Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze
Plzeň (20. - 21. 9. 2014)skok vysoký - Žáci (Finále)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
NR | 2.05 | Daniel Kolenčík | CZE | 17.06.2001 | Šumperk |
NL | 1.87 | Matěj Konečný | CZE | 14.06.2014 | Vlašim |
NL | 1.90 | Jan Capko | CZE | 06.09.2014 | Šumperk |
NL | 1.91 | Matěj Konečný | CZE | 06.09.2014 | Písek |
Finále (ne, 21.9.2014 - 10:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan CapkoJan Capko
TJ Sokol Opava |
99 | 16 | NL 1.93 | |||||||||||||||
2 |
Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
99 | 17 | NL 1.93 | |||||||||||||||
3 |
Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Baník Stříbro |
99 | 15 | 1.87 | |||||||||||||||
4 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice |
99 | 13 | 1.87 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 12 | 1.87 | |||||||||||||||
6 |
Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK Olomouc |
99 | 9 | 1.87 | |||||||||||||||
7 |
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová Bystřice |
99 | 14 | 1.83 | |||||||||||||||
8 |
Jiří LátalJiří Látal
AK Olomouc |
99 | 11 | 1.75 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 8 | 1.75 | |||||||||||||||
10 |
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 4 | 1.70 | |||||||||||||||
10 |
Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 3 | 1.70 | |||||||||||||||
10 |
Jiří StrakošJiří Strakoš
TJ Sokol Opava |
00 | 6 | 1.70 | |||||||||||||||
13 |
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 7 | 1.70 | |||||||||||||||
14 |
Martin KonečnýMartin Konečný
AK Olomouc |
99 | 5 | 1.70 | |||||||||||||||
Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 2 | NH | ||||||||||||||||
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Filip SloukaFilip Slouka
AC Prostějov |
99 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Rekord | Výkon | Jméno | Oddíl / země | Datum | Místo |
---|---|---|---|---|---|
NR | 1.83 | Michaela Hrubá | CZE | 27.06.2013 | Uherské Hradiště |
NL | 1.58 | Lucie Macháňová | CZE | 14.06.2014 | Vlašim |
NL | 1.70 | Kristýna Malířová | CZE | 27.05.2014 | Most |
Finále (ne, 21.9.2014 - 11:55) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno |
99 | 19 | =NL 1.70 | |||||||||||||||
2 |
Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK Lovosice |
99 | 21 | 1.67 | |||||||||||||||
3 |
Nikol JankuNikol Janku
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 15 | 1.64 | |||||||||||||||
4= |
Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 20 | 1.61 | |||||||||||||||
4= |
Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 18 | 1.61 | |||||||||||||||
6 |
Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 9 | 1.61 | |||||||||||||||
7= |
Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 16 | 1.58 | |||||||||||||||
7= |
Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 11 | 1.58 | |||||||||||||||
9= |
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia Praha |
00 | 2 | 1.55 | |||||||||||||||
9= |
Tereza SmitkováTereza Smitková
AK Most |
00 | 5 | 1.55 | |||||||||||||||
11 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
SK DVOJKA Praha |
99 | 17 | 1.55 | |||||||||||||||
12 |
Beata BaženovováBeata Baženovová
TJ Šumperk |
00 | 6 | 1.55 | |||||||||||||||
13 |
Nikola GrögerováNikola Grögerová
TJ Start Havířov |
99 | 13 | 1.50 | |||||||||||||||
14= |
Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín Praha |
99 | 4 | 1.50 | |||||||||||||||
14= |
Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová Včelnice |
00 | 12 | 1.50 | |||||||||||||||
16= |
Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 14 | 1.50 | |||||||||||||||
16= |
Sára MaláSára Malá
AK Most |
99 | 3 | 1.50 | |||||||||||||||
Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC Prostějov |
00 | 7 | NH | ||||||||||||||||
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 10 | NH | ||||||||||||||||
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 8 | NH | ||||||||||||||||
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 1 | NH | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |