Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Ostrava (2. - 3. 8. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 9.58 Usain Bolt JAM 16.08.2009 Berlin
WL 9.80 Justin Gatlin USA 03.07.2014 Lausanne
NR 10.23 Jan Veleba CZE 03.07.2010 Pardubice
NL 10.33 Jan Veleba CZE 31.05.2014 Mnichov
MR 10.26 Lukáš Milo 2008 Tábor
Rozběh 1 (so, 2.8.2014 - 14:20) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 4 10.34 Q 0.134
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.88 Q 0.158
3 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.93 q 0.138
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 5 11.02 0.138
5 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.05 0.144
6 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.06 0.101
Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.8.2014 - 14:20) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 10.56 Q 0.189
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK MostAK Most 5 10.95 Q 0.125
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 7 11.07 0.136
4 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8 11.08 0.169
5 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.09 0.171
6 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.11 0.180
7 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.13 0.111
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.8.2014 - 14:20) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.69 Q 0.132
2 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.82 Q 0.128
3 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 6 10.95 q 0.139
4 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.05 0.153
5 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 11.22 0.143
6 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 11.25 0.121
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 4 10.34 Q 0.134
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 10.56 Q 0.189
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.69 Q 0.132
4 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.82 Q 0.128
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.88 Q 0.158
6 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.93 q 0.138
7 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK MostAK Most 5 10.95 Q 0.125
8 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 6 10.95 q 0.139
9 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 5 11.02 0.138
10 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.05 0.153
11 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.05 0.144
12 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.06 0.101
13 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 7 11.07 0.136
14 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8 11.08 0.169
15 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.09 0.171
16 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.11 0.180
17 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.13 0.111
18 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 11.22 0.143
19 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 11.25 0.121
Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNP

100 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 9.58 Usain Bolt JAM 16.08.2009 Berlin
WL 9.80 Justin Gatlin USA 03.07.2014 Lausanne
NR 10.23 Jan Veleba CZE 03.07.2010 Pardubice
NL 10.33 Jan Veleba CZE 31.05.2014 Mnichov
MR 10.26 Lukáš Milo 2008 Tábor
Finále (so, 2.8.2014 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 4 NL 10.32 0.134
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 10.56 0.175
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.61 0.136
4 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 1 10.84 0.134
5 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.86 0.153
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.93 0.124
7 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK MostAK Most 8 11.04 0.117
8 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.09 0.134
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 10.49 Florence Griffith-Joyner USA 16.07.1988 Indianapolis, IN
WL 10.80 Tori Bowie USA 18.07.2014 Monaco
NR 11.09 Jarmila Kratochvílová CZE 06.06.1981 Bratislava
NL 11.44 Kateřina Čechová CZE 09.06.2014 Praha
MR 11.32 Kateřina Čechová 2012 Vyškov
Rozběh 1 (so, 2.8.2014 - 14:00) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.07 Q 0.159
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.07 Q 0.140
3 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.33 0.138
4 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.43 0.150
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.98 0.177
6 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 13.06 0.175
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DQ 162.6 -0.042
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.8.2014 - 14:00) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.92 Q 0.141
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.06 Q 0.199
3 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.17 q 0.165
4 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.19 q 0.166
5 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.25 0.133
6 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 12.56 0.193
7 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 12.85 0.187
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.8.2014 - 14:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.94 Q 0.121
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 12.06 Q 0.178
3= Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.20 0.189
3= Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.20 0.156
5 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.51 0.139
6 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 12.78 0.182
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.92 Q 0.141
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.94 Q 0.121
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 12.06 Q 0.178
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.06 Q 0.199
5 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.07 Q 0.159
6 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.07 Q 0.140
7 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.17 q 0.165
8 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.19 q 0.166
9 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.20 0.189
9 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.20 0.156
11 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.25 0.133
12 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.33 0.138
13 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.43 0.150
14 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 12.51 0.139
15 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 12.56 0.193
16 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 12.78 0.182
17 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 12.85 0.187
18 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.98 0.177
19 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 13.06 0.175
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DQ 162.6 -0.042

100 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 10.49 Florence Griffith-Joyner USA 16.07.1988 Indianapolis, IN
WL 10.80 Tori Bowie USA 18.07.2014 Monaco
NR 11.09 Jarmila Kratochvílová CZE 06.06.1981 Bratislava
NL 11.44 Kateřina Čechová CZE 09.06.2014 Praha
MR 11.32 Kateřina Čechová 2012 Vyškov
Finále (so, 2.8.2014 - 15:40) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.87 0.131
2 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.89 0.133
3 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.90 0.164
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.99 0.159
5 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 12.02 0.175
6 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 12.02 0.113
7 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.11 0.123
8 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 12.18 0.120
Celkem 8 závodníků