Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Jablonec nad Nisou (30. - 31. 8. 2014)

1500 m - Muži 20-22 let (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 3:38.47 Jakub Holuša CZE 14.06.2010 Praha
NL 3:47.09 Daniel Grecman CZE 07.06.2014 Regensburg
MR 3:50.13 Jan Kreisinger 2006
Finále (ne, 31.8.2014 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 3:50.98
2 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:52.11
3 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 3:53.95
4 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 8 3:55.09
5 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 6 3:55.72
6 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 5 3:56.65
7 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12 3:58.27
8 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 3:58.44
9 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 4:00.56
10 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 4:03.33
11 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:03.71
12 Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13 4:03.87
13 Petr BerkaPetr Berka 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14 4:07.33
14 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 15 4:11.02
Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 DNS
Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 4:05.52 Ivana Kleinová CZE 20.08.1984 Budapest
NL 4:11.84 Diana Mezuliáníková CZE 24.05.2014 Salzburg
MR 4:20.40 Lucie Sekanová 2010
Finále (ne, 31.8.2014 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 4:29.18
2 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:30.98
3 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:33.32
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:33.37
5 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 4:38.12
6 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:39.67
7 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 4:40.24
8 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 10 4:41.11
9 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 4:43.82
10 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 4:44.64
11 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 4:54.39
12 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 4:56.23
13 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 15 5:06.58
14 Michaela SolanskáMichaela Solanská 96 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 13 5:09.06
15 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 5:10.04
Celkem 15 závodníků