výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Plzeň (20. - 21. 9. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 6.85 Marek Bakalár CZE 02.10.2010 Kladno
NL 07.06 Matěj Krsek CZE 20.06.2014 Kolín
Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 14:10) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.21 Q
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 07.27 Q
3 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 07.38 Q
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 5 07.46 q
5 Patrik VeselýPatrik Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6 07.49 q
6 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 07.74
7 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 07.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 14:10) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.23 Q
2 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 07.36 Q
3 Jan BenešJan Beneš 00 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 5 07.56 Q
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 07.58 q
5 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 07.63
6 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.68
7 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 14:10) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 07.43 Q
2 Michal NovákMichal Novák 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6 07.48 Q
3 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.52 Q
4 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.56 q
5 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.70
6 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.70
7 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 07.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.9.2014 - 14:10) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.37 Q
2 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 07.41 Q
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 07.45 Q
4 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 07.59
5 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.64
6 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.64
7 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.70
8 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.84
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.21 Q
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.23 Q
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 07.27 Q
4 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 07.36 Q
5 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.37 Q
6 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 07.38 Q
7 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 07.41 Q
8 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 07.43 Q
9 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 07.45 Q
10 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 5 07.46 q
11 Michal NovákMichal Novák 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6 07.48 Q
12 Patrik VeselýPatrik Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6 07.49 q
13 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.52 Q
14 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.56 q
15 Jan BenešJan Beneš 00 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 5 07.56 Q
16 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 07.58 q
17 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 07.59
18 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 07.63
19 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.64
20 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.64
21 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.68
22 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.70
22 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.70
24 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.70
25 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 07.74
26 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 07.77
27 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.81
28 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 07.81
29 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.84

60 m - Žáci (Meziběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 6.85 Marek Bakalár CZE 02.10.2010 Kladno
NL 07.06 Matěj Krsek CZE 20.06.2014 Kolín
Meziběh 1 (so, 20.9.2014 - 15:35) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.13 Q
2 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 07.24 Q
3 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 07.29 Q
4 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 07.29 q
5 Patrik VeselýPatrik Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 07.36 q
6 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 07.37
7 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.43
8 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 07.57
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 20.9.2014 - 15:35) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.12 Q
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 07.20 Q
3 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.21 Q
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 2 07.37
5 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 07.39
6 Michal NovákMichal Novák 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 7 07.46
7 Jan BenešJan Beneš 00 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 1 07.58
8 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.64
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.12 Q
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.13 Q
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 07.20 Q
4 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.21 Q
5 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 07.24 Q
6 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 07.29 Q
7 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 07.29 q
8 Patrik VeselýPatrik Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 07.36 q
9 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 2 07.37
10 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 07.37
11 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 07.39
12 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.43
13 Michal NovákMichal Novák 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 7 07.46
14 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 07.57
15 Jan BenešJan Beneš 00 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 1 07.58
16 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.64

60 m - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 6.85 Marek Bakalár CZE 02.10.2010 Kladno
NL 07.06 Matěj Krsek CZE 20.06.2014 Kolín
Finále (so, 20.9.2014 - 17:15) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 =NL 07.06
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.11
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 07.13
4 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.29
5 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 07.30
6 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 07.34
7 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 7 07.37
8 Patrik VeselýPatrik Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8 07.42
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.60 Kateřina Čechová CZE 28.06.2003 Česká Lípa
NL 07.77 Anna Kerbachová CZE 14.06.2014 Vlašim
Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 13:50) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.81 Q
2 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.08 Q
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.30 Q
4 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 08.32
5 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.32
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.39
7 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 13:50) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 07.90 Q
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.97 Q
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 08.09 Q
4 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 08.14 q
5 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 08.19 q
6 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 08.19 q
7 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.27
8 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 08.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 13:50) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.00 Q
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 08.00 Q
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 08.08 Q
4 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 2 08.19 q
5 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 08.26
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 08.31
7 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.47
8 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.9.2014 - 13:50) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.96 Q
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.12 Q
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 08.23 Q
4 Denisa VocůDenisa Voců 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 08.29
5 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 08.38
6 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.39
7 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.42
Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 DQ 162.6
Poznámky:
předčasný start
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.81 Q
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 07.90 Q
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.96 Q
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.97 Q
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.00 Q
6 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 08.00 Q
7 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.08 Q
8 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 08.08 Q
9 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 08.09 Q
10 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.12 Q
11 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 08.14 q
12 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 2 08.19 q
13 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 08.19 q
14 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 08.19 q
15 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 08.23 Q
16 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 08.26
17 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.27
18 Denisa VocůDenisa Voců 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 08.29
19 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.30 Q
20 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 08.31
21 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 08.32
22 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.32
23 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 08.33
24 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 08.38
25 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.39
26 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.39
27 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.42
28 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.47
29 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.55
30 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.58
Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 DQ 162.6

60 m - Žákyně (Meziběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.60 Kateřina Čechová CZE 28.06.2003 Česká Lípa
NL 07.77 Anna Kerbachová CZE 14.06.2014 Vlašim
Meziběh 1 (so, 20.9.2014 - 15:25) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 =NL 07.77 Q
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 08.00 Q
3 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.04 Q
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 08.06 q
5 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.11
6 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 08.19
7 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 08.35
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 DNP
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 20.9.2014 - 15:25) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.94 Q
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 07.97 Q
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 07.97 Q
4 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.05 q
5 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.10
6 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 1 08.25
7 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 08.25
8 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 8 08.29
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 =NL 07.77 Q
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.94 Q
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 07.97 Q
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 07.97 Q
5 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 08.00 Q
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.04 Q
7 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.05 q
8 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 08.06 q
9 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.10
10 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.11
11 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 08.19
12 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 1 08.25
13 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 08.25
14 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 8 08.29
15 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 08.35
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 DNP

