Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Plzeň (20. - 21. 9. 2014)

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 16.05 Marek Bakalár CZE 02.10.2010 Kladno
NL 16.76 Matěj Krsek CZE 10.06.2014 Stará Boleslav
Rozběh 1 (ne, 21.9.2014 - 10:50) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 17.24 Q
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 17.59 Q
3 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.90
4 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 17.99
5 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 18.08
6 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 2 18.37
Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.9.2014 - 10:50) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 17.19 Q
2 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 6 17.46 Q
3 Patrik VeselýPatrik Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 17.78
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.01
5 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 8 18.26
Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DQ 163.3
Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNP
Poznámky:
Běh mimo vlastní dráhu
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.9.2014 - 10:50) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 16.94 Q
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 17.24 Q
3 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 17.68 q
4 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 17.74 q
5 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 6 17.88
6 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 17.94
7 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 18.35
8 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 18.67
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 16.94 Q
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 17.19 Q
3 Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 17.24 Q
4 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 17.24 Q
5 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 6 17.46 Q
6 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 17.59 Q
7 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 17.68 q
8 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 17.74 q
9 Patrik VeselýPatrik Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 17.78
10 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 6 17.88
11 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.90
12 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 17.94
13 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 17.99
14 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.01
15 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 7 18.08
16 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 8 18.26
17 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 18.35
18 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 2 18.37
19 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 18.67
Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 DNP
Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DQ 163.3
Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNP

150 m - Žáci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 16.05 Marek Bakalár CZE 02.10.2010 Kladno
NL 16.76 Matěj Krsek CZE 10.06.2014 Stará Boleslav
Finále (ne, 21.9.2014 - 12:30) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.89
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 16.94
3 Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.13
4 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 17.15
5 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 7 17.49
6 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 17.72
7 Jan NěmečekJan Němeček 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1 17.77
8 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 17.92
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 17.86 Kateřina Čechová CZE 29.06.2003 Česká Lípa
NL 18.12 Anna Kerbachová CZE 12.07.2014 Praha
Rozběh 1 (ne, 21.9.2014 - 10:35) official Vítr: -1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 18.54 Q
2 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.83 Q
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 20.08
4 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 7 20.34
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 20.58
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.9.2014 - 10:35) official Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 19.33 Q
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.39 Q
3 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 99 AC DomažliceAC Domažlice 6 19.72 q
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 19.76 q
5 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 20.23
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 20.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.9.2014 - 10:35) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 19.43 Q
2 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.87 Q
3 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.95
4 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 20.05
5 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 20.15
6 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 20.25
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 18.54 Q
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 19.33 Q
3 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.39 Q
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 19.43 Q
5 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 99 AC DomažliceAC Domažlice 6 19.72 q
6 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3 19.76 q
7 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.83 Q
8 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.87 Q
9 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.95
10 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 20.05
11 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 20.08
12 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 20.15
13 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 20.23
14 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 20.25
15 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 7 20.34
16 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 20.40
17 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 20.58
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5 DNP

150 m - Žákyně (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 17.86 Kateřina Čechová CZE 29.06.2003 Česká Lípa
NL 18.12 Anna Kerbachová CZE 12.07.2014 Praha
Finále (ne, 21.9.2014 - 12:20) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 18.41
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 19.29
3 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 19.44
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 19.44
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 8 19.59
6 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 99 AC DomažliceAC Domažlice 7 19.61
7 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 19.78
8 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.87
Celkem 8 závodníků