151
11 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 14.57 0.159
12 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 14.67 0.209
13 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.69 0.213
14 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 8 15.41 0.141
15 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 15.79 0.343
16 Barbora LandováBarbora Landová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 17.33 0.170

100 m překážek - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 12.21 Yordanka Donkova BUL 20.08.1988 Stara Zagora
WL 12.44 Dawn Harper Nelson USA 05.07.2014 Paris Saint-Denis
NR 12.73 Lucie Škrobáková CZE 05.07.2009 Kladno
NL 13.25 Lucie Škrobáková CZE 09.06.2014 Praha
MR 12.79 Lucie Škrobáková 2013 Tábor
Finále (so, 2.8.2014 - 15:15) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 12.99 0.113
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 13.15 0.141
3 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 6 13.76 0.176
4 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 13.82 0.209
5 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.82 0.186
6 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.82 0.221
7 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 13.89 0.150
8 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 14.63 0.186
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 12.80 Aries Merritt USA 07.09.2012 Bruxelles
WL 12.94 Hansle Parchment JAM 05.07.2014 Paris Saint-Denis
NR 13.27 Petr Svoboda CZE 14.06.2010 Praha
NL 13.74 Petr Svoboda CZE 08.07.2014 Tábor
MR 13.29 Petr Svoboda 2008 Tábor
Finále (so, 2.8.2014 - 15:30) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 NL 13.50 0.140
2 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 14.39 0.154
3 Michal ŘíhaMichal Říha 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 14.66 0.159
4 Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 14.87 0.172
5 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 14.89 0.135
6 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.95 0.122
7 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 15.24 0.124
8 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 15.45 0.147
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 12.80 Aries Merritt USA 07.09.2012 Bruxelles
WL 12.94 Hansle Parchment JAM 05.07.2014 Paris Saint-Denis
NR 13.27 Petr Svoboda CZE 14.06.2010 Praha
NL 13.74 Petr Svoboda CZE 08.07.2014 Tábor
MR 13.29 Petr Svoboda 2008 Tábor
Rozběh 1 (so, 2.8.2014 - 13:40) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 NL 13.64 Q 0.133
2 Michal ŘíhaMichal Říha 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 14.74 Q 0.171
3 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 15.02 Q 0.156
4 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.27 q 0.106
5 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.36 0.186
6 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 15.66 0.152
Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DQ 168.7b 0.151
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.8.2014 - 13:40) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 14.21 Q 0.190
2 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 14.26 Q 0.143
3 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.83 Q 0.150
4 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 14.96 q 0.159
5 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 15.64 0.169
Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 NL 13.64 Q 0.133
2 Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 14.21 Q 0.190
3 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 14.26 Q 0.143
4 Michal ŘíhaMichal Říha 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 14.74 Q 0.171
5 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.83 Q 0.150
6 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 14.96 q 0.159
7 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 15.02 Q 0.156
8 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.27 q 0.106
9 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 15.36 0.186
10 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 15.64 0.169
11 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 15.66 0.152
Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DQ 168.7b 0.151
Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS

400 m překážek - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 46.78 Kevin Young USA 06.08.1992 Barcelona
WL 48.03 Javier Culson PUR 14.06.2014 New York City, NY
NR 48.27 Jiří Mužík CZE 03.08.1997 Athínai
NL 50.68 Michal Brož CZE 09.06.2014 Praha
MR 48.92 Jiří Mužík 2002 Ostrava
Finále (ne, 3.8.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 50.51 0.218
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.65 0.215
3 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.67 0.304
4 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.08 0.325
5 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 52.30 0.269
6 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 52.38 0.206
7 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 8 52.86 0.304
8 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 54.73 0.192
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 46.78 Kevin Young USA 06.08.1992 Barcelona
WL 48.03 Javier Culson PUR 14.06.2014 New York City, NY
NR 48.27 Jiří Mužík CZE 03.08.1997 Athínai
NL 50.68 Michal Brož CZE 09.06.2014 Praha
MR 48.92 Jiří Mužík 2002 Ostrava
Rozběh 1 (so, 2.8.2014 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.92 Q 0.196
2 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.81 Q 0.201
3 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3 53.24 Q 0.205
4 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 54.93 0.298
5 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 55.68 0.126
6 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 55.97 0.236
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.8.2014 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.98 Q 0.262
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 52.25 Q 0.203
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 53.02 Q 0.180
4 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6 53.48 q 0.284
5 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 54.24 q 0.185
6 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 54.71 0.378
7 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 7 55.20 0.307
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.92 Q 0.196
2 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.98 Q 0.262
3 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 52.25 Q 0.203
4 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.81 Q 0.201
5 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 53.02 Q 0.180
6 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3 53.24 Q 0.205
7 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6 53.48 q 0.284
8 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 54.24 q 0.185
9 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 54.71 0.378
10 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 54.93 0.298
11 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 7 55.20 0.307
12 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 55.68 0.126
