výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

VZ žactva (ročníky 1999 - 2002)

Praha (20. 2. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.36
2 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.55
3 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 07.61
4 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.62
5 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.74
6 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.92
7 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.19
8 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.21
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek StehnoRadek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.88
2 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.95
3 Adam HruškaAdam Hruška 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.38
4 Michal BoudníkMichal Boudník 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.47
5 Marc NádeníčekMarc Nádeníček 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.60
6 Filip BrandejskýFilip Brandejský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.67
7 Petr SmolíkPetr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.74
8 Filip StehnoFilip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.09
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KrejčíVáclav Krejčí 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.31
2 Jiří BeránekJiří Beránek 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.34
3 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.38
4 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.51
5 Vojtěch UlmanVojtěch Ulman 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.53
6 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.54
7 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.85
8 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.10
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MüllerVojtěch Müller 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.63
2 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.11
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.39
4 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.64
5 Filip ŠebekFilip Šebek 02 Atletika HostivařAtletika Hostivař 09.65
6 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 Atletika HostivařAtletika Hostivař 09.80
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik PelcPatrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.02
2 Vojtěch KohoutekVojtěch Kohoutek 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.08
3 Kristián BönschKristián Bönsch 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.63
4 Matyáš TomkaMatyáš Tomka 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.99
5 Tomáš KoribskýTomáš Koribský 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.97
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.79
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.96
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.17
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.19
5 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.27
6 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.35
7 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.46
8 Lucie RacochováLucie Racochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.71
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.25
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.28
3 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08.50
5 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 08.50
6 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.57
7 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.62
8 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.85
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina DvořákováMartina Dvořáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
2 Dominika VlnasováDominika Vlnasová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.53
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.66
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.69
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.75
6 Andrea HolubováAndrea Holubová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.75
7 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.76
8 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.87
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80
2 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.84
3 Veronika ŠenecováVeronika Šenecová 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.91
4 Klára WeiserováKlára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.10
5 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.22
6 Tereza TrpálkováTereza Trpálková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.29
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 08.92
2 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.97
3 Julie BičišťováJulie Bičišťová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.07
4 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.09
5 Laura GočaltovskáLaura Gočaltovská 99 AC PardubiceAC Pardubice 09.21
6 Kateřina HolubováKateřina Holubová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.22
7 Anna MlčochováAnna Mlčochová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.63
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.39
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.50
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.53
4 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.53
5 Veronika SlavíčkováVeronika Slavíčková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.74
6 Anna JaškinaAnna Jaškina 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.80
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KvasničkováViktorie Kvasničková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.70
2 Natálie UntermüllerováNatálie Untermüllerová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.16
3 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.49
4 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.51
5 Johana StarkováJohana Starková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.56
6 Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.68
7 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.71
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ŽambůrkováEmma Žambůrková 02 Atletika HostivařAtletika Hostivař 09.45
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.66
3 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.80
4 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.87
5 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.03
6 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.29
Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HákováTereza Háková 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.92
2 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.28
3 Magdaléna KociánováMagdaléna Kociánová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.66
4 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.80
5 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.18
6 Johanka KreislováJohanka Kreislová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.28
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.40
2 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.78
3 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 18.06
4 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.90
5 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.60
6 Kristián BönschKristián Bönsch 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.31
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.77
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.26
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20.31
4 Petr SmolíkPetr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.90
5 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 22.72
6 Ondřej LipovýOndřej Lipový 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.74
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KrejčíVáclav Krejčí 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.03
2 Jan DvořákJan Dvořák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.28
3 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.79
4 Vojtěch MüllerVojtěch Müller 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.09
5 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.98
6 Vojtěch BaronVojtěch Baron 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.60
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.47
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.63
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.65
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 19.90
5 Lucie RacochováLucie Racochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.83
6 Vanessa LahrachováVanessa Lahrachová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.11
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 19.89
2 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 19.94
3 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.33
4 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.41
5 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.58
6 Tereza KrčkováTereza Krčková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.78
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.30
2 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.70
3 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.44
4 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.47
5 Anna HaškovcováAnna Haškovcová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.63
6 Anna JaškinaAnna Jaškina 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.24
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 20.78
2 Lucie HáčkováLucie Háčková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.51
3 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.75
4 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.83
5 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.87
6 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.09
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.82
2 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.85
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.38
4 Tereza VaňhováTereza Vaňhová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 22.76
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 23.73
6 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.56
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MackováJulie Macková 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.65
2 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.68
3 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 22.08
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.66
5 Stephanie SeidlováStephanie Seidlová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.71
Alexandra BeckováAlexandra Becková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára JelínkováKlára Jelínková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.04
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 22.50
3 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.56
4 Anna PauzováAnna Pauzová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.63
5 Magdaléna KociánováMagdaléna Kociánová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.99
6 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.25
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KovandováJana Kovandová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.88
2 Kateřina HolubováKateřina Holubová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.91
3 Kateřina FroňkováKateřina Froňková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.39
4 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.54
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 39.79
2 Patrik PelcPatrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 42.54
3 Radek StehnoRadek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 42.86
4 Vít RyndaVít Rynda 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 43.94
Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Poznámky:
dle pravidla 163.3
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.72
2 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.67
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 41.67
4 Tobiáš VavrochTobiáš Vavroch 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.72
5 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.31
Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 40.00
2 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.83
3 Jiří BeránekJiří Beránek 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 42.74
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.02
5 Matyáš TomkaMatyáš Tomka 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.31
6 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 52.16
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 41.93
2 Jan DvořákJan Dvořák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.36
3 Vojtěch KohoutekVojtěch Kohoutek 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 45.43
4 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.34
5 Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.67
6 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 Atletika HostivařAtletika Hostivař 56.06
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.88
2 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.90
3 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 44.24
4 Marc NádeníčekMarc Nádeníček 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.87
5 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 48.83
Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Poznámky:
dle pravidla 163.3
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.36
2 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 43.43
3 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.45
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.64
5 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.71
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 49.39
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 45.85
2 Kristýna MarešováKristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.38
3 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 47.37
4 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 50.28
5 Nicola MichálkováNicola Michálková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.54
Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 44.16
2 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.63
3 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 46.25
4 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 47.16
5 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.32
6 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.56
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole BurgetováNicole Burgetová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.41
2 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.63
3 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.90
4 Laura GočaltovskáLaura Gočaltovská 99 AC PardubiceAC Pardubice 48.38
5 Natálie BorkováNatálie Borková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.69
Veronika ŠenecováVeronika Šenecová 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DQ
Poznámky:
dle pravidla 163.3
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.48
2 Julie BičišťováJulie Bičišťová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.35
3 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.51
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 47.76
5 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.72
6 Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 50.17
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.73
2 Klára WeiserováKlára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.76
3 Tereza HákováTereza Háková 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.02
4 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.72
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.65
6 Johanka KreislováJohanka Kreislová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 58.76
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HaškovcováAnna Haškovcová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.33
2 Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.80
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.28
4 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.09
Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Poznámky:
dle pravidla 163.3
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka SládkováAnežka Sládková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.45
2 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 50.37
3 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.72
4 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 52.95
5 Vanessa LahrachováVanessa Lahrachová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 55.46
6 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.21
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal BoudníkMichal Boudník 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:50.02
2 Jan SkopecJan Skopec 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:50.35
3 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5:10.35
4 Michal HejdukMichal Hejduk 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:11.01
5 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5:11.36
6 Tomáš FrišTomáš Friš 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:27.44
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:19.35
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:35.55
3 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:44.19
4 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:44.42
5 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:53.19
6 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6:00.16
7 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6:07.22
8 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6:14.97
9 Linda SedláčkováLinda Sedláčková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7:24.37
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 08.62
2 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.68
3 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.01
4 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.04
5 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.05
6 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.31
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.34
8 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.39
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.35
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.44
3 David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.37
4 Tomáš FrišTomáš Friš 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.36
5 David JiranDavid Jiran 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.59
6 Václav ŽeníšekVáclav Ženíšek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.67
7 Viktor BozděchViktor Bozděch 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.66
8 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.90
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.76
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.92
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.48
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.48
5 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.50
6 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.82
7 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ vodní stavby TáborTJ vodní stavby Tábor 09.96
8 Nicole BurgetováNicole Burgetová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.05
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.58
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.99
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.05
4 Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.26
5 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.30
6 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.74
7 Tereza KrčkováTereza Krčková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.16
8 Tereza TrpálkováTereza Trpálková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.26
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.75
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.60
3 Filip BrandejskýFilip Brandejský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.50
4 Martin JanskýMartin Janský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
00 1.45
5 Jakub ŠancJakub Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.40
6 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.40
7 Jan KrešneJan Krešne
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.40
Filip StehnoFilip Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 NM
Michal HejdukMichal Hejduk
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 NM
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNP
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNP
Adam HruškaAdam Hruška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNP
Filip ŠebekFilip Šebek
Atletika HostivařAtletika Hostivař
02 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
99 1.60
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 1.55
3 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.49
4 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1.46
5 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.46
6 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.46
7 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.46
8 Karolína HiekováKarolína Hieková
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
99 1.43
9 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1.43
10 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.43
11 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.43
12 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
99 1.40
13 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1.40
14 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RudnáATLETIK Rudná
01 1.35
15 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.30
15 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.30
17 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 1.30
18 Anna MatějovskáAnna Matějovská
ATLETIK RudnáATLETIK Rudná
00 1.25
19 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
00 1.25
Patricie BurajováPatricie Burajová
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
99 DNP
Emma ŽambůrkováEmma Žambůrková
Atletika HostivařAtletika Hostivař
02 DNP
Kristýna VávrováKristýna Vávrová
ATLETIK RudnáATLETIK Rudná
00 NM
Veronika SlavíčkováVeronika Slavíčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 NM
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 6.10
2 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.37
3 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.32
4 Adam HruškaAdam Hruška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 5.28
5 Tadeusz BurskiTadeusz Burski
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.26
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.07
7 Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 4.92
8 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.78
9 Jan KrčJan Krč
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.65
10 Jan SkopecJan Skopec
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.57
11 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.37
12 Martin OrnstMartin Ornst
Atletika HostivařAtletika Hostivař
01 4.33
13 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.31
14 Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.28
15 Petr SmolíkPetr Smolík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.20
16 Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.90
17 Jindřich ZavadilJindřich Zavadil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.82
18 Filip StehnoFilip Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 3.82
19 Hynek ŠloufHynek Šlouf
Atletika HostivařAtletika Hostivař
02 3.57
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.92
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.85
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.83
4 Viktorie KvasničkováViktorie Kvasničková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.66
6 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.58
5 Martina DvořákováMartina Dvořáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.58
7 Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.53
8 Patricie BurajováPatricie Burajová
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
99 4.40
9 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.32
10 Lucie HáčkováLucie Háčková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.23
11 Tereza HouškováTereza Houšková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.22
12 Alexandra BeckováAlexandra Becková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.17
13 Klára JelínkováKlára Jelínková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 4.16
14 Natálie BorkováNatálie Borková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.11
15 Vendula PiliarováVendula Piliarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.06
17 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3.97
16 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.97
19 Kamila PitřincováKamila Pitřincová
Atletika HostivařAtletika Hostivař
00 3.96
18 Kateřina KhunováKateřina Khunová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
02 3.96
20 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 3.95
21 Stephanie SeidlováStephanie Seidlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
00 3.90
22 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
01 3.89
23 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.89
24 Jana KovandováJana Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 3.84
25 Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 3.81
26 Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 3.61
27 Tereza VaňhováTereza Vaňhová
Atletika HostivařAtletika Hostivař
02 3.47
28 Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 3.39
29 Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.27
30 Kristýna PolívkováKristýna Polívková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 3.05
Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 NM
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 NM
Nicola MichálkováNicola Michálková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 NM
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 13.19
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 10.94
3 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.72
4 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 09.05
5 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 08.51
6 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 08.36
7 Michaela DuškováMichaela Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 08.33
8 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 07.71
9 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 07.58
10 Kamila PitřincováKamila Pitřincová
Atletika HostivařAtletika Hostivař
00 07.25
11 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová
Atletika HostivařAtletika Hostivař
00 06.94
12 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 05.70
13 Jana KovandováJana Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 04.79
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj VeveraMatěj Vevera
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
99 12.42
2 David KoblischkeDavid Koblischke
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
99 12.20
3 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 12.04
4 Jan KrčJan Krč
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 09.88
5 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 09.17
6 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 07.94
7 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 07.32
8 Martin OrnstMartin Ornst
Atletika HostivařAtletika Hostivař
01 07.21
9 Jindřich ZavadilJindřich Zavadil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.82
10 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.75
Celkem 10 závodníků