Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. halové závody Atletiky Chrudim

Chrudim (22. 1. 2014)

50 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FajmanDavid Fajman 00 CHRUDICHRUDI 07.3
2 Erik MachErik Mach 00 CHRUDICHRUDI 07.6
3 Miroslav HorníkMiroslav Horník 99 CHRUDICHRUDI 07.7
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠváhaPetr Šváha 99 CHRUDICHRUDI 06.7
2 Jakub StrnadJakub Strnad 99 CHRUDICHRUDI 07.0
3 Martin VachMartin Vach 00 CHRUDICHRUDI 07.2
4 Martin ZemánekMartin Zemánek 00 CHRUDICHRUDI 07.4
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 CHRUDICHRUDI 07.0
2 David BohuněkDavid Bohuněk 00 CHRUDICHRUDI 07.2
3 Adam KadlcAdam Kadlc 00 CHRUDICHRUDI 08.0
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DaněkPetr Daněk 00 CHRUDICHRUDI 06.6
2 Filip NovákFilip Novák 00 CHRUDICHRUDI 07.5
3 Jakub RůžičkaJakub Růžička 00 CHRUDICHRUDI 08.4
4 Adam HnátAdam Hnát 00 CHRUDICHRUDI 08.5
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JiruškaMartin Jiruška 99 CHRUDICHRUDI 06.9
2 Richard KábeleRichard Kábele 99 CHRUDICHRUDI 07.7
3 Marek BrokešMarek Brokeš 99 CHRUDICHRUDI 08.7
Celkem 3 závodníků

50 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KührJan Kühr 01 CHRUDICHRUDI 08.0
2 Daniel VítekDaniel Vítek 02 CHRUDICHRUDI 08.2
3 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký 01 CHRUDICHRUDI 08.6
4 Jan PecinaJan Pecina 01 CHRUDICHRUDI 09.0
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ValentaTomáš Valenta 01 CHRUDICHRUDI 08.1
2 Jan VostrovskýJan Vostrovský 01 CHRUDICHRUDI 08.3
3 Zdeněk PavlíkZdeněk Pavlík 02 CHRUDICHRUDI 09.1
4 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna 02 CHRUDICHRUDI 09.1
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tom SmlsalTom Smlsal 02 CHRUDICHRUDI 07.9
2 Nicolas LangrNicolas Langr 01 CHRUDICHRUDI 08.2
3 Lukáš KrálLukáš Král 02 CHRUDICHRUDI 08.7
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MedunaFilip Meduna 02 CHRUDICHRUDI 07.6
2 Vojtěch VrubelVojtěch Vrubel 02 CHRUDICHRUDI 08.3
3 Filip ŠtefecFilip Štefec 02 CHRUDICHRUDI 08.8
Celkem 3 závodníků

50 m - Dorostenky

(st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola IlichováNikola Ilichová 98 CHRUDICHRUDI 07.7
Celkem 1 závodníků

50 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 CHRUDICHRUDI 07.3
2 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 CHRUDICHRUDI 07.5
3 Michaela PůlpánováMichaela Půlpánová 99 CHRUDICHRUDI 07.6
4 Kateřina SlabáKateřina Slabá 99 CHRUDICHRUDI 08.0
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora TicháBarbora Tichá 99 CHRUDICHRUDI 07.2
2 Lucie JiráskováLucie Jirásková 00 CHRUDICHRUDI 08.0
3 Dominika DoležalováDominika Doležalová 00 CHRUDICHRUDI 08.4
4 Petra SkalickáPetra Skalická 00 CHRUDICHRUDI 08.9
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 CHRUDICHRUDI 07.4
2 Martina ŘádkováMartina Řádková 00 CHRUDICHRUDI 07.8
3 Aneta KopeckáAneta Kopecká 00 CHRUDICHRUDI 08.0
4 Kateřina HorováKateřina Horová 99 CHRUDICHRUDI 08.2
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára SpívalováSára Spívalová 00 CHRUDICHRUDI 07.3
2 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová 00 CHRUDICHRUDI 07.7
3 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 CHRUDICHRUDI 07.5
4 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková 00 CHRUDICHRUDI 07.5
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 CHRUDICHRUDI 07.2
2 Nikola ToufarováNikola Toufarová 00 CHRUDICHRUDI 07.5
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 CHRUDICHRUDI 07.9
4 Karolína KabátováKarolína Kabátová 00 CHRUDICHRUDI 08.1
Celkem 4 závodníků

50 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KřepelkováNela Křepelková 01 CHRUDICHRUDI 08.1
2 Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 CHRUDICHRUDI 08.1
3 Valerie DachovskáValerie Dachovská 01 CHRUDICHRUDI 08.4
4 Alexandra SládkováAlexandra Sládková 01 CHRUDICHRUDI 08.6
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 CHRUDICHRUDI 07.8
2 Nicole WolffespergerováNicole Wolffespergerová 01 CHRUDICHRUDI 08.3
3 Anita MašíkováAnita Mašíková 01 CHRUDICHRUDI 08.4
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová 02 CHRUDICHRUDI 08.4
2 Petra PejchováPetra Pejchová 01 CHRUDICHRUDI 08.5
3 Adéla BártováAdéla Bártová 01 CHRUDICHRUDI 08.9
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 CHRUDICHRUDI 07.3
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 CHRUDICHRUDI 07.4
3 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 CHRUDICHRUDI 08.2
4 Anežka PejchováAnežka Pejchová 02 CHRUDICHRUDI 09.2
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna LupačováKristýna Lupačová 01 CHRUDICHRUDI 08.7
2 Zuzana KřížováZuzana Křížová 02 CHRUDICHRUDI 08.8
3 Jitka ŘádkováJitka Řádková 02 CHRUDICHRUDI 08.9
Celkem 3 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŘehákMatěj Řehák 03 CHRUDICHRUDI 08.2
2 Pavel FiedlerPavel Fiedler 03 CHRUDICHRUDI 08.5
3 Jan NovotnýJan Novotný 03 CHRUDICHRUDI 08.5
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KubíkJan Kubík 03 CHRUDICHRUDI 09.1
2 Lukáš HorákLukáš Horák 03 CHRUDICHRUDI 09.6
3 David PreislerDavid Preisler 06 CHRUDICHRUDI 10.5
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš DaleckýAleš Dalecký 06 CHRUDICHRUDI 10.1
2 Vojtěch KořínekVojtěch Kořínek 06 CHRUDICHRUDI 10.1
3 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 CHRUDICHRUDI 10.5
4 Jakub TůmaJakub Tůma 06 CHRUDICHRUDI 11.4
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil TesárekKamil Tesárek 05 CHRUDICHRUDI 09.1
2 Šimon SoučekŠimon Souček 06 CHRUDICHRUDI 10.1
3 Ladislav KrennerLadislav Krenner 05 CHRUDICHRUDI 10.4
4 Richard PilařRichard Pilař 05 CHRUDICHRUDI 13.5
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BažoutAdam Bažout 04 CHRUDICHRUDI 08.2
2 Jakub ŠindlerJakub Šindler 04 CHRUDICHRUDI 09.6
3 David KusýDavid Kusý 05 CHRUDICHRUDI 09.6
4 Jan BrůnaJan Brůna 04 CHRUDICHRUDI 10.3
Celkem 4 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HurtíkováBarbora Hurtíková 05 CHRUDICHRUDI 09.8
2 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 CHRUDICHRUDI 10.3
3 Kamila KlaudováKamila Klaudová 06 CHRUDICHRUDI 10.4
4 Pavlína LabuťováPavlína Labuťová 06 CHRUDICHRUDI 13.2
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie LangrováViktorie Langrová 03 CHRUDICHRUDI 08.7
2 Lucie LabuťováLucie Labuťová 05 CHRUDICHRUDI 09.6
3 Natálie OzorákováNatálie Ozoráková 05 CHRUDICHRUDI 09.8
4 Emma SzymowskáEmma Szymowská 05 CHRUDICHRUDI 10.5
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie ŠťovíčkováPatricie Šťovíčková 04 CHRUDICHRUDI 08.3
2 Tereza SekerešováTereza Sekerešová 04 CHRUDICHRUDI 09.6
3 Kristýna PostupováKristýna Postupová 04 CHRUDICHRUDI 09.7
4 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská 04 CHRUDICHRUDI 09.9
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 22.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 04 CHRUDICHRUDI 08.5
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 CHRUDICHRUDI 08.6
3 Marie SýkorováMarie Sýkorová 03 CHRUDICHRUDI 08.9
4 Lenka TruhelkováLenka Truhelková 03 CHRUDICHRUDI 10.1
Celkem 4 závodníků