13 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 55.97 0.236

400 m překážek - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 52.34 Yuliya Pechenkina RUS 08.08.2003 Tula, RUS
WL 53.41 Kaliese Spencer JAM 27.06.2014 Kingston (NS), JAM
NR 52.83 Zuzana Hejnová CZE 15.08.2013 Moskva
NL 55.76 Denisa Rosolová CZE 18.06.2014 Ostrava
MR 54.38 Denisa Rosolová 2012 Vyškov
Finále (ne, 3.8.2014 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 54.63 0.235
2 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia 5 57.02 0.471
3 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 58.61 0.220
4 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6 58.62 0.379
5 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 60.78 0.332
6 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 61.68 0.239
7 Monika BrusováMonika Brusová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 63.83 0.395
Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 DNS
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Celkem 9 závodníků

400 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 52.34 Yuliya Pechenkina RUS 08.08.2003 Tula, RUS
WL 53.41 Kaliese Spencer JAM 27.06.2014 Kingston (NS), JAM
NR 52.83 Zuzana Hejnová CZE 15.08.2013 Moskva
NL 55.76 Denisa Rosolová CZE 18.06.2014 Ostrava
MR 54.38 Denisa Rosolová 2012 Vyškov
Rozběh 1 (so, 2.8.2014 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.42 Q 0.213
MS Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia NR 56.96 0.246
3 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 60.26 Q 0.272
4 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 62.31 Q 0.352
5 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 64.97 q 0.363
6 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 65.25 0.186
7 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 66.56 0.193
8 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 67.53 0.269
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.8.2014 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 56.30 Q 0.143
2 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.56 Q 0.258
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 63.22 Q 0.219
4 Monika BrusováMonika Brusová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 63.25 q 0.241
5 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 67.98 0.258
Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 8 DNP
Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNF 0.183
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 56.30 Q 0.143
2 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.42 Q 0.213
3 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia NR 56.96 0.246
4 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.56 Q 0.258
5 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 60.26 Q 0.272
6 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 62.31 Q 0.352
7 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 63.22 Q 0.219
8 Monika BrusováMonika Brusová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 63.25 q 0.241
9 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 64.97 q 0.363
10 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 65.25 0.186
11 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 66.56 0.193
12 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 67.53 0.269
13 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 67.98 0.258
Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 8 DNP
Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNF 0.183

3000 m překážek - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7:53.63 Saif Saaeed Shaheen QAT 03.09.2004 Bruxelles
WL 8:02.37 Jairus Kipchoge Birech KEN 11.06.2014 Oslo (Bislett)
NR 8:23.8 Dušan Moravčík CZE 17.09.1972 Praha
NL 08:44.23 Milan Kocourek CZE 27.05.2014 Turnov
MR 8:37.92 Michael Nejedlý 1995
Finále (ne, 3.8.2014 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 2 08:55.41
2 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 09:02.62
3 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 09:06.22
4 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 AK KroměřížAK Kroměříž 5 09:08.59
5 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4 09:20.07
6 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09:23.03
7 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 09:24.02
8 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09:32.25
9 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 9 09:46.50
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 2:55.15
2000 5:56.27
2600 7:44.10
Celkem 9 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 8:58.81 Gulnara Galkina RUS 17.08.2008 Beijing (National Stadium)
WL 9:10.64 Hiwot Ayalew ETH 12.07.2014 Glasgow (Hampden Park)
NR 9:41.73 Marcela Lustigová CZE 13.06.2011 Praha
NL 10:13.75 Anežka Drahotová CZE 24.05.2014 Vila Real de Santo A
MR 9:49.40 Jana Biolková 2003 Olomouc
Finále (ne, 3.8.2014 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10:41.90
2 Petra KubešováPetra Kubešová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10:48.61
3 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 11:22.20
4 Lucie KřížováLucie Křížová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 11:35.65
5 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12:01.18
6 Adriana SlaníkováAdriana Slaníková 93 AK HodonínAK Hodonín 7 12:07.13
7 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 9 12:28.57
8 Hana LolkováHana Lolková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 12:31.13
9 Karolína VachováKarolína Vachová 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 12:46.24
10 Denisa KozákováDenisa Kozáková 79 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10 12:55.77
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 3:37.08
2000 7:13.70
2600 9:22.70
Celkem 10 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 36.84 Jamaica JAM 11.08.2012 London (OP)
WL 37.71 Jamaica JAM 25.05.2014 Nassau (T. Robinson Stadium)
NR 38.82 ČSSR CZE 10.09.1972 München
NR 39.41 Sparta Praha CZE 19.06.1988 Warszawa
MR 39.48 Sparta Praha 1988 Praha
Finále (so, 2.8.2014 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gvušč, Dvořák, Grabmüller, Petr Gvušč, Dvořák, Grabmüller, Petr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.68 0.206
2 Bakalár, Jánský, Frolík, Feifel Bakalár, Jánský, Frolík, Feifel A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 41.95 0.204
3 Nohava, Křížek, Lecjaks, Benda Nohava, Křížek, Lecjaks, Benda AK MostAK Most 4 42.12 0.216
4 Klepek, Konečný, Holibka, Rusek Klepek, Konečný, Holibka, Rusek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 42.54 0.189
5 Žouželka, Havlík, Sekanina, Janků Žouželka, Havlík, Sekanina, Janků AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 8 44.23 0.269
Lichý, Šťastný, Macháček, Lukáš Lichý, Šťastný, Macháček, Lukáš TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNF 0.226
Broda, Gulec, Salamon, Fójcik Broda, Gulec, Salamon, Fójcik TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 7 DNF 0.323
Poznámky:
Po shlédnutí videzáznamu byla zrušena diskvalifikace štafety A.C. TEPO Kladno, neboť k porušení pravidla 170.7 na první předávce nedošlo.
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 40.82 United States USA 10.08.2012 London (OP)
WL 41.88 United States USA 24.05.2014 Nassau (T. Robinson Stadium)
NR 42.98 ČSSR CZE 18.08.1982 Zürich
NR 44.61 PSK Olymp Praha CZE 02.07.2011 Brno
MR 44.61 PSK Olymp Praha 2001 Brno
Finále (so, 2.8.2014 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mazáčová, Schmidová, Urbánková, Štychová Mazáčová, Schmidová, Urbánková, Štychová Czech RepublicCzech Republic 4 44.72 0.199
2 A Domská, Humpolíková, Seidlová, Procházková A Domská, Humpolíková, Seidlová, Procházková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 45.03 0.211
3 Koudelová, Sotáková, Mrňová, Hřivnová Koudelová, Sotáková, Mrňová, Hřivnová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 46.43 0.131
4 Rajmonová, Kubicová, Vedralová, Buranská Rajmonová, Kubicová, Vedralová, Buranská Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 49.22 0.217
Šimečková, Chválková, Šebestíková, Slaninová Šimečková, Chválková, Šebestíková, Slaninová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNF 0.203
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 2:54.29 United States USA 22.08.1993 Stuttgart (Gottlieb-Daimler Stadium)
WL 2:57.25 United States USA 25.05.2014 Nassau (T. Robinson Stadium)
NR 3:02.72 Česká republika CZE 01.07.2012 Helsinki
NR 3:03.62 Dukla Praha CZE 30.05.2001 Ostrava
MR 3:05.31 Dukla Praha 2012 Vyškov
Finále (ne, 3.8.2014 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čapek, Barák, Petr, Musil Čapek, Barák, Petr, Musil ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:18.70 0.288
2 Šnajdr, Ledvina, Pivoňka, Čiviš Šnajdr, Ledvina, Pivoňka, Čiviš AC DomažliceAC Domažlice 5 3:22.28 0.293
3 Sekanina, Žouželka, Janků, Strouhal Sekanina, Žouželka, Janků, Strouhal AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 6 3:28.38 0.349
4 Broda, Gulec, Salamon, Wawreczka Broda, Gulec, Salamon, Wawreczka TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3 3:43.50 0.231
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 3:15.17 USSR URS 01.10.1988 Seoul (Olympic Stadium)
WL 3:21.73 United States USA 25.05.2014 Nassau (T. Robinson Stadium)
NR 3:20.32 ČSSR CZE 14.08.1983 Helsinki
NR 3:26.01 ČR/USK Praha CZE 02.09.2011 Daegu
NR 3:30.70 VŠ Praha CZE 25.06.1983 Praha
MR 3:30.70 USK Praha 1983 Praha
Finále (ne, 3.8.2014 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Švábíková, Jiravská. Hanzlová, Drábková Švábíková, Jiravská. Hanzlová, Drábková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:55.13 0.232
2 Kodrová, Ulrichová K., Hrachovcová, Taclíková Kodrová, Ulrichová K., Hrachovcová, Taclíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:55.78 0.189
3 Brázdová, Maršánová, Homolková, Novotná Brázdová, Maršánová, Homolková, Novotná TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5 4:19.49 0.246
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 2.45 Javier Sotomayor CUB 27.07.1993 Salamanca
WL 2.42 Bohdan Bondarenko UKR 14.06.2014 New York City, NY
WL 2.42 Mutaz Essa Barshim QAT 14.06.2014 New York City, NY
NR 2.36 Ján Zvara CZE 23.08.1987 Praha
NR 2.36 Jaroslav Bába CZE 08.07.2005 Roma
NL 2.30 Jaroslav Bába CZE 08.07.2014 Tábor
MR 2.33 Tomáš Janků 2004 Plzeň
Finále (so, 2.8.2014 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.972.022.072.122.162.202.232.262.282.31
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 11 NL 2.31 ---OOXOOXO-
2 Matúš BubeníkMatúš Bubeník
SlovakiaSlovakia
89 2 2.26 --OOXOOXOXOXXX
3 Lukáš BeerLukáš Beer
SlovakiaSlovakia
89 3 2.20 -O-OXOXOXXX
4 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 9 2.16 OOOXXOXOXXX
5 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 10 2.12 OXOXXOXOXXX
6 Michal KabelkaMichal Kabelka
SlovakiaSlovakia
85 1 2.12 OOOXXOXXX
7 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 7 2.07 OOOXXX
8 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 6 2.02 OOXXX
9 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4 1.97 OXXX
9 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 8 1.97 OXXX
11 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5 1.97 XXOXXX
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 2.09 Stefka Kostadinova BUL 30.08.1987 Roma (Stadio Olimpico)
WL 2.01 Anna Chicherova RUS 31.05.2014 Eugene, OR
NR 2.00 Zuzana Hlavoňová CZE 05.06.2000 Praha
NL 1.91 Michaela Hrubá CZE 27.07.2014 EUGENE
MR 1.95 Zuzana Hlavoňová 1999 Ostrava
Finále (ne, 3.8.2014 - 14:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.611.661.711.761.801.841.871.901.92
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 13 1.87 ---OXXOXXOOXXX
