Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Ostrava (2. - 3. 8. 2014)

skok daleký - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 8.95 Mike Powell USA 30.08.1991 Tokyo
WL 8.51 Greg Rutherford GBR 24.04.2014 Chula Vista, CA
NR 8.25 Milan Mikuláš CZE 16.07.1988 Praha
NL 7.94 Radek Juška CZE 09.06.2014 Praha
MR 8.05 Roman Novotný 2012 Vyškov
Finále (so, 2.8.2014 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 15 =NL 7.94 +0.7 m/s X+1.97.87+1.17.94+0.77.947.83+0.2X-0.2-
2 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 14 7.80 +1.7 m/s 7.55+0.77.80+1.76.88+0.17.80X+0.7---2.4
3 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 12 7.76 +1.7 m/s 7.76+1.77.56+1.67.53+1.57.767.22+0.6X+0.17.20-1.3
4 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 13 7.46 +2.0 m/s 7.46+2.0X+2.87.38+0.37.46X-0.57.19+1.07.15-1.3
5 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 11 7.18 -0.1 m/s 7.14+1.3X+1.7X+2.17.14X-1.16.94-0.57.18-0.1
6 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 4 7.17 +2.0 m/s 6.53+0.57.04+2.87.17+2.07.175.37-0.1X+0.75.40-2.0
7 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 8 7.05 +2.6 m/s 6.93 +1.6 m/s 7.05+2.6X+3.27.02+2.27.05X+0.1X-0.86.93+1.6
8 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 7 7.00 +1.4 m/s 6.35+2.9X+2.27.00+1.47.006.79+0.36.61-0.6-
9 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 9 6.95 +1.5 m/s 6.95+1.56.65+2.0X-0.96.95
10 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 6 6.92 +2.0 m/s X+2.7X+2.06.92+2.06.92
11 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 5 6.86 +1.6 m/s 6.82+0.96.62+1.06.86+1.66.86
12 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 1 6.57 +3.1 m/s 6.21 +1.5 m/s 6.20-0.46.21+1.56.57+3.16.57
13 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 2 6.50 +2.3 m/s 6.40 +1.5 m/s 6.50+2.36.40+1.5-6.50
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 3 DNP
Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 10 NM
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.52 Galina Chistyakova URS 11.06.1988 Leningrad
WL 7.02 Tianna Bartoletta USA 11.06.2014 Oslo (Bislett)
NR 6.89 Jarmila Strejčková CZE 18.09.1982 Praha
NL 6.43 Eliška Klučinová CZE 15.06.2014 Kladno
MR 6.68 Denisa Ščerbová 2004 Plzeň
Finále (ne, 3.8.2014 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renata MedgyesováRenata Medgyesová
SlovakiaSlovakia
83 17 6.26 +0.6 m/s XX6.06+1.76.064.05-1.26.26+0.6X
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 16 6.06 6.06+0.4--6.06X5.85-0.35.94+0.3
3 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 15 6.02 +0.0 m/s 5.81-2.4XX5.815.85+0.1X6.02+0.0
4 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 14 5.91 +2.2 m/s 5.76 +1.8 m/s 5.61-2.05.54-1.65.76+1.85.765.91+2.25.66-1.25.71-0.9
5 Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 11 5.78 -1.1 m/s 5.36-3.15.78-1.15.62-1.35.785.67-2.2XX
6 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 13 5.77 -0.5 m/s 5.60-3.55.55-1.05.77-0.55.77X5.62-1.95.57-1.8
7 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
92 12 5.75 +1.1 m/s 5.73-1.75.24-4.5X5.735.75+1.1X5.67-0.2
8 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5 5.68 +2.4 m/s 5.51 -0.6 m/s 4.30+3.55.68+2.43.04-2.35.685.37-0.35.51-0.62.86-3.4
9 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
86 8 5.58 +2.0 m/s 5.31+1.75.58+2.05.37-1.85.58X5.31+1.95.36-2.3
10 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 6 5.58 +0.7 m/s 4.40+2.65.58+0.7X5.58
11 Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 10 5.52 -2.4 m/s 4.95-2.75.52-2.45.44-1.25.52
12 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 7 5.43 +0.4 m/s 5.25+5.15.40+2.75.43+0.45.43
13 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4 5.25 +1.3 m/s 4.44+3.45.25+1.35.18-1.45.25
14 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 9 5.24 -1.3 m/s XX5.24-1.35.24
15 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 2 5.23 -0.9 m/s 5.23-0.94.97-1.54.80-0.25.23
16 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 3 5.15 +3.8 m/s 4.98 -1.3 m/s 5.15+3.84.83-1.44.98-1.35.15
17 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 1 4.53 -4.2 m/s X+0.0X-1.24.53-4.24.53
Celkem 17 závodníků
Finále (ne, 3.8.2014 - 14:41) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Renata MedgyesováRenata Medgyesová
SlovakiaSlovakia
83 17 6.26 +0.6 m/s XX6.06  +1.76.064.05  -1.26.26  +0.6X
17 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 1 4.53 -4.2 m/s  +0.0 -1.24.53  -4.24.53
Celkem 2 závodníků