výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS žactva

Praha (31. 1. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.35
2 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.55
3 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.59
4 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.63
5 Radek StehnoRadek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.86
6 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.86
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek HampelHynek Hampel 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 07.74
2 Viktor BuňatViktor Buňat 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.88