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 14 1.84 --OXOOXOX-XX
3 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
98 12 1.80 --OOOXXX
4 Bělocká Romana DubnovaBělocká Romana Dubnova
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
78 11 1.80 -OOXXOOXXX
5 Nela SeverováNela Severová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 8 1.76 OOOXOXXX
6 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 10 1.76 -OXOXOXXX
7 Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
94 7 1.76 -OOXXOXXX
8 Magdalena NováMagdalena Nová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 9 1.71 OOOXXX
9 Leona SilnicováLeona Silnicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 6 1.71 OXOXOXXX
10 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 1 1.71 OOXXOXXX
11 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 5 1.66 -OXXX
12 Jana HartigováJana Hartigová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 4 1.66 OXOXXX
13 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 2 1.61 OXXX
Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 3 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 6.16 Renaud Lavillenie FRA 15.02.2014 Donetsk
WL 5.92 Renaud Lavillenie FRA 18.05.2014 Shanghai
NR 5.80 Adam Ptáček CZE 13.07.2002 Praha
NL 5.63 Jan Kudlička CZE 31.05.2014 Eugene
MR 5.76 Jan Kudlička 2013 Tábor
Finále (ne, 3.8.2014 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.454.704.905.105.225.345.435.525.575.625.675.725.775.82
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 11 NL 5.72 ------O--O-XO-XXX
2 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 10 5.62 -----OXO--OXXX
3 Adam PašiakAdam Pašiak
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 9 5.34 ---O-XO-XXX
4 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 8 5.10 ---O-XXX
5 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 5 4.90 OOXOXXX
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
94 6 4.70 -OXXX
7 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 7 4.70 OXXOXXX
8 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4 4.45 OXXX
9 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 2 4.45 XOXXX
9 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 3 4.45 XOXXX
11 Marek PěknýMarek Pěkný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 1 4.45 XXOXXX
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 5.06 Elena Isinbaeva RUS 28.08.2009 Zürich
WL 4.80 Fabiana Murer BRA 14.06.2014 New York City, NY
NR 4.76 Jiřina Svobodová CZE 04.09.2013 Plzeň
NL 4.60 Jiřina Svobodová CZE 21.06.2014 Braunschweig
MR 4.66 Jiřina Ptáčníková 2010 Třinec
Finále (so, 2.8.2014 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.153.403.603.803.954.104.204.304.354.404.454.504.62
1 Jiřina SvobodováJiřina Svobodová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
86 11 4.50 --------O--OXXX
2 Romana MaláčováRomana Maláčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 10 4.30 -----O-XO-XXX
3 Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 8 3.95 ---OO-XXX
4 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 9 3.80 ---OXXX
5 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6 3.60 OOOXXX
6 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC PardubiceAC Pardubice
92 2 3.60 OXOOXXX
7 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 7 3.60 -OXOXXX
8 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5 3.40 OOXXX
8 Eva JeníkováEva Jeníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 1 3.40 OOXXX
10 Kateřina JanatováKateřina Janatová
AC PardubiceAC Pardubice
95 3 3.40 OXOXXX
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 4 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 8.95 Mike Powell USA 30.08.1991 Tokyo
WL 8.51 Greg Rutherford GBR 24.04.2014 Chula Vista, CA
NR 8.25 Milan Mikuláš CZE 16.07.1988 Praha
NL 7.94 Radek Juška CZE 09.06.2014 Praha
MR 8.05 Roman Novotný 2012 Vyškov
Finále (so, 2.8.2014 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 15 =NL 7.94 +0.7 m/s X+1.97.87+1.17.94+0.77.947.83+0.2X-0.2-
2 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 14 7.80 +1.7 m/s 7.55+0.77.80+1.76.88+0.17.80X+0.7---2.4
3 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 12 7.76 +1.7 m/s 7.76+1.77.56+1.67.53+1.57.767.22+0.6X+0.17.20-1.3
4 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 13 7.46 +2.0 m/s 7.46+2.0X+2.87.38+0.37.46X-0.57.19+1.07.15-1.3
5 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 11 7.18 -0.1 m/s 7.14+1.3X+1.7X+2.17.14X-1.16.94-0.57.18-0.1
6 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 4 7.17 +2.0 m/s 6.53+0.57.04+2.87.17+2.07.175.37-0.1X+0.75.40-2.0