60 m - Žákyně (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.60 Kateřina Čechová CZE 28.06.2003 Česká Lípa
NL 07.77 Anna Kerbachová CZE 14.06.2014 Vlašim
Finále (so, 20.9.2014 - 17:05) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 07.83
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.85
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.92
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 08.08
5 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.08
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.20
7 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 08.36
8 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 08.36
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 16.05 Marek Bakalár CZE 02.10.2010 Kladno
NL 16.76 Matěj Krsek CZE 10.06.2014 Stará Boleslav
Rozběh 1 (ne, 21.9.2014 - 10:50) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 17.24 Q
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 17.59 Q
3 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.90
4 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 17.99
5 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 18.08
6 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 2 18.37
Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.9.2014 - 10:50) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 17.19 Q
2 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 6 17.46 Q
3 Patrik VeselýPatrik Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 17.78
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.01
5 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 8 18.26
Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DQ 163.3
Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNP
Poznámky:
Běh mimo vlastní dráhu
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.9.2014 - 10:50) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 16.94 Q
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 17.24 Q
3 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 17.68 q
4 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 17.74 q
5 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 6 17.88
6 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 17.94
7 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 18.35
8 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 18.67
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 16.94 Q
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 17.19 Q
3 Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 17.24 Q
4 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 17.24 Q
5 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 6 17.46 Q
6 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 17.59 Q
7 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 17.68 q
8 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 17.74 q
9 Patrik VeselýPatrik Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 17.78
10 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 6 17.88
11 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.90
12 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 17.94
13 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 17.99
14 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.01
15 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 18.08
16 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 8 18.26
17 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 18.35
18 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 2 18.37
19 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 18.67
Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 DNP
Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DQ 163.3
Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNP

150 m - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 16.05 Marek Bakalár CZE 02.10.2010 Kladno
NL 16.76 Matěj Krsek CZE 10.06.2014 Stará Boleslav
Finále (ne, 21.9.2014 - 12:30) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.89
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 16.94
3 Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.13
4 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 17.15
5 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 7 17.49
6 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 17.72
7 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1 17.77
8 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 17.92
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 17.86 Kateřina Čechová CZE 29.06.2003 Česká Lípa
NL 18.12 Anna Kerbachová CZE 12.07.2014 Praha
Rozběh 1 (ne, 21.9.2014 - 10:35) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 18.54 Q
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.83 Q
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 20.08
4 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 7 20.34
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 20.58
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.9.2014 - 10:35) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 19.33 Q
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.39 Q
3 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 99 AC DomažliceAC Domažlice 6 19.72 q
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 19.76 q
5 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 20.23
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 20.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.9.2014 - 10:35) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 19.43 Q
2 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.87 Q
3 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.95
4 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 20.05
5 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 20.15
6 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 20.25
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 18.54 Q
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 19.33 Q
3 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.39 Q
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 19.43 Q
5 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 99 AC DomažliceAC Domažlice 6 19.72 q
6 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 19.76 q
7 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.83 Q
8 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.87 Q
9 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.95
10 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 20.05
11 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 20.08
12 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 20.15
13 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 20.23
14 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 20.25
15 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 7 20.34
16 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 20.40
17 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 20.58
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 DNP

150 m - Žákyně (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 17.86 Kateřina Čechová CZE 29.06.2003 Česká Lípa
NL 18.12 Anna Kerbachová CZE 12.07.2014 Praha
Finále (ne, 21.9.2014 - 12:20) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 18.41
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 19.29
3 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 19.44
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 19.44
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 8 19.59
6 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 99 AC DomažliceAC Domažlice 7 19.61
7 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 19.78
8 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.87
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 34.73 Lukáš Hodboď CZE 14.09.2011 Brno
NL 36.21 Matěj Krsek CZE 20.06.2014 Kolín
Finále (ne, 21.9.2014 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NL 34.85
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 36.46
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 36.58
4 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 36.95
5 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 37.02
6 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 7 37.42
7 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 37.48
8 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 8 37.51
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 34.73 Lukáš Hodboď CZE 14.09.2011 Brno
NL 36.21 Matěj Krsek CZE 20.06.2014 Kolín
Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 37.69 Q
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 37.83 Q
3 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 38.04 q
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 38.63
5 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 38.70
6 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7 39.49
7 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 40.91
Eliáš UrbanEliáš Urban 00 BYAC BrnoBYAC Brno 3 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 37.72 Q
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 37.74 Q
3 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 3 37.98 q
4 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6 38.40
5 Hynek HampelHynek Hampel 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2 39.16
Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 DNP
Matěj TolarMatěj Tolar 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 DNP
Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 8 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 16:40) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5 37.04 Q
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 37.77 Q
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 38.07
4 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 38.85
5 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 38.94
6 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 2 39.03
7 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC DomažliceAC Domažlice 7 39.85
8 Jan KociánJan Kocián 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 8 40.84
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5 37.04 Q
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 37.69 Q
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 37.72 Q
4 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 37.74 Q
5 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 37.77 Q
6 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 37.83 Q
7 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 BYAC BrnoBYAC Brno 3 37.98 q
8 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 38.04 q
9 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 38.07
10 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6 38.40
11 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 38.63
12 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 38.70
13 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 38.85
14 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 38.94
15 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 2 39.03
16 Hynek HampelHynek Hampel 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2 39.16
17 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7 39.49
18 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC DomažliceAC Domažlice 7 39.85
19 Jan KociánJan Kocián 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 8 40.84
20 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 40.91
Eliáš UrbanEliáš Urban 00 BYAC BrnoBYAC Brno 3 DNP
Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 DNP
Matěj TolarMatěj Tolar 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 DNP
Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 8 DNP

300 m - Žákyně (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 39.09 Jana Polívková CZE 12.06.2000 Praha
NL 40.03 Nikola Bendová CZE 19.08.2014 Domažlice
NL 40.32 Barbora Veselá CZE 14.06.2014 Vlašim
Finále (ne, 21.9.2014 - 11:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 39.13
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 40.70
3 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6 41.05
4 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 7 41.11
5 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 41.56
6 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 2 42.18
7 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 8 42.38
8 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 43.17
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 39.09 Jana Polívková CZE 12.06.2000 Praha
NL 40.03 Nikola Bendová CZE 19.08.2014 Domažlice
NL 40.32 Barbora Veselá CZE 14.06.2014 Vlašim
Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 16:25) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 41.08 Q
2 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 5 42.21 Q
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 42.40 q
4 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 3 42.77
5 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 43.58
6 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 43.91
7 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 44.13
8 Martina DvořákováMartina Dvořáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 44.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4 41.56 Q
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 41.75 Q
3 Lada VondrováLada Vondrová 99 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2 42.63
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 43.22
5 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 43.34
6 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 43.74
7 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 45.71
Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 41.40 Q
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 5 41.85 Q
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3 41.97 q
4 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 42.57
5 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 42.67
6 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 8 43.36
7 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 43.99
8 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 44.36
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 41.08 Q
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 41.40 Q
3 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4 41.56 Q
4 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 41.75 Q
5 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 5 41.85 Q
6 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3 41.97 q
7 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 5 42.21 Q
8 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 42.40 q
9 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 42.57
10 Lada VondrováLada Vondrová 99 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2 42.63
11 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 42.67
12 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 3 42.77
13 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 43.22
14 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 43.34
15 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 8 43.36
16 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 43.58
17 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 43.74
18 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 43.91
19 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 43.99
20 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 44.13
21 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 44.36
22 Martina DvořákováMartina Dvořáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 44.85
23 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 45.71
Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNP

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:54.12 Martin Hrstka CZE 24.08.2004 Čáslav
NL 1:58.02 Karel Kulíšek CZE 14.09.2014 Kladno
NL 1:59.37 Matěj Osička CZE 23.08.2014 Břeclav
NL 2:00.92 Matěj Osička CZE 31.05.2014 Třinec
Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:05.41 Q
2 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:05.86 Q
3 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 2:08.26 q
4 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:08.40
5 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:12.24
6 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:16.40
7 Aleš OmelkaAleš Omelka 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:17.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 2:05.04 Q
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:05.88 Q
3 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 2:05.95 q
4 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:08.45
5 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7 2:09.36
6 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:10.30
7 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 2:23.49
8 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:25.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5 2:08.69 Q
2 David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 2:09.27 Q
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 2:11.71
4 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 7 2:12.86
5 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:13.88
6 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3 2:16.11
Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DQ 163.3
Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNP
Poznámky:
přeběh do jiné dráhy 163/3
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 2:05.04 Q
2 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:05.41 Q
3 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:05.86 Q
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:05.88 Q
5 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 2:05.95 q
6 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 2:08.26 q
7 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:08.40
8 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:08.45
9 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5 2:08.69 Q
10 David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 2:09.27 Q
11 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7 2:09.36
12 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:10.30
13 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 2:11.71
14 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:12.24
15 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 7 2:12.86
16 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:13.88
17 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3 2:16.11
18 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:16.40
19 Aleš OmelkaAleš Omelka 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:17.05
20 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 2:23.49
21 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:25.09
Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DQ 163.3
Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNP

800 m - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:54.12 Martin Hrstka CZE 24.08.2004 Čáslav
NL 1:58.02 Karel Kulíšek CZE 14.09.2014 Kladno
NL 1:59.37 Matěj Osička CZE 23.08.2014 Břeclav
NL 2:00.92 Matěj Osička CZE 31.05.2014 Třinec
Finále (ne, 21.9.2014 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 NL 1:59.87
2 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5 2:01.97
3 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 2:02.30
4 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:03.66
5 David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1 2:05.37
6 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:05.96
7 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 2:07.49
8 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 2:09.09
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:09.45 Lenka Kalábová CZE 10.07.1994 Pietrasanti
NL 2:16.95 Michaela Červínová CZE 21.06.2014 Mladá Boleslav
Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 4 2:23.78 Q
2 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:23.96 Q
3 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 2:24.40
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:26.91
5 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:27.12
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:27.91
7 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 2:28.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:23.59 Q
2= Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4 2:24.21 Q?
2= Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5 2:24.21 Q?
4 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:27.16
5 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:27.86
6 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 1 2:28.36
7 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 2:29.24
8 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:30.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:23.78 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:23.80 Q
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 2:24.15 q
4 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6 2:24.19 q
5 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:27.50
6 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:28.71
7 Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:28.84
8 Veronika HalfarováVeronika Halfarová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:35.51
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:23.59 Q
2 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 4 2:23.78 Q
2 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:23.78 Q
4 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:23.80 Q
5 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:23.96 Q
6 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 2:24.15 q
7 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6 2:24.19 q
8 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4 2:24.21 Q?
8 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5 2:24.21 Q?
10 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 2:24.40
11 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:26.91
12 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:27.12
13 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:27.16
14 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:27.50
15 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:27.86
16 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:27.91
17 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 2:28.23
18 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 1 2:28.36
19 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:28.71
20 Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:28.84
21 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 2:29.24
22 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:30.64
23 Veronika HalfarováVeronika Halfarová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:35.51

