Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Plzeň (20. - 21. 9. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 6.85 Marek Bakalár CZE 02.10.2010 Kladno
NL 07.06 Matěj Krsek CZE 20.06.2014 Kolín
Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 14:10) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.21 Q
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 07.27 Q
3 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 07.38 Q
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 5 07.46 q
5 Patrik VeselýPatrik Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6 07.49 q
6 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 07.74
7 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 07.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 14:10) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.23 Q
2 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 07.36 Q
3 Jan BenešJan Beneš 00 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 5 07.56 Q
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 07.58 q
5 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 07.63
6 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.68
7 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 14:10) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 07.43 Q
2 Michal NovákMichal Novák 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6 07.48 Q
3 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.52 Q
4 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.56 q
5 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.70
6 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.70
7 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 07.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.9.2014 - 14:10) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.37 Q
2 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 07.41 Q
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 07.45 Q
4 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 07.59
5 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.64
6 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.64
7 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.70
8 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.84
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.21 Q
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.23 Q
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 07.27 Q
4 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 07.36 Q
5 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.37 Q
6 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 07.38 Q
7 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 07.41 Q
8 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 07.43 Q
9 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 07.45 Q
10 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 5 07.46 q
11 Michal NovákMichal Novák 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6 07.48 Q
12 Patrik VeselýPatrik Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6 07.49 q
13 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.52 Q
14 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.56 q
15 Jan BenešJan Beneš 00 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 5 07.56 Q
16 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 07.58 q
17 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2 07.59
18 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 07.63
19 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.64
20 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.64
21 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.68
22 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.70
22 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.70
24 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.70
25 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 07.74
26 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 07.77
27 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.81
28 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 07.81
29 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.84

60 m - Žáci (Meziběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 6.85 Marek Bakalár CZE 02.10.2010 Kladno
NL 07.06 Matěj Krsek CZE 20.06.2014 Kolín
Meziběh 1 (so, 20.9.2014 - 15:35) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.13 Q
2 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 07.24 Q
3 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 07.29 Q
4 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 07.29 q
5 Patrik VeselýPatrik Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 07.36 q
6 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 07.37
7 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.43
8 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 07.57
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 20.9.2014 - 15:35) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.12 Q
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 07.20 Q
3 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.21 Q
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 2 07.37
5 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 07.39
6 Michal NovákMichal Novák 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 7 07.46
7 Jan BenešJan Beneš 00 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 1 07.58
8 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.64
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.12 Q
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.13 Q
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 07.20 Q
4 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.21 Q
5 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 07.24 Q
6 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 07.29 Q
7 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 07.29 q
8 Patrik VeselýPatrik Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 07.36 q
9 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 2 07.37
10 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 07.37
11 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 07.39
12 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.43
13 Michal NovákMichal Novák 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 7 07.46
14 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 07.57
15 Jan BenešJan Beneš 00 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 1 07.58
16 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.64

60 m - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 6.85 Marek Bakalár CZE 02.10.2010 Kladno
NL 07.06 Matěj Krsek CZE 20.06.2014 Kolín
Finále (so, 20.9.2014 - 17:15) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 =NL 07.06
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.11
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 07.13
4 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.29
5 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 07.30
6 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 07.34
7 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 7 07.37
8 Patrik VeselýPatrik Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8 07.42
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.60 Kateřina Čechová CZE 28.06.2003 Česká Lípa
NL 07.77 Anna Kerbachová CZE 14.06.2014 Vlašim
Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 13:50) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.81 Q
2 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.08 Q
3 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.30 Q
4 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 08.32
5 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.32
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.39
7 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 13:50) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 07.90 Q
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.97 Q
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 08.09 Q
4 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 08.14 q
5 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 08.19 q
6 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 08.19 q
7 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.27
8 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 08.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 13:50) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.00 Q
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 08.00 Q
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 08.08 Q
4 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 2 08.19 q
5 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 08.26
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 08.31
7 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.47
8 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.9.2014 - 13:50) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.96 Q
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.12 Q
3 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 08.23 Q
4 Denisa VocůDenisa Voců 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 08.29
5 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 08.38
6 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.39
7 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.42
Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 DQ 162.6
Poznámky:
předčasný start
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.81 Q
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 07.90 Q
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 07.96 Q
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.97 Q
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.00 Q
6 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4 08.00 Q
7 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.08 Q
8 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 08.08 Q
9 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 08.09 Q
10 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.12 Q
11 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 08.14 q
12 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 2 08.19 q
13 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 08.19 q
14 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 08.19 q
15 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 08.23 Q
16 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 6 08.26
17 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.27
18 Denisa VocůDenisa Voců 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 08.29
19 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.30 Q
20 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 08.31
21 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 08.32
22 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.32
23 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 08.33
24 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 08.38
25 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 08.39
26 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.39
27 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.42
28 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.47
29 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.55
30 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.58
Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 DQ 162.6

60 m - Žákyně (Meziběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.60 Kateřina Čechová CZE 28.06.2003 Česká Lípa
NL 07.77 Anna Kerbachová CZE 14.06.2014 Vlašim
Meziběh 1 (so, 20.9.2014 - 15:25) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 =NL 07.77 Q
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 08.00 Q
3 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.04 Q
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 08.06 q
5 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.11
6 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 08.19
7 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 08.35
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 DNP
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 20.9.2014 - 15:25) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.94 Q
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 07.97 Q
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 07.97 Q
4 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.05 q
5 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.10
6 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 1 08.25
7 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 08.25
8 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 8 08.29
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 =NL 07.77 Q
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.94 Q
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 07.97 Q
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 3 07.97 Q
5 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 08.00 Q
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.04 Q
7 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.05 q
8 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 08.06 q
9 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.10
10 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.11
11 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 08.19
12 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 1 08.25
13 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 08.25
14 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 8 08.29
15 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 08.35
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 DNP

60 m - Žákyně (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 7.60 Kateřina Čechová CZE 28.06.2003 Česká Lípa
NL 07.77 Anna Kerbachová CZE 14.06.2014 Vlašim
Finále (so, 20.9.2014 - 17:05) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 07.83
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.85
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.92
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 08.08
5 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.08
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.20
7 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 08.36
8 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 08.36
Celkem 8 závodníků