7 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 8 7.05 +2.6 m/s 6.93 +1.6 m/s 7.05+2.6X+3.27.02+2.27.05X+0.1X-0.86.93+1.6
8 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 7 7.00 +1.4 m/s 6.35+2.9X+2.27.00+1.47.006.79+0.36.61-0.6-
9 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 9 6.95 +1.5 m/s 6.95+1.56.65+2.0X-0.96.95
10 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 6 6.92 +2.0 m/s X+2.7X+2.06.92+2.06.92
11 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 5 6.86 +1.6 m/s 6.82+0.96.62+1.06.86+1.66.86
12 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 1 6.57 +3.1 m/s 6.21 +1.5 m/s 6.20-0.46.21+1.56.57+3.16.57
13 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 2 6.50 +2.3 m/s 6.40 +1.5 m/s 6.50+2.36.40+1.5-6.50
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 3 DNP
Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 10 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.52 Galina Chistyakova URS 11.06.1988 Leningrad
WL 7.02 Tianna Bartoletta USA 11.06.2014 Oslo (Bislett)
NR 6.89 Jarmila Strejčková CZE 18.09.1982 Praha
NL 6.43 Eliška Klučinová CZE 15.06.2014 Kladno
MR 6.68 Denisa Ščerbová 2004 Plzeň
Finále (ne, 3.8.2014 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renata MedgyesováRenata Medgyesová
SlovakiaSlovakia
83 17 6.26 +0.6 m/s XX6.06+1.76.064.05-1.26.26+0.6X
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 16 6.06 6.06+0.4--6.06X5.85-0.35.94+0.3
3 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 15 6.02 +0.0 m/s 5.81-2.4XX5.815.85+0.1X6.02+0.0
4 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 14 5.91 +2.2 m/s 5.76 +1.8 m/s 5.61-2.05.54-1.65.76+1.85.765.91+2.25.66-1.25.71-0.9
5 Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 11 5.78 -1.1 m/s 5.36-3.15.78-1.15.62-1.35.785.67-2.2XX
6 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 13 5.77 -0.5 m/s 5.60-3.55.55-1.05.77-0.55.77X5.62-1.95.57-1.8
7 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
92 12 5.75 +1.1 m/s 5.73-1.75.24-4.5X5.735.75+1.1X5.67-0.2
8 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5 5.68 +2.4 m/s 5.51 -0.6 m/s 4.30+3.55.68+2.43.04-2.35.685.37-0.35.51-0.62.86-3.4
9 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
86 8 5.58 +2.0 m/s 5.31+1.75.58+2.05.37-1.85.58X5.31+1.95.36-2.3
10 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 6 5.58 +0.7 m/s 4.40+2.65.58+0.7X5.58
11 Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 10 5.52 -2.4 m/s 4.95-2.75.52-2.45.44-1.25.52
12 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 7 5.43 +0.4 m/s 5.25+5.15.40+2.75.43+0.45.43
13 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4 5.25 +1.3 m/s 4.44+3.45.25+1.35.18-1.45.25
14 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 9 5.24 -1.3 m/s XX5.24-1.35.24
15 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 2 5.23 -0.9 m/s 5.23-0.94.97-1.54.80-0.25.23
16 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 3 5.15 +3.8 m/s 4.98 -1.3 m/s 5.15+3.84.83-1.44.98-1.35.15
17 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 1 4.53 -4.2 m/s X+0.0X-1.24.53-4.24.53
Celkem 17 závodníků
Finále (ne, 3.8.2014 - 14:41) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renata MedgyesováRenata Medgyesová
SlovakiaSlovakia
83 17 6.26 +0.6 m/s XX6.06  +1.76.064.05  -1.26.26  +0.6X
17 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 1 4.53 -4.2 m/s  +0.0 -1.24.53  -4.24.53
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 18.29 Jonathan Edwards GBR 07.08.1995 Göteborg (Ullevi Stadium)
WL 17.76 Pedro Pablo Pichardo CUB 07.02.2014 La Habana (Estadio Panamericano)
NR 17.53 Milan Mikuláš CZE 17.07.1988 Praha
NL 15.69 Jiří Vondráček CZE 22.06.2014 Braunschweig
MR 17.29 Jiří Kuntoš 1999 Ostrava
Finále (ne, 3.8.2014 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 14 15.52 +3.6 m/s 15.16 +1.5 m/s 15.01+1.515.37+3.515.12+0.115.3715.52+3.6X+2.915.16+1.5
2 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 13 15.47 +4.7 m/s X+1.015.11+2.9X-0.115.1115.32+4.615.47+4.7X+1.6
3 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 11 15.07 +1.3 m/s X+0.515.07+1.3X+0.915.07X+3.014.92+2.013.52-0.3
4 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 10 14.69 +2.9 m/s 14.33 +1.0 m/s 13.48+0.5X+2.514.32-0.314.3214.33+1.0X+1.814.69+2.9
5 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 9 14.64 +2.6 m/s 14.44 +1.0 m/s 13.32-0.414.44+1.013.67-1.114.4414.64+2.614.28+2.214.36+0.8
6 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 8 14.54 +1.4 m/s X+1.314.54+1.414.34-0.614.54X+2.1X+1.0X+1.0
7 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 4 14.50 +2.5 m/s 14.29 +1.8 m/s 14.50+2.5X+0.6X+2.114.50X+2.5X+3.314.29+1.8
8 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 5 14.32 +2.1 m/s 14.15 +0.9 m/s 14.32+2.1X-0.214.15+0.914.32X+2.213.51+2.8X+0.2
9 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 6 14.28 +0.4 m/s 13.90+1.314.28+0.4X+1.214.28
10 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 7 13.99 -0.1 m/s 13.86-0.7X+1.313.99-0.113.99
11 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 3 13.99 +0.5 m/s X+3.0X+0.813.99+0.513.99
12 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
81 1 13.83 +2.4 m/s 13.52 +0.3 m/s 13.52+0.3X+2.013.83+2.413.83
13 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 2 13.81 +2.7 m/s X+0.913.81+2.7X+1.013.81
Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 12 DNS
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 15.50 Inessa Kravets UKR 10.08.1995 Göteborg (Ullevi Stadium)
WL 15.31 Caterine Ibargüen COL 18.07.2014 Monaco
NR 15.20 Šárka Kašpárková CZE 04.08.1997 Athínai
NL 13.71 Lucie Májková CZE 11.06.2014 Brno
MR 14.42 Šárka Kašpárková 1996 Praha
Finále (so, 2.8.2014 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 16 13.59 +1.8 m/s 13.50+1.313.59+1.813.49-1.413.5912.17-1.0X+0.913.45-0.7
2 Dominika HorniakováDominika Horniaková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 10 12.56 -1.1 m/s 12.19+0.512.02+0.212.56-1.112.56X-1.312.08+0.2X-1.2
3 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 15 12.46 +1.1 m/s 12.14+2.1X+1.312.08-0.812.1412.40-0.912.46+1.111.72-1.6
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 11 12.42 +1.4 m/s 12.38+2.111.96+0.612.42+1.412.4212.00+0.012.05+2.711.89-2.0
5 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 14 12.40 -0.7 m/s 12.06+0.411.97+1.312.35+1.412.3512.31-0.112.40-0.712.23-2.3
6 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 8 12.18 +0.2 m/s X-1.912.10+1.911.95+0.412.1012.09+1.211.45-1.712.18+0.2
7 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 13 12.06 -1.0 m/s 12.06-1.011.73+1.7X+1.412.0611.61+1.0X-1.7X+0.5
8 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 12 11.79 +0.5 m/s 11.79+0.511.78+0.011.55+0.011.79X+0.7X-1.011.68+0.5
9 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 4 11.79 -3.8 m/s X-2.2X+2.211.79-3.811.79
10 Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 7 11.64 +0.2 m/s X-0.211.64+0.2X+0.011.64
11 Nikola PařilováNikola Pařilová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
94 9 11.62 +1.5 m/s 11.52-0.611.62+1.511.55-2.411.62
12 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
86 6 11.51 -1.7 m/s X+0.611.47-0.711.51-1.711.51
13 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5 11.45 -0.9 m/s 11.37-2.011.24-1.011.45-0.911.45
14 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 3 11.14 +0.0 m/s 11.14+0.0X+1.7X-0.311.14
Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
97 2 NM
Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 1 NM
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 22.32 Helena Fibingerová CZE 20.08.1977 Nitra
NL 16.33 Jana Kárníková CZE 11.06.2014 Dessau
MR 21.30 Helena Fibingerová 1976 Praha
Finále (ne, 3.8.2014 - 13:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 9 NL 16.56 14.9516.04X16.0416.44X16.56
2 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 8 15.02 14.9314.9014.8114.9315.02XX
3 Petra KlementováPetra Klementová
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
88 7 14.88 13.8914.6014.8814.88X14.83X
4 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
84 6 14.40 14.14X14.4014.40XXX
5 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 4 14.30 13.3412.8312.6813.3414.13X14.30
6 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 3 13.99 X13.1313.9913.9913.66XX
7 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 5 13.67 13.59XX13.5913.67XX
8 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 2 12.43 12.3612.1812.4312.43XXX
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 1 DNP
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 23.12 Randy Barnes USA 20.05.1990 Los Angeles (Westwood), CA
WL 22.03 Joe Kovacs USA 25.06.2014 Sacramento, CA
NR 21.93 Remigius Machura CZE 23.08.1987 Praha
NL 20.93 Tomáš Staněk CZE 07.06.2014 Szczecin
MR 21.19 Remigius Machura st. 1987 Praha
Finále (ne, 3.8.2014 - 14:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 11 20.48 19.61XX19.61X20.4819.56
2 Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 12 20.27 X20.27X20.2719.3119.8919.77
3 Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 10 19.24 XX19.2419.24XXX
4 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
80 8 19.07 X18.3519.0719.07X18.8519.05
5 Martin StašekMartin Stašek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 9 19.04 18.0218.61X18.61XX19.04
6 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 7 18.80 XX18.3218.32X18.3318.80
7 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 5 14.89 13.8414.05X14.0514.89XX
8 Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 3 14.60 X13.9714.6014.60X14.35X
9 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 1 13.93 13.93X13.5813.93
10 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 2 13.54 13.0213.54X13.54
Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 6 DNP
Dominik KošařDominik Košař
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 4 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 76.80 Gabriele Reinsch GDR 09.07.1988 Neubrandenburg
WL 70.52 Sandra Perkovic CRO 18.05.2014 Shanghai
NR 74.56 Zdeňka Šilhavá CZE 26.08.1984 Nitra
NL 59.34 Eliška Staňková CZE 22.07.2014 Kladno
MR 65.85 Věra Pospíšilová 2003 Olomouc
Finále (ne, 3.8.2014 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 10 58.17 56.28X53.9256.2858.0258.1758.06
2 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 9 54.10 X40.51X40.5145.79X54.10
3 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 8 52.60 48.0252.1252.2652.2652.6050.4750.38
4 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
83 7 44.99 43.2944.6042.6444.60X44.9941.16
5 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 4 44.93 42.1240.8544.9244.92X44.93X
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 6 44.21 X42.9041.1942.9044.2142.5941.13
7 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 2 40.49 36.71X38.5138.5140.49X35.59
8 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 3 38.33 37.3036.4336.4537.30XX38.33
9 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 1 35.83 34.8635.8334.6235.83
10 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
84 5 35.66 X35.66X35.66
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 74.08 Jürgen Schult GDR 06.06.1986 Neubrandenburg
WL 69.28 Piotr Malachowski POL 17.05.2014 Halle
NR 71.26 Imrich Bugár CZE 25.05.1985 San Jose
NL 61.91 Jan Marcell CZE 22.06.2014 Braunschweig
MR 67.13 Libor Malina 2001 Jablonec
Finále (ne, 3.8.2014 - 12:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 10 57.88 55.91XX55.9154.20X57.88
2 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 9 56.88 55.2554.2954.9855.2556.8855.3955.42
3 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 5 55.23 51.6855.23X55.23X51.5853.32
4 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 7 54.97 51.05X54.5554.55X53.4354.97
5 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 8 54.17 54.17XX54.17XXX
6 Dominik KošařDominik Košař
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 4 50.80 XXX0XX50.80
7 Josef KarasJosef Karas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
78 2 45.88 45.73X45.8845.88XXX
8 Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
87 1 44.07 42.28X44.0744.0740.70XX
Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 6 DNP 0
Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 3 DNP 0
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 79.42 Betty Heidler GER 21.05.2011 Halle
WL 78.17 Anita Wlodarczyk POL 26.07.2014 Cetniewo
NR 71.16 Kateřina Šafránková CZE 18.03.2012 Bar
NL 70.79 Kateřina Šafránková CZE 17.05.2014 Kladno
MR 68.19 Tereza Králová 2012 Vyškov
Finále (so, 2.8.2014 - 13:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 11 MR 68.34 67.49X68.3468.34XXX
2 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 12 65.66 64.6765.6665.5365.6665.5464.6865.62
3 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 10 62.75 X56.28X56.28X62.75X
4 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
84 8 59.73 59.52X59.7359.73XX57.75
5 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 9 58.33 55.36X58.3358.33XXX
6 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
86 7 57.84 X51.4455.0055.00X57.84X
7 Pavla KuklováPavla Kuklová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 5 55.04 55.04XX55.0453.5053.5853.42
8 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 6 52.15 51.07XX51.07X52.1551.52
9 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 2 47.52 46.8347.5245.9347.52
10 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 1 46.11 46.11XX46.11
Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 3 NM
Martina KlukováMartina Kluková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 4 NM
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 86.74 Yuriy Sedykh URS 30.08.1986 Stuttgart
WL 81.31 Krisztián Pars HUN 08.06.2014 Veszprém
WL 82.49 Krisztián Pars HUN 08.07.2014 Székesfehérvár