800 m - Žákyně (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:09.45 Lenka Kalábová CZE 10.07.1994 Pietrasanti
NL 2:16.95 Michaela Červínová CZE 21.06.2014 Mladá Boleslav
Finále (ne, 21.9.2014 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 NL 2:15.73
2 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 4 2:16.52
3 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:19.68
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:21.36
5 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 4 2:21.75
6 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 2:24.93
7 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1 2:26.81
8 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 8 2:27.70
Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 4:07.70 Radek Vážanský CZE 23.06.2001 Ostrava
NL 4:06.69 Karel Kulíšek CZE 11.07.2014 Nové Město nad Metuj
Finále (so, 20.9.2014 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1 4:11.71
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 4:24.60
3 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 3 4:25.74
4 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 4:30.62
5 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 4:32.17
6 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 4:32.33
7 Michal SittaMichal Sitta 99 AK OlomoucAK Olomouc 6 4:33.61
8 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 4:35.08
9 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 4:35.73
10 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12 4:36.65
11 František HonsaFrantišek Honsa 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 4:39.36
12 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10 4:49.21
13 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 4:52.10
14 Marek ŠtochlMarek Štochl 01 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 14 4:57.29
Vilém MertaVilém Merta 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 15 DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 4:33.52 Pavlína Vondrková CZE 20.07.1996 Sparti
NL 4:47.87 Alice Prokešová CZE 14.09.2014 Šumperk
NL 4:48.45 Petra Pavlásková CZE 10.05.2014 Olomouc
Finále (so, 20.9.2014 - 15:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 3 NL 4:44.93
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 1 4:47.97
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:50.74
4 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5 4:54.83
5 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6 4:55.77
6 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4 5:00.51
7 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 8 5:00.63
8 Barbora PlacatkováBarbora Placatková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 7 5:00.96
9 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13 5:04.88
10 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10 5:06.22
11 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 5:07.86
12 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19 5:08.73
13 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17 5:11.97
14 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15 5:15.16
15 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 9 5:19.32
16 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 14 5:19.84
17 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12 5:20.06
18 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 18 5:20.93
Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 16 DNP
Celkem 19 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 8:48.0 Zdeněk Mezulianik CZE 16.10.1980 Ostrava
NL 09:44.50 Martin Semerád CZE 07.09.2014 Liberec
NL 09:56.27 Tomáš Martínek CZE 03.09.2014 Stará Boleslav
NL 10:01.71 Vojtěch Vychopeň CZE 25.06.2014 Mariánské Lázně
Finále (ne, 21.9.2014 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1 NL 09:19.06
2 Martin SemerádMartin Semerád 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 09:29.33
3 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 09:29.38
4 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09:29.59
5 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 09:48.22
6 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 5 09:55.61
7 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 8 09:58.75
8 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 10:03.81
9 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 10:10.19
10 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 10:12.17
11 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19 10:20.70
12 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 AK OlomoucAK Olomouc 11 10:21.21
13 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 AK OlomoucAK Olomouc 13 10:21.48
14 Martin MiklíkMartin Miklík 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14 10:26.32
15 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18 10:30.50
16 Radim HolubRadim Holub 00 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 16 10:55.05
17 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20 10:56.26
18 Martin GogelaMartin Gogela 01 AK OlomoucAK Olomouc 17 10:57.43
Vilém VolfVilém Volf 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15 DNP
Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12 DNP
Celkem 20 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 13.24 Tomáš Homola CZE 02.10.2010 Kladno
NL 13.59 Adam Šufliarský CZE 08.09.2014 Brno
NL 13.80 Pavel Petřík CZE 06.06.2014 Praha
Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 13:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 13.76 Q
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 13.92 Q
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 6 14.11 q
4 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 14.37
5 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2 14.41
6 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.18
7 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 13:30) official Vítr: +4.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.12 Q
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.31 Q
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 14.34 q
4 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 14.72
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 15.09
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DQ 162.6
Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNF
Poznámky:
Předčasný start
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 13:30) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 14.53 Q
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 6 14.65 Q
3 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 15.05
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 15.80
5 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 16.56
Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 4 DQ 162.6
Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 5 DNF
Poznámky:
Předčasný start
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 13.76 Q
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3 13.92 Q
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 6 14.11 q
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.12 Q
5 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.31 Q
6 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 14.34 q
7 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 14.37
8 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2 14.41
9 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 14.53 Q
10 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 6 14.65 Q
11 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 14.72
12 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 15.05
13 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 15.09
14 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.18
15 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.42
16 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 15.80
17 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 16.56
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DQ 162.6
Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNF
Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 4 DQ 162.6
Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 5 DNF

100 m překážek - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 13.24 Tomáš Homola CZE 02.10.2010 Kladno
NL 13.59 Adam Šufliarský CZE 08.09.2014 Brno
NL 13.80 Pavel Petřík CZE 06.06.2014 Praha
Finále (so, 20.9.2014 - 15:15) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5 NL 13.77
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 8 14.06
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 1 14.18
4 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 14.25
5 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.55
6 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 14.63
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.65
8 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 15.97
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 13.78 Lucie Koudelová CZE 27.06.2009 Tábor
NL 14.05 Nikola Bendová CZE 26.06.2014 Praha-Eden
Finále (so, 20.9.2014 - 15:05) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 NL 13.92
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 14.18
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 14.45
4 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 6 14.59
5 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 14.88
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 7 15.27
7 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 15.35
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 13.78 Lucie Koudelová CZE 27.06.2009 Tábor
NL 14.05 Nikola Bendová CZE 26.06.2014 Praha-Eden
Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 13:10) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.25 Q
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.95 Q
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 15.03
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 15.43
5 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 15.75
6 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.91
7 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 15.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 13:10) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 4 14.77 Q
2 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 14.87 Q
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 5 14.90 q
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 15.29
5 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.71
6 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7 15.86
7 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1 16.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 13:10) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4 14.35 Q
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 14.51 Q
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 14.84 q
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.38
5 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 15.78
6 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 15.86
7 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8 17.31
Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.25 Q
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4 14.35 Q
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 14.51 Q
4 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 4 14.77 Q
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 14.84 q
6 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 14.87 Q
7 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 5 14.90 q
8 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.95 Q
9 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 15.03
10 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 15.29
11 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.38
12 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 15.43
13 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.71
14 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 15.75
15 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 15.78
16 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7 15.86
17 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 15.86
18 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.91
19 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 15.94
20 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1 16.62
21 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8 17.31
Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 1 DNS

200 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 25.40 Tomáš Homola CZE 18.09.2010 Hodonín
NL 26.07 Adam Šufliarský CZE 04.09.2014 Praha - Eden
NL 26.99 Vojtěch Pácal CZE 22.06.2014 Opava
Rozběh 1 (ne, 21.9.2014 - 10:15) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 25.75 Q
2 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 27.79 Q
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 28.41 q
4 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 29.05
5 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 29.18
6 Radek StehnoRadek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 29.37
7 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 29.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.9.2014 - 10:15) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5 27.87 Q
2 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 28.93 Q
3 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 29.04
4 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 29.05
5 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 29.27
Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNF
Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.9.2014 - 10:15) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.67 Q
2 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 27.81 Q
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 28.12 q
4 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 7 28.55
5 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2 28.80
6 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 8 28.96
7 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 BYAC BrnoBYAC Brno 1 29.01
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 25.75 Q
2 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.67 Q
3 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5 27.79 Q
4 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 27.81 Q
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5 27.87 Q
6 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 28.12 q
7 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 28.41 q
8 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 7 28.55
9 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2 28.80
10 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 28.93 Q
11 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 8 28.96
12 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 BYAC BrnoBYAC Brno 1 29.01
13 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 29.04
14 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 29.05
14 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 29.05
16 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 29.18
17 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 29.27
18 Radek StehnoRadek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 29.37
19 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 29.48
Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 DNF
Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNP
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF

200 m překážek - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 25.40 Tomáš Homola CZE 18.09.2010 Hodonín
NL 26.07 Adam Šufliarský CZE 04.09.2014 Praha - Eden
NL 26.99 Vojtěch Pácal CZE 22.06.2014 Opava
Finále (ne, 21.9.2014 - 12:05) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NR 25.36
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6 26.34
3 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 26.91
4 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.07
5 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 27.50
6 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 27.87
7 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 27.97
8 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 28.05
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 28.06 Tereza Semecká CZE 22.09.2013 Praha
NL 28.56 Barbora Veselá CZE 03.09.2014 Stará Boleslav
NL 29.31 Barbora Veselá CZE 08.05.2014 Kolín
Rozběh 1 (ne, 21.9.2014 - 10:00) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 NL 29.01 Q
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 30.34 Q
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 31.44
4 Lada VondrováLada Vondrová 99 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 7 31.57
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2 31.66
6 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 31.81
7 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 31.84
8 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 31.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.9.2014 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4 29.70 Q
2 Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 6 31.05 Q
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 31.34 q
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3 31.34
5 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 31.94
6 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 32.26
7 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 8 32.70
8 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 33.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.9.2014 - 10:00) official Vítr: -2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 5 30.13 Q
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 30.51 Q
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 30.78 q
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 31.36
5 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 31.38
6 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 31.66
7 Eliška BěhounkováEliška Běhounková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 32.52
8 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 33.12
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 NL 29.01 Q
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4 29.70 Q
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 5 30.13 Q
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 30.34 Q
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 30.51 Q
6 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 30.78 q
7 Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 6 31.05 Q
8 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 31.34 q
9 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3 31.34
10 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 31.36
11 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 31.38
12 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 31.44
13 Lada VondrováLada Vondrová 99 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 7 31.57
14 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 31.66
15 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2 31.66
16 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 31.81
17 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 31.84
18 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 31.90
19 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 31.94
20 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 32.26
21 Eliška BěhounkováEliška Běhounková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 32.52
22 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 8 32.70
23 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 33.12
24 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 33.49

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 28.06 Tereza Semecká CZE 22.09.2013 Praha
NL 28.56 Barbora Veselá CZE 03.09.2014 Stará Boleslav
NL 29.31 Barbora Veselá CZE 08.05.2014 Kolín
Finále (ne, 21.9.2014 - 11:55) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 NL 28.35
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 29.43
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 6 29.65
4 Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 30.81
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 30.84
6 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 31.25
7 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 31.50
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 DNF
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 4:23.36 Petr Kaminski CZE 23.09.2007 Třebíč
NL 4:49.02 Josef Provazník CZE 13.09.2014 Hradec Králové
NL 4:52.70 Martin Semerád CZE 03.09.2014 Jablonec nad Nisou
NL 4:52.86 David Foller CZE 22.06.2014 Opava
Finále (so, 20.9.2014 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 NL 4:38.70
2 Martin SemerádMartin Semerád 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 4:39.01
3 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 4:43.40
4 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 4:49.09
5 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 4:55.39
6 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 4:55.55
7 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 5:01.25
8 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 5:01.78
9 Petr PojezdalaPetr Pojezdala 00 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13 5:02.33
10 Michal BoudníkMichal Boudník 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 5:06.32
11 Matěj VišňaMatěj Višňa 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 18 5:09.89
12 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 5:10.01
13 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ NeratoviceTJ Neratovice 16 5:10.81
14 Martin MiklíkMartin Miklík 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 5:11.10
15 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15 5:13.86
16 Daniel IwanDaniel Iwan 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8 5:14.57
17 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 5:19.41
18 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17 5:27.25
Celkem 18 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 26.71 Česká republika CZE 17.02.2006 Nové Zámky
NR 27.44 AC Sl. Slávia Uh. Hradiště CZE 21.09.2008 Olomouc
Běh 1 (so, 20.9.2014 - 18:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vychodil, Látal, Konečný, Nastoupil Vychodil, Látal, Konečný, Nastoupil AK OlomoucAK Olomouc 5 27.40
2 Čapek, Bezucha, Holub, Hampl Čapek, Bezucha, Holub, Hampl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.53
3 Lorenčič, Wala, Bystroň, Vácha Lorenčič, Wala, Bystroň, Vácha TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 27.74
4 Študlar, Kůtek, Lališ, Nádhera Študlar, Kůtek, Lališ, Nádhera SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 28.08
5 Klíma. Burski, Běhounek, Pekárek Klíma. Burski, Běhounek, Pekárek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.33
6 Zavřel, Vertskhayzer, Mráček, Maček Zavřel, Vertskhayzer, Mráček, Maček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 28.41
7 Halíř, Říha, Ryba, Blatník Halíř, Říha, Ryba, Blatník TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 28.98
8 Lepeška, Smrž, Rusek, Janetka Lepeška, Smrž, Rusek, Janetka AK BílinaAK Bílina 2 29.77
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 20.9.2014 - 18:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bárta, Jodl, Matějček, Řehoř Bárta, Jodl, Matějček, Řehoř T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 27.93
2 Urban, Kuthan, Kubík, Adamec Urban, Kuthan, Kubík, Adamec ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 28.47
Jánoš, Smělík, Romanchenkov, Němeček Jánoš, Smělík, Romanchenkov, Němeček AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 DNF
Daněk, Strnad, Šváha, Viktorin Daněk, Strnad, Šváha, Viktorin Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3 DNF
Lasota, Martynek, Grycz, Buba Lasota, Martynek, Grycz, Buba TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vychodil, Látal, Konečný, Nastoupil Vychodil, Látal, Konečný, Nastoupil AK OlomoucAK Olomouc 5 27.40
2 Čapek, Bezucha, Holub, Hampl Čapek, Bezucha, Holub, Hampl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 27.53
3 Lorenčič, Wala, Bystroň, Vácha Lorenčič, Wala, Bystroň, Vácha TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 27.74
4 Bárta, Jodl, Matějček, Řehoř Bárta, Jodl, Matějček, Řehoř T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 27.93
5 Študlar, Kůtek, Lališ, Nádhera Študlar, Kůtek, Lališ, Nádhera SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 28.08
6 Klíma. Burski, Běhounek, Pekárek Klíma. Burski, Běhounek, Pekárek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.33
7 Zavřel, Vertskhayzer, Mráček, Maček Zavřel, Vertskhayzer, Mráček, Maček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 28.41
8 Urban, Kuthan, Kubík, Adamec Urban, Kuthan, Kubík, Adamec ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 28.47
9 Halíř, Říha, Ryba, Blatník Halíř, Říha, Ryba, Blatník TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 28.98
10 Lepeška, Smrž, Rusek, Janetka Lepeška, Smrž, Rusek, Janetka AK BílinaAK Bílina 2 29.77
Jánoš, Smělík, Romanchenkov, Němeček Jánoš, Smělík, Romanchenkov, Němeček AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 DNF
Daněk, Strnad, Šváha, Viktorin Daněk, Strnad, Šváha, Viktorin Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3 DNF
Lasota, Martynek, Grycz, Buba Lasota, Martynek, Grycz, Buba TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNF

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 29.40 Moravskoslezský kraj CZE 24.06.2005 Brno
NR 29.73 AK Hodonín CZE 24.06.2005 Brno
Běh 1 (so, 20.9.2014 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Duchoňová, Jíchová, Dostálová, Kolingerová A Duchoňová, Jíchová, Dostálová, Kolingerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 30.08
2 Trundová H., Trundová M., Vobořilová, Langerová Trundová H., Trundová M., Vobořilová, Langerová TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 30.74
3 Suráková, Lokajíčková, Suchá, Čelišová Suráková, Lokajíčková, Suchá, Čelišová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 30.92
4 Klusáčková, Filali, Sklenská, Novotná Klusáčková, Filali, Sklenská, Novotná JAC BrnoJAC Brno 4 31.03
5 Hallmanová, Voštová, Jágrová, Barborová Hallmanová, Voštová, Jágrová, Barborová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 31.14
6 Matějková, Hromadníková, Fráňová, Kašpárková Matějková, Hromadníková, Fráňová, Kašpárková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 31.59
7 Hájková, Hrdinová, Skalická, Minářová Hájková, Hrdinová, Skalická, Minářová TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8 31.71
Kouřilová, Novotná, Gieselová, Begová Kouřilová, Novotná, Gieselová, Begová AK OlomoucAK Olomouc 2 DQ
Poznámky:
Pravidlo 170/7
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 20.9.2014 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čurdová, Chocholová, Jiranková, Pondělíčková Čurdová, Chocholová, Jiranková, Pondělíčková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 30.82
2 Bafoe, Barešová, Veselá, Korelová Bafoe, Barešová, Veselá, Korelová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 30.98
3 A Turnerová, Háčková, Cikánová, Maštalířová A Turnerová, Háčková, Cikánová, Maštalířová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 31.01
4 Hloupá, Duchoslavová, Čiháková, Grulichová Hloupá, Duchoslavová, Čiháková, Grulichová AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 31.46
5 Hájková, Hanzlová, Sojková, Hůlková Hájková, Hanzlová, Sojková, Hůlková AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 31.59
6 Doubková, Holadová, Přibylová, Rillichová Doubková, Holadová, Přibylová, Rillichová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 31.67
7 Dyrynková, Kordová, Šamanová, Holubová Dyrynková, Kordová, Šamanová, Holubová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 32.34
Šínová A., Procházková, Vaňhová, Šínová T. Šínová A., Procházková, Vaňhová, Šínová T. Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 DQ
Poznámky:
Dle pravidla 170/7
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 20.9.2014 - 18:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Chaloupecká, Fialová K., Fialová L., Parásková Chaloupecká, Fialová K., Fialová L., Parásková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 31.40
2 B Tiplicová, Zindulková, Bursová, Zárubová B Tiplicová, Zindulková, Bursová, Zárubová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 32.02
3 Benešová, Gabčová, Čečková, Bláhová Benešová, Gabčová, Čečková, Bláhová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3 32.18
4 Hlasová, Novotná, Chlaňová, Krátká Hlasová, Novotná, Chlaňová, Krátká TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 34.86
B Marešová, Treglerová, Švábíková, Dvořáková B Marešová, Treglerová, Švábíková, Dvořáková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
Jarošová, Břicháčková, Tiralová, Škrnová Jarošová, Břicháčková, Tiralová, Škrnová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 DNF
Vondráčková, Chramcová, Markofová E., Plávková Vondráčková, Chramcová, Markofová E., Plávková TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 6 DNF
Poznámky:
Dle pravidla 170/7
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Duchoňová, Jíchová, Dostálová, Kolingerová A Duchoňová, Jíchová, Dostálová, Kolingerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 30.08
2 Trundová H., Trundová M., Vobořilová, Langerová Trundová H., Trundová M., Vobořilová, Langerová TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 30.74
3 Čurdová, Chocholová, Jiranková, Pondělíčková Čurdová, Chocholová, Jiranková, Pondělíčková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 30.82
4 Suráková, Lokajíčková, Suchá, Čelišová Suráková, Lokajíčková, Suchá, Čelišová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 30.92
5 Bafoe, Barešová, Veselá, Korelová Bafoe, Barešová, Veselá, Korelová TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 30.98
6 A Turnerová, Háčková, Cikánová, Maštalířová A Turnerová, Háčková, Cikánová, Maštalířová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 31.01
7 Klusáčková, Filali, Sklenská, Novotná Klusáčková, Filali, Sklenská, Novotná JAC BrnoJAC Brno 4 31.03
8 Hallmanová, Voštová, Jágrová, Barborová Hallmanová, Voštová, Jágrová, Barborová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 31.14
9 Chaloupecká, Fialová K., Fialová L., Parásková Chaloupecká, Fialová K., Fialová L., Parásková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 31.40
10 Hloupá, Duchoslavová, Čiháková, Grulichová Hloupá, Duchoslavová, Čiháková, Grulichová AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 31.46
11 Hájková, Hanzlová, Sojková, Hůlková Hájková, Hanzlová, Sojková, Hůlková AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 31.59
12 Matějková, Hromadníková, Fráňová, Kašpárková Matějková, Hromadníková, Fráňová, Kašpárková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 31.59
13 Doubková, Holadová, Přibylová, Rillichová Doubková, Holadová, Přibylová, Rillichová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 31.67
14 Hájková, Hrdinová, Skalická, Minářová Hájková, Hrdinová, Skalická, Minářová TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8 31.71
15 B Tiplicová, Zindulková, Bursová, Zárubová B Tiplicová, Zindulková, Bursová, Zárubová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 32.02
16 Benešová, Gabčová, Čečková, Bláhová Benešová, Gabčová, Čečková, Bláhová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3 32.18
17 Dyrynková, Kordová, Šamanová, Holubová Dyrynková, Kordová, Šamanová, Holubová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 32.34
18 Hlasová, Novotná, Chlaňová, Krátká Hlasová, Novotná, Chlaňová, Krátká TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 34.86
Kouřilová, Novotná, Gieselová, Begová Kouřilová, Novotná, Gieselová, Begová AK OlomoucAK Olomouc 2 DQ
Šínová A., Procházková, Vaňhová, Šínová T. Šínová A., Procházková, Vaňhová, Šínová T. Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 DQ
B Marešová, Treglerová, Švábíková, Dvořáková B Marešová, Treglerová, Švábíková, Dvořáková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
Jarošová, Břicháčková, Tiralová, Škrnová Jarošová, Břicháčková, Tiralová, Škrnová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 DNF
Vondráčková, Chramcová, Markofová E., Plávková Vondráčková, Chramcová, Markofová E., Plávková TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 6 DNF

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:31.95 T. J. Sokol České Budějovice CZE 22.09.2013 Praha
Běh 1 (ne, 21.9.2014 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lampa, Veřmiřovský, Záruba, Kaštovský Lampa, Veřmiřovský, Záruba, Kaštovský TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:32.13
2 Čapek, Holub, Bezucha, Hampl Čapek, Holub, Bezucha, Hampl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:34.55
3 Herák, Landa, Škuta, Krsek Herák, Landa, Škuta, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:37.66
4 Študlar, Lališ, Kůtek, Nádhera Študlar, Lališ, Kůtek, Nádhera SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 2:38.33
5 Klíma, Schütz, Růžička, Běhounek Klíma, Schütz, Růžička, Běhounek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:38.61
6 Matoušek, Zamazal, Vican, Stráský Matoušek, Zamazal, Vican, Stráský BYAC BrnoBYAC Brno 2 2:39.63
7 Bystroň, Lukša, Vácha, Lorenčič Bystroň, Lukša, Vácha, Lorenčič TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 2:41.05
Bárta, Matějček, Jodl, Řehoř Bárta, Matějček, Jodl, Řehoř T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 21.9.2014 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubík, Beránek, Svatý, Kuthan Kubík, Beránek, Svatý, Kuthan ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 2:37.36
2 A Mráček, Janeček, Vertskhayzer, Maček A Mráček, Janeček, Vertskhayzer, Maček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 2:41.19
3 Blatník, Capoušek, Halíř, Hrůša Blatník, Capoušek, Halíř, Hrůša TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:43.16
4 B Zavřel, Uhlíř, Babica, Dvořák B Zavřel, Uhlíř, Babica, Dvořák SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 2:46.50
5 Janetka, Lepeška, Doležal, Rusek Janetka, Lepeška, Doležal, Rusek AK BílinaAK Bílina 7 2:47.35
6 Štverák, Vosejpka, Procházka, Šilhavý Štverák, Vosejpka, Procházka, Šilhavý TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:49.75
Stašek, Merhout, Větrovský, Jakubiček Stašek, Merhout, Větrovský, Jakubiček AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ 170.7
Konečný, Vychodil, Látal, Sitta Konečný, Vychodil, Látal, Sitta AK OlomoucAK Olomouc 8 DQ 170,7
Poznámky:
Předání mimo předávkové území 170/7
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lampa, Veřmiřovský, Záruba, Kaštovský Lampa, Veřmiřovský, Záruba, Kaštovský TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:32.13
2 Čapek, Holub, Bezucha, Hampl Čapek, Holub, Bezucha, Hampl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:34.55
3 Kubík, Beránek, Svatý, Kuthan Kubík, Beránek, Svatý, Kuthan ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3 2:37.36
4 Herák, Landa, Škuta, Krsek Herák, Landa, Škuta, Krsek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:37.66
5 Študlar, Lališ, Kůtek, Nádhera Študlar, Lališ, Kůtek, Nádhera SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 2:38.33
6 Klíma, Schütz, Růžička, Běhounek Klíma, Schütz, Růžička, Běhounek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:38.61
7 Matoušek, Zamazal, Vican, Stráský Matoušek, Zamazal, Vican, Stráský BYAC BrnoBYAC Brno 2 2:39.63
8 Bystroň, Lukša, Vácha, Lorenčič Bystroň, Lukša, Vácha, Lorenčič TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 2:41.05
9 A Mráček, Janeček, Vertskhayzer, Maček A Mráček, Janeček, Vertskhayzer, Maček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 2:41.19
10 Blatník, Capoušek, Halíř, Hrůša Blatník, Capoušek, Halíř, Hrůša TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:43.16
11 B Zavřel, Uhlíř, Babica, Dvořák B Zavřel, Uhlíř, Babica, Dvořák SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 2:46.50
12 Janetka, Lepeška, Doležal, Rusek Janetka, Lepeška, Doležal, Rusek AK BílinaAK Bílina 7 2:47.35
13 Štverák, Vosejpka, Procházka, Šilhavý Štverák, Vosejpka, Procházka, Šilhavý TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:49.75
Bárta, Matějček, Jodl, Řehoř Bárta, Matějček, Jodl, Řehoř T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNP
Stašek, Merhout, Větrovský, Jakubiček Stašek, Merhout, Větrovský, Jakubiček AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ 170.7
Konečný, Vychodil, Látal, Sitta Konečný, Vychodil, Látal, Sitta AK OlomoucAK Olomouc 8 DQ 170,7

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:51.95 AK Kyjov CZE 22.09.2013 Praha
Běh 1 (ne, 21.9.2014 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Duchońová, Dostálová, Švábíková, Kolingerová A Duchońová, Dostálová, Švábíková, Kolingerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 NR 2:49.05
2 Petrásková, Jehličková. Hložková, Bendová Petrásková, Jehličková. Hložková, Bendová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:52.83
3 Rochovanská, Dlabajová, Kašpárková, Hromadníková Rochovanská, Dlabajová, Kašpárková, Hromadníková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:53.68
4 Barborová, Kamlerová, Voštová, Halmanová Barborová, Kamlerová, Voštová, Halmanová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 2:55.66
5 Kouřilová, Novotná, Gieselová, Begová Kouřilová, Novotná, Gieselová, Begová AK OlomoucAK Olomouc 2 2:57.59
6 Břicháčková, Škrnová, Jarošová, Tiralová Břicháčková, Škrnová, Jarošová, Tiralová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 2:59.62
Trundová H., Trundová M., Vobořilová, Langerová Trundová H., Trundová M., Vobořilová, Langerová TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 21.9.2014 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barešová, Korelová, Bafoe, Veselá Barešová, Korelová, Bafoe, Veselá TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8 NR 2:51.90
2 Suchá, Lokajíčková, Kuberková, Suráková Suchá, Lokajíčková, Kuberková, Suráková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:55.00
3 Jeřábková, Freibergerová, Benešová, Koláčková Jeřábková, Freibergerová, Benešová, Koláčková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:56.25
4 A Tiplicová, Bursová, Maštalířová, Turnerová A Tiplicová, Bursová, Maštalířová, Turnerová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 2:56.81
5 Pondělíčková, Kašparová, Rydlová, Schönpflugová Pondělíčková, Kašparová, Rydlová, Schönpflugová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:00.69
6 Duchoslavová, Bačová, Čiháková, Grulichová Duchoslavová, Bačová, Čiháková, Grulichová AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 3:01.78
7 B Dvořáková, Jíchová, Marešová, Matějková B Dvořáková, Jíchová, Marešová, Matějková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:04.28
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 21.9.2014 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sklenská, Klusáčková, Filali, Novotná Sklenská, Klusáčková, Filali, Novotná JAC BrnoJAC Brno 8 2:53.43
2 Sádlová, Peterová, Vítková, Škodová Sádlová, Peterová, Vítková, Škodová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 3:01.22
3 Veselá, Erbertová, Nečásková, Palaštuková Veselá, Erbertová, Nečásková, Palaštuková AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5 3:01.90
4 Chaloupecká, Vernerová, Králová, Parásková Chaloupecká, Vernerová, Králová, Parásková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 3:02.68
5 Dyrynková, Šamanová, Prouzová, Kordová Dyrynková, Šamanová, Prouzová, Kordová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 3:04.87
6 Procházková, Šínová, Dufková, Vaňhová Procházková, Šínová, Dufková, Vaňhová Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 3:08.09
7 Havlanová, Sedlecká, Václavíková, Tóthová Havlanová, Sedlecká, Václavíková, Tóthová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 3:13.30
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 21.9.2014 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Přibylová, Hulmáková, Doubková, Holadová Přibylová, Hulmáková, Doubková, Holadová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 2:59.32
2 B Cikánová, Tomášková, Háčková, Krátká B Cikánová, Tomášková, Háčková, Krátká SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 3:02.94
3 Jurečková, Tichá, Peerová, Doudová Jurečková, Tichá, Peerová, Doudová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:07.95
4 C Weiserová, Zindulková, Denisová, Zárubová C Weiserová, Zindulková, Denisová, Zárubová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 3:09.97
5 Gabčová, Čečková, Vargová, Ottová Gabčová, Čečková, Vargová, Ottová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6 3:10.65
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A Duchońová, Dostálová, Švábíková, Kolingerová A Duchońová, Dostálová, Švábíková, Kolingerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 NR 2:49.05
2 Barešová, Korelová, Bafoe, Veselá Barešová, Korelová, Bafoe, Veselá TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8 NR 2:51.90
3 Petrásková, Jehličková. Hložková, Bendová Petrásková, Jehličková. Hložková, Bendová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:52.83
4 Sklenská, Klusáčková, Filali, Novotná Sklenská, Klusáčková, Filali, Novotná JAC BrnoJAC Brno 8 2:53.43
5 Rochovanská, Dlabajová, Kašpárková, Hromadníková Rochovanská, Dlabajová, Kašpárková, Hromadníková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:53.68
6 Suchá, Lokajíčková, Kuberková, Suráková Suchá, Lokajíčková, Kuberková, Suráková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:55.00
7 Barborová, Kamlerová, Voštová, Halmanová Barborová, Kamlerová, Voštová, Halmanová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 2:55.66
8 Jeřábková, Freibergerová, Benešová, Koláčková Jeřábková, Freibergerová, Benešová, Koláčková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:56.25
9 A Tiplicová, Bursová, Maštalířová, Turnerová A Tiplicová, Bursová, Maštalířová, Turnerová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 2:56.81
10 Kouřilová, Novotná, Gieselová, Begová Kouřilová, Novotná, Gieselová, Begová AK OlomoucAK Olomouc 2 2:57.59
11 Přibylová, Hulmáková, Doubková, Holadová Přibylová, Hulmáková, Doubková, Holadová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 2:59.32
12 Břicháčková, Škrnová, Jarošová, Tiralová Břicháčková, Škrnová, Jarošová, Tiralová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 2:59.62
13 Pondělíčková, Kašparová, Rydlová, Schönpflugová Pondělíčková, Kašparová, Rydlová, Schönpflugová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:00.69
14 Sádlová, Peterová, Vítková, Škodová Sádlová, Peterová, Vítková, Škodová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 3:01.22
15 Duchoslavová, Bačová, Čiháková, Grulichová Duchoslavová, Bačová, Čiháková, Grulichová AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 3:01.78
16 Veselá, Erbertová, Nečásková, Palaštuková Veselá, Erbertová, Nečásková, Palaštuková AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5 3:01.90
17 Chaloupecká, Vernerová, Králová, Parásková Chaloupecká, Vernerová, Králová, Parásková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 3:02.68
18 B Cikánová, Tomášková, Háčková, Krátká B Cikánová, Tomášková, Háčková, Krátká SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 3:02.94
19 B Dvořáková, Jíchová, Marešová, Matějková B Dvořáková, Jíchová, Marešová, Matějková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:04.28
20 Dyrynková, Šamanová, Prouzová, Kordová Dyrynková, Šamanová, Prouzová, Kordová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7 3:04.87
21 Jurečková, Tichá, Peerová, Doudová Jurečková, Tichá, Peerová, Doudová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:07.95
22 Procházková, Šínová, Dufková, Vaňhová Procházková, Šínová, Dufková, Vaňhová Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 3:08.09
23 C Weiserová, Zindulková, Denisová, Zárubová C Weiserová, Zindulková, Denisová, Zárubová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 3:09.97
24 Gabčová, Čečková, Vargová, Ottová Gabčová, Čečková, Vargová, Ottová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6 3:10.65
25 Havlanová, Sedlecká, Václavíková, Tóthová Havlanová, Sedlecká, Václavíková, Tóthová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 3:13.30
Trundová H., Trundová M., Vobořilová, Langerová Trundová H., Trundová M., Vobořilová, Langerová TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 DNP

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2.05 Daniel Kolenčík CZE 17.06.2001 Šumperk
NL 1.87 Matěj Konečný CZE 14.06.2014 Vlašim
NL 1.90 Jan Capko CZE 06.09.2014 Šumperk
NL 1.91 Matěj Konečný CZE 06.09.2014 Písek
Finále (ne, 21.9.2014 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel