výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hradecká laťka 2014

Hradec Králové (9. - 9. 1. 2014)

Skok vysoký - Muži

(čt, 9.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub RafaelJakub Rafael
SŠP SmiřiceSŠP Smiřice
93 1.54
2 Patrik DvořákPatrik Dvořák
SŠP SmiřiceSŠP Smiřice
94 1.50
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(čt, 9.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš PetrásekTomáš Petrásek
SŠP SmiřiceSŠP Smiřice
96 1.45
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(čt, 9.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karel MatoušekKarel Matoušek
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
98 1.50
2 Jan MokrejšJan Mokrejš
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
98 1.50
3 Matěj LavickýMatěj Lavický
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
98 1.40
4= Tadeáš JavůrekTadeáš Javůrek
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
98 1.30
4= Denis KoutníkDenis Koutník
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
98 1.30
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 9.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš BílýTomáš Bílý
ZŠ J.Gočára, HKZŠ J.Gočára, HK
99 1.63
2 Matyáš VítekMatyáš Vítek
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 1.60
3 Josef ŘíhaJosef Říha
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 1.54
4 Marek BahníkMarek Bahník
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
99 1.50
5 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 1.50
6 Matěj ŠepsMatěj Šeps
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 1.45
7 Michal SlachMichal Slach
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
99 1.40
8 Marek VítekMarek Vítek
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
00 1.40
9 Lukáš NeradílekLukáš Neradílek
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
00 1.40
10 Petr LoskotPetr Loskot
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 1.40
11 Josef BednářJosef Bednář
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
99 1.30
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 9.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
01 1.20
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Veteráni

(čt, 9.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jiří Soukup Jiří Soukup
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
27 0.86
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(čt, 9.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Hana Víchová Hana Víchová
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
98 1.35
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 9.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
ZŠ J.Gočára, HKZŠ J.Gočára, HK
00 1.43
2 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
00 1.40
3 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 1.35
4= Natálie Vidová Natálie Vidová
ZŠ a MŠ LibčanyZŠ a MŠ Libčany
00 1.30
4= Adéla TobiškováAdéla Tobišková
ZŠ a MŠ Plotiště, HKZŠ a MŠ Plotiště, HK
99 1.30
6= Karolína TomáškováKarolína Tomášková
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 1.30
6= Tereza KinskáTereza Kinská
Gymn. B.Němcové HKGymn. B.Němcové HK
00 1.30
8 Klára PůlpánováKlára Půlpánová
ZŠ a MŠ Plotiště, HKZŠ a MŠ Plotiště, HK
99 1.30
9 Kateřina BittnerováKateřina Bittnerová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 1.25
10 Simona DaleckáSimona Dalecká
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 1.25
11 Tereza SynkováTereza Synková
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 1.20
12= Barbora HagarováBarbora Hagarová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
99 1.20
12= Simona KubiasováSimona Kubiasová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
99 1.20
14 Zuzana PolanskáZuzana Polanská
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
00 1.15
15 Barbora ŠepsováBarbora Šepsová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 1.15
16 Anna VašatováAnna Vašatová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
99 1.15
17 Lenka PechánkováLenka Pechánková
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
99 1.08
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 9.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martina PoláčkováMartina Poláčková
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
01 1.35
2 Eliška HochmannováEliška Hochmannová
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
01 1.30
3 Annna PleskotováAnnna Pleskotová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
01 1.30
4 Michaela KopeckáMichaela Kopecká
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
01 1.24
5 Kristýna Říhová Kristýna Říhová
ZŠ a MŠ Plotiště, HKZŠ a MŠ Plotiště, HK
01 1.24
6 Klára PeškováKlára Pešková
ZŠ a MŠ J.Pavla II.,HKZŠ a MŠ J.Pavla II.,HK
01 1.20
7 Michaela AmbrožováMichaela Ambrožová
ZŠ a MŠ Plotiště, HKZŠ a MŠ Plotiště, HK
01 1.15
Celkem 7 závodníků