NR 81.28 Vladimír Maška CZE 25.09.1999 Pacov
NL 75.89 Lukáš Melich CZE 17.05.2014 Halle
MR 80.98 Vladimír Maška 2000 Plzeń
Finále (so, 2.8.2014 - 15:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš MelichLukáš Melich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
80 14 72.57 66.2170.5072.5772.5772.33X72.48
2 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 12 65.36 XX55.1855.1863.9965.36X
3 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 11 62.10 61.5762.1061.5862.1061.50XX
4 Jan FormáčekJan Formáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 8 58.48 56.9757.3358.4858.48X57.41X
5 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 9 58.36 X53.99X53.99X53.8058.36
6 Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 7 53.27 50.7451.73X51.73X53.1053.27
7 Daniel ČapekDaniel Čapek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 6 52.28 XX51.0151.01X52.0352.28
8 Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 2 50.77 XX50.7750.7747.4649.11X
9 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 4 48.99 X48.4548.9948.99
10 Roman KouckýRoman Koucký
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
82 1 46.11 X44.1046.1146.11
Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 5 DNP
Jan BartůněkJan Bartůněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
81 3 DNP
Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 10 DNP
Petr KouckýPetr Koucký
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 13 NM
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 72.28 Barbora Špotáková CZE 13.09.2008 Stuttgart
WL 67.32 Linda Stahl GER 14.06.2014 New York City, NY
NR 72.28 Barbora Špotáková CZE 13.09.2008 Stuttgart
NL 66.96 Barbora Špotáková CZE 18.07.2014 Monaco
MR 67.85 Barbora Špotáková 2009 Praha
Finále (so, 2.8.2014 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 11 57.48 53.5451.8954.3554.35X50.0457.48
2 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 10 56.94 49.90XX49.9055.3956.9455.42
3 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 12 55.13 X52.00X52.00X54.5655.13
4 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 14 50.40 X48.8249.2449.24X46.6050.40
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 13 49.42 X47.14X47.1449.4247.0044.39
6 Pavla VozárováPavla Vozárová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 9 48.44 40.4348.44X48.4445.25-42.35
7 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 6 43.09 38.2341.8737.7441.8739.5243.0940.78
8 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 8 40.82 37.7440.8238.1240.8235.2237.98X
9 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 2 40.06 X40.06X40.06
10 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 4 39.56 39.56X37.6139.56
11 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 3 38.96 38.96X36.2638.96
12 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 7 38.33 36.16X38.3338.33
13 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1 35.02 35.0232.70X35.02
14 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 5 31.65 X31.65X31.65
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 98.48 Jan Zelezný CZE 25.05.1996 Jena
WL 89.21 Ihab Abdelrahman El Sayed EGY 18.05.2014 Shanghai
NR 98.48 Jan Železný CZE 25.05.1996 Jena
NL 87.38 Vítězslav Veselý CZE 18.06.2014 Ostrava
MR 88.46 Jan Železný 1996 Praha
Finále (so, 2.8.2014 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 13 81.26 79.88X81.2681.26XX78.61
2 Petr FrydrychPetr Frydrych
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 14 79.57 79.5777.55X79.57XXX
3 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 12 73.08 71.56X73.0873.08XXX
4 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 7 68.64 68.6466.59X68.64-X-
5 Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 11 64.39 64.2062.8664.3964.3961.91X62.50
6 Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 4 64.23 59.7964.2362.0964.2362.87X62.55
7 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 5 63.64 63.1663.6460.8663.64XX61.09
8 Martin SvatošMartin Svatoš
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
94 10 62.54 X62.54X62.54XXX
9 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 3 62.52 57.9462.52X62.52
10 Jan AndělJan Anděl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
87 6 61.23 57.68X61.2361.23
11 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 2 57.76 56.6357.7657.3357.76
Jakub KlečákJakub Klečák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 1 NM
Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 8 NM
Lukáš VrabecLukáš Vrabec
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
81 9 NM
Celkem 14 závodníků