výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

VZ žactva (ročníky 1999 - 2002)

Praha (20. 2. 2014)

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 08.62
2 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.68
3 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.01
4 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.04
5 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.05
6 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.31
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.34
8 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.39
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.35
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.44
3 David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.37
4 Tomáš FrišTomáš Friš 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.36
5 David JiranDavid Jiran 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.59
6 Václav ŽeníšekVáclav Ženíšek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.67
7 Viktor BozděchViktor Bozděch 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.66
8 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.90
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.76
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.92
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.48
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.48
5 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.50
6 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.82
7 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ vodní stavby TáborTJ vodní stavby Tábor 09.96
8 Nicole BurgetováNicole Burgetová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.05
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 20.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.58
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.99
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.05
4 Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.26
5 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.30
6 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.74
7 Tereza KrčkováTereza Krčková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.16
8 Tereza TrpálkováTereza Trpálková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.26
Celkem 8 závodníků