Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Jablonec nad Nisou (30. - 31. 8. 2014)

800 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:45.06 Roman Oravec CZE 06.08.1999 Sopot
NL 1:48.48 Miroslav Burian CZE 01.07.2014 Velenje
MR 1:49.66 Jan Kubista 2012
Rozběh 1 (so, 30.8.2014 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:56.04 Q
2 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2 1:56.44 Q
3 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 6 1:56.49 q
4 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 5 1:56.56 q
5 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 1 1:59.42
Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNF
Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.8.2014 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 4 1:57.89 Q
2 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 5 1:57.95 Q
3 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:58.21
4 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 2 1:59.05
5 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 7 1:59.21
6 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:00.28
7 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 2:00.85
Martin HolecMartin Holec 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.8.2014 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:58.03 Q
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:58.60 Q
3 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 3 1:59.10
4 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:00.69
5 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:00.88
6 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:00.96
7 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:03.41
Jiří GregorJiří Gregor 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:56.04 Q
2 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2 1:56.44 Q
3 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 6 1:56.49 q
4 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 5 1:56.56 q
5 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 4 1:57.89 Q
6 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 5 1:57.95 Q
7 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:58.03 Q
8 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:58.21
9 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:58.60 Q
10 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 2 1:59.05
11 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 3 1:59.10
12 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 7 1:59.21
13 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 1 1:59.42
14 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:00.28
15 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:00.69
16 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 2:00.85
17 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:00.88
18 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:00.96
19 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:03.41
Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNF
Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 3 DNS
Martin HolecMartin Holec 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Jiří GregorJiří Gregor 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS

800 m - Muži 20-22 let (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:45.06 Roman Oravec CZE 06.08.1999 Sopot
NL 1:48.48 Miroslav Burian CZE 01.07.2014 Velenje
MR 1:49.66 Jan Kubista 2012
Finále (ne, 31.8.2014 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:51.23
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 1:51.35
3 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:51.38
4 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 7 1:51.69
5 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 6 1:54.74
6 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 5 1:56.05
7 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 2 1:56.81
8 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 3 1:58.73
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:57.28 Milena Matějkovičová CZE 27.07.1983 Leipzig
NL 2:02.69 Diana Mezuliáníková CZE 28.08.2014 Curych
NL 2:03.77 Diana Mezuliáníková CZE 02.06.2014 Bydgoszcz
MR 2:05.10 Lenka Masná 2007
Rozběh 1 (so, 30.8.2014 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:15.44 Q
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:16.87 Q
3 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:17.83 q
4 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:19.49
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:20.61
6 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:21.77
7 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:22.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.8.2014 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:19.29 Q
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 2:20.40 Q
3 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:20.94
4 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:21.88
5 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:23.74
6 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 2:24.25
7 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 2:27.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.8.2014 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:16.47 Q
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:16.52 Q
3 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:17.01 q
4 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:18.62
5 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 2 2:20.00
6 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:20.60
7 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:29.42
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:15.44 Q
2 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:16.47 Q
3 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:16.52 Q
4 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:16.87 Q
5 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:17.01 q
6 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:17.83 q
7 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:18.62
8 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:19.29 Q
9 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:19.49
10 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 2 2:20.00
11 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 2:20.40 Q
12 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:20.60
13 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:20.61
14 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:20.94
15 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:21.77
16 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:21.88
17 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:22.33
18 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:23.74
19 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 2:24.25
20 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 2:27.89
21 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:29.42

800 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:57.28 Milena Matějkovičová CZE 27.07.1983 Leipzig
NL 2:02.69 Diana Mezuliáníková CZE 28.08.2014 Curych
NL 2:03.77 Diana Mezuliáníková CZE 02.06.2014 Bydgoszcz
MR 2:05.10 Lenka Masná 2007
Finále (ne, 31.8.2014 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:12.15
2 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:12.18
3 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:14.05
4 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:16.37
5 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:16.54
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 8 2:17.68
7 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:19.38
8 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 2:19.56
Celkem 8 závodníků