Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Ostrava (2. - 3. 8. 2014)

400 m překážek - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 46.78 Kevin Young USA 06.08.1992 Barcelona
WL 48.03 Javier Culson PUR 14.06.2014 New York City, NY
NR 48.27 Jiří Mužík CZE 03.08.1997 Athínai
NL 50.68 Michal Brož CZE 09.06.2014 Praha
MR 48.92 Jiří Mužík 2002 Ostrava
Rozběh 1 (so, 2.8.2014 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.92 Q 0.196
2 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.81 Q 0.201
3 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3 53.24 Q 0.205
4 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 54.93 0.298
5 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 55.68 0.126
6 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 55.97 0.236
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.8.2014 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.98 Q 0.262
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 52.25 Q 0.203
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 53.02 Q 0.180
4 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6 53.48 q 0.284
5 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 54.24 q 0.185
6 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 54.71 0.378
7 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 7 55.20 0.307
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 50.92 Q 0.196
2 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.98 Q 0.262
3 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 52.25 Q 0.203
4 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.81 Q 0.201
5 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 53.02 Q 0.180
6 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3 53.24 Q 0.205
7 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6 53.48 q 0.284
8 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 54.24 q 0.185
9 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 54.71 0.378
10 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 54.93 0.298
11 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 7 55.20 0.307
12 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 55.68 0.126
13 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 55.97 0.236

400 m překážek - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 46.78 Kevin Young USA 06.08.1992 Barcelona
WL 48.03 Javier Culson PUR 14.06.2014 New York City, NY
NR 48.27 Jiří Mužík CZE 03.08.1997 Athínai
NL 50.68 Michal Brož CZE 09.06.2014 Praha
MR 48.92 Jiří Mužík 2002 Ostrava
Finále (ne, 3.8.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 50.51 0.218
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.65 0.215
3 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.67 0.304
4 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.08 0.325
5 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 52.30 0.269
6 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 52.38 0.206
7 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 8 52.86 0.304
8 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 54.73 0.192
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 52.34 Yuliya Pechenkina RUS 08.08.2003 Tula, RUS
WL 53.41 Kaliese Spencer JAM 27.06.2014 Kingston (NS), JAM
NR 52.83 Zuzana Hejnová CZE 15.08.2013 Moskva
NL 55.76 Denisa Rosolová CZE 18.06.2014 Ostrava
MR 54.38 Denisa Rosolová 2012 Vyškov
Rozběh 1 (so, 2.8.2014 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.42 Q 0.213
MS Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia NR 56.96 0.246
3 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 60.26 Q 0.272
4 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 62.31 Q 0.352
5 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 64.97 q 0.363
6 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 65.25 0.186
7 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 66.56 0.193
8 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 67.53 0.269
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.8.2014 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 56.30 Q 0.143
2 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.56 Q 0.258
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 63.22 Q 0.219
4 Monika BrusováMonika Brusová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 63.25 q 0.241
5 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 67.98 0.258
Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 8 DNP
Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNF 0.183
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 56.30 Q 0.143
2 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.42 Q 0.213
3 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia NR 56.96 0.246
4 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.56 Q 0.258
5 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 60.26 Q 0.272
6 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 62.31 Q 0.352
7 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 63.22 Q 0.219
8 Monika BrusováMonika Brusová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 63.25 q 0.241
9 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 64.97 q 0.363
10 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 65.25 0.186
11 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 66.56 0.193
12 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 67.53 0.269
13 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 67.98 0.258
Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 8 DNP
Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNF 0.183

400 m překážek - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 52.34 Yuliya Pechenkina RUS 08.08.2003 Tula, RUS
WL 53.41 Kaliese Spencer JAM 27.06.2014 Kingston (NS), JAM
NR 52.83 Zuzana Hejnová CZE 15.08.2013 Moskva
NL 55.76 Denisa Rosolová CZE 18.06.2014 Ostrava
MR 54.38 Denisa Rosolová 2012 Vyškov
Finále (ne, 3.8.2014 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 54.63 0.235
2 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia 5 57.02 0.471
3 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 58.61 0.220
4 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6 58.62 0.379
5 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 60.78 0.332
6 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 61.68 0.239
7 Monika BrusováMonika Brusová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 63.83 0.395
Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 DNS
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNS
Celkem 9 závodníků