Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Plzeň (20. - 21. 9. 2014)

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:54.12 Martin Hrstka CZE 24.08.2004 Čáslav
NL 1:58.02 Karel Kulíšek CZE 14.09.2014 Kladno
NL 1:59.37 Matěj Osička CZE 23.08.2014 Břeclav
NL 2:00.92 Matěj Osička CZE 31.05.2014 Třinec
Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:05.41 Q
2 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:05.86 Q
3 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 2:08.26 q
4 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:08.40
5 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:12.24
6 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:16.40
7 Aleš OmelkaAleš Omelka 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:17.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 2:05.04 Q
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:05.88 Q
3 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 2:05.95 q
4 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:08.45
5 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7 2:09.36
6 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:10.30
7 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 2:23.49
8 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:25.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5 2:08.69 Q
2 David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 2:09.27 Q
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 2:11.71
4 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 7 2:12.86
5 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:13.88
6 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3 2:16.11
Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DQ 163.3
Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNP
Poznámky:
přeběh do jiné dráhy 163/3
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 2:05.04 Q
2 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:05.41 Q
3 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:05.86 Q
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:05.88 Q
5 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 2:05.95 q
6 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 2:08.26 q
7 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:08.40
8 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:08.45
9 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5 2:08.69 Q
10 David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 2:09.27 Q
11 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7 2:09.36
12 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:10.30
13 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 2:11.71
14 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:12.24
15 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 7 2:12.86
16 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:13.88
17 Štěpán TůmaŠtěpán Tůma 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3 2:16.11
18 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:16.40
19 Aleš OmelkaAleš Omelka 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:17.05
20 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 2:23.49
21 Jan PíšekJan Píšek 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:25.09
Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DQ 163.3
Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNP

800 m - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:54.12 Martin Hrstka CZE 24.08.2004 Čáslav
NL 1:58.02 Karel Kulíšek CZE 14.09.2014 Kladno
NL 1:59.37 Matěj Osička CZE 23.08.2014 Břeclav
NL 2:00.92 Matěj Osička CZE 31.05.2014 Třinec
Finále (ne, 21.9.2014 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 NL 1:59.87
2 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5 2:01.97
3 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 2:02.30
4 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:03.66
5 David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1 2:05.37
6 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:05.96
7 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 2:07.49
8 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 2:09.09
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:09.45 Lenka Kalábová CZE 10.07.1994 Pietrasanti
NL 2:16.95 Michaela Červínová CZE 21.06.2014 Mladá Boleslav
Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 4 2:23.78 Q
2 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:23.96 Q
3 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 2:24.40
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:26.91
5 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:27.12
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:27.91
7 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 2:28.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:23.59 Q
2= Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4 2:24.21 Q?
2= Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5 2:24.21 Q?
4 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:27.16
5 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:27.86
6 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 1 2:28.36
7 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 2:29.24
8 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:30.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:23.78 Q
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:23.80 Q
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 2:24.15 q
4 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6 2:24.19 q
5 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:27.50
6 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:28.71
7 Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:28.84
8 Veronika HalfarováVeronika Halfarová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:35.51
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:23.59 Q
2 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 4 2:23.78 Q
2 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:23.78 Q
4 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:23.80 Q
5 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:23.96 Q
6 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 2:24.15 q
7 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6 2:24.19 q
8 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4 2:24.21 Q?
8 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5 2:24.21 Q?
10 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 2:24.40
11 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:26.91
12 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:27.12
13 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:27.16
14 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:27.50
15 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:27.86
16 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:27.91
17 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 2:28.23
18 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 1 2:28.36
19 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:28.71
20 Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:28.84
21 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 2:29.24
22 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:30.64
23 Veronika HalfarováVeronika Halfarová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:35.51

800 m - Žákyně (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:09.45 Lenka Kalábová CZE 10.07.1994 Pietrasanti
NL 2:16.95 Michaela Červínová CZE 21.06.2014 Mladá Boleslav
Finále (ne, 21.9.2014 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 NL 2:15.73
2 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 4 2:16.52
3 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:19.68
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:21.36
5 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 4 2:21.75
6 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 2:24.93
7 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1 2:26.81
8 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 8 2:27.70
Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 DNP
Celkem 9 závodníků