Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze
Jablonec nad Nisou (30. - 31. 8. 2014)800 m - Muži 20-22 let (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
NR | 1:45.06 | Roman Oravec | CZE | 06.08.1999 | Sopot |
NL | 1:48.48 | Miroslav Burian | CZE | 01.07.2014 | Velenje |
MR | 1:49.66 | Jan Kubista | 2012 |
Rozběh 1 (so, 30.8.2014 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav BurianMiroslav Burian | 92 | TJ Dukla Praha | 4 | 1:56.04 | Q | |||||||||||||
2 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 2 | 1:56.44 | Q | |||||||||||||
3 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Falcon Rokycany | 6 | 1:56.49 | q | |||||||||||||
4 | David ŠpindlerDavid Špindler | 94 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 5 | 1:56.56 | q | |||||||||||||
5 | Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník | 92 | TJ Sušice | 1 | 1:59.42 | ||||||||||||||
Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 7 | DNF | |||||||||||||||
Martin PivoňkaMartin Pivoňka | 96 | AC Domažlice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 30.8.2014 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | AK Šternberk | 4 | 1:57.89 | Q | |||||||||||||
2 | Jan ČivišJan Čiviš | 95 | AC Domažlice | 5 | 1:57.95 | Q | |||||||||||||
3 | Štěpán JirmanŠtěpán Jirman | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 1:58.21 | ||||||||||||||
4 | Filip HradilFilip Hradil | 95 | AK Bílina | 2 | 1:59.05 | ||||||||||||||
5 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk | 7 | 1:59.21 | ||||||||||||||
6 | Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:00.28 | ||||||||||||||
7 | Lukáš SeckýLukáš Secký | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 1 | 2:00.85 | ||||||||||||||
Martin HolecMartin Holec | 92 | ASK Slavia Praha | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 30.8.2014 - 14:45) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SýkoraJan Sýkora | 92 | TJ Dukla Praha | 4 | 1:58.03 | Q | |||||||||||||
2 | Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček | 92 | TJ Dukla Praha | 5 | 1:58.60 | Q | |||||||||||||
3 | Aleš FilingrAleš Filingr | 92 | AK Bílina | 3 | 1:59.10 | ||||||||||||||
4 | Jakub KopeckýJakub Kopecký | 93 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:00.69 | ||||||||||||||
5 | David BohmannDavid Bohmann | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 2:00.88 | ||||||||||||||
6 | Jan ŽaludaJan Žaluda | 98 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 2:00.96 | ||||||||||||||
7 | Martin CoubalMartin Coubal | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 2:03.41 | ||||||||||||||
Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav BurianMiroslav Burian | 92 | TJ Dukla Praha | 4 | 1:56.04 | Q | ||
2 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 2 | 1:56.44 | Q | ||
3 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Falcon Rokycany | 6 | 1:56.49 | q | ||
4 | David ŠpindlerDavid Špindler | 94 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 5 | 1:56.56 | q | ||
5 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | AK Šternberk | 4 | 1:57.89 | Q | ||
6 | Jan ČivišJan Čiviš | 95 | AC Domažlice | 5 | 1:57.95 | Q | ||
7 | Jan SýkoraJan Sýkora | 92 | TJ Dukla Praha | 4 | 1:58.03 | Q | ||
8 | Štěpán JirmanŠtěpán Jirman | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 1:58.21 | |||
9 | Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček | 92 | TJ Dukla Praha | 5 | 1:58.60 | Q | ||
10 | Filip HradilFilip Hradil | 95 | AK Bílina | 2 | 1:59.05 | |||
11 | Aleš FilingrAleš Filingr | 92 | AK Bílina | 3 | 1:59.10 | |||
12 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk | 7 | 1:59.21 | |||
13 | Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník | 92 | TJ Sušice | 1 | 1:59.42 | |||
14 | Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:00.28 | |||
15 | Jakub KopeckýJakub Kopecký | 93 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:00.69 | |||
16 | Lukáš SeckýLukáš Secký | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 1 | 2:00.85 | |||
17 | David BohmannDavid Bohmann | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 2:00.88 | |||
18 | Jan ŽaludaJan Žaluda | 98 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 2:00.96 | |||
19 | Martin CoubalMartin Coubal | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 2:03.41 | |||
Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 7 | DNF | ||||
Martin PivoňkaMartin Pivoňka | 96 | AC Domažlice | 3 | DNS | ||||
Martin HolecMartin Holec | 92 | ASK Slavia Praha | 8 | DNS | ||||
Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | DNS |
800 m - Muži 20-22 let (Finále)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
NR | 1:45.06 | Roman Oravec | CZE | 06.08.1999 | Sopot |
NL | 1:48.48 | Miroslav Burian | CZE | 01.07.2014 | Velenje |
MR | 1:49.66 | Jan Kubista | 2012 |
Finále (ne, 31.8.2014 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav BurianMiroslav Burian | 92 | TJ Dukla Praha | 4 | 1:51.23 | ||||||||||||||
2 | Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček | 92 | TJ Dukla Praha | 8 | 1:51.35 | ||||||||||||||
3 | Jan SýkoraJan Sýkora | 92 | TJ Dukla Praha | 1 | 1:51.38 | ||||||||||||||
4 | Jan ČivišJan Čiviš | 95 | AC Domažlice | 7 | 1:51.69 | ||||||||||||||
5 | David ŠpindlerDavid Špindler | 94 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 6 | 1:54.74 | ||||||||||||||
6 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 5 | 1:56.05 | ||||||||||||||
7 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | AK Šternberk | 2 | 1:56.81 | ||||||||||||||
8 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Falcon Rokycany | 3 | 1:58.73 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
NR | 1:57.28 | Milena Matějkovičová | CZE | 27.07.1983 | Leipzig |
NL | 2:02.69 | Diana Mezuliáníková | CZE | 28.08.2014 | Curych |
NL | 2:03.77 | Diana Mezuliáníková | CZE | 02.06.2014 | Bydgoszcz |
MR | 2:05.10 | Lenka Masná | 2007 |
Rozběh 1 (so, 30.8.2014 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena UlrichováAlena Ulrichová | 94 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 2:15.44 | Q | |||||||||||||
2 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:16.87 | Q | |||||||||||||
3 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 6 | 2:17.83 | q | |||||||||||||
4 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:19.49 | ||||||||||||||
5 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 96 | Spartak Praha 4 | 7 | 2:20.61 | ||||||||||||||
6 | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:21.77 | ||||||||||||||
7 | Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová | 96 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:22.33 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 30.8.2014 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | AK Olymp Brno | 4 | 2:19.29 | Q | |||||||||||||
2 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 95 | AC SYNER Turnov | 3 | 2:20.40 | Q | |||||||||||||
3 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:20.94 | ||||||||||||||
4 | Veronika RosováVeronika Rosová | 96 | SSK Vítkovice | 5 | 2:21.88 | ||||||||||||||
5 | Moira StewartováMoira Stewartová | 95 | Spartak Praha 4 | 7 | 2:23.74 | ||||||||||||||
6 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 6 | 2:24.25 | ||||||||||||||
7 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Kyjov | 1 | 2:27.89 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 30.8.2014 - 14:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata VocáskováRenata Vocásková | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:16.47 | Q | |||||||||||||
2 | Klára KováříkováKlára Kováříková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:16.52 | Q | |||||||||||||
3 | Julie JiravskáJulie Jiravská | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 2:17.01 | q | |||||||||||||
4 | Adriana PalukováAdriana Paluková | 97 | TJ Dukla Praha | 6 | 2:18.62 | ||||||||||||||
5 | Gabriela KurkováGabriela Kurková | 95 | AK Most | 2 | 2:20.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie PehaničováLucie Pehaničová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 2:20.60 | ||||||||||||||
7 | Natálie ZávorkováNatálie Závorková | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 2:29.42 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena UlrichováAlena Ulrichová | 94 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 2:15.44 | Q | ||
2 | Renata VocáskováRenata Vocásková | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:16.47 | Q | ||
3 | Klára KováříkováKlára Kováříková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:16.52 | Q | ||
4 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:16.87 | Q | ||
5 | Julie JiravskáJulie Jiravská | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 2:17.01 | q | ||
6 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 6 | 2:17.83 | q | ||
7 | Adriana PalukováAdriana Paluková | 97 | TJ Dukla Praha | 6 | 2:18.62 | |||
8 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | AK Olymp Brno | 4 | 2:19.29 | Q | ||
9 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:19.49 | |||
10 | Gabriela KurkováGabriela Kurková | 95 | AK Most | 2 | 2:20.00 | |||
11 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 95 | AC SYNER Turnov | 3 | 2:20.40 | Q | ||
12 | Lucie PehaničováLucie Pehaničová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 2:20.60 | |||
13 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 96 | Spartak Praha 4 | 7 | 2:20.61 | |||
14 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 2:20.94 | |||
15 | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 1 | 2:21.77 | |||
16 | Veronika RosováVeronika Rosová | 96 | SSK Vítkovice | 5 | 2:21.88 | |||
17 | Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová | 96 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:22.33 | |||
18 | Moira StewartováMoira Stewartová | 95 | Spartak Praha 4 | 7 | 2:23.74 | |||
19 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 6 | 2:24.25 | |||
20 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Kyjov | 1 | 2:27.89 | |||
21 | Natálie ZávorkováNatálie Závorková | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 2:29.42 |
800 m - Ženy 20-22 let (Finále)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
NR | 1:57.28 | Milena Matějkovičová | CZE | 27.07.1983 | Leipzig |
NL | 2:02.69 | Diana Mezuliáníková | CZE | 28.08.2014 | Curych |
NL | 2:03.77 | Diana Mezuliáníková | CZE | 02.06.2014 | Bydgoszcz |
MR | 2:05.10 | Lenka Masná | 2007 |
Finále (ne, 31.8.2014 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena UlrichováAlena Ulrichová | 94 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 2:12.15 | ||||||||||||||
2 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | AK Olymp Brno | 1 | 2:12.18 | ||||||||||||||
3 | Klára KováříkováKlára Kováříková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 2:14.05 | ||||||||||||||
4 | Renata VocáskováRenata Vocásková | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:16.37 | ||||||||||||||
5 | Julie JiravskáJulie Jiravská | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 2:16.54 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 95 | AC SYNER Turnov | 8 | 2:17.68 | ||||||||||||||
7 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:19.38 | ||||||||||||||
8 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 7 | 2:19.56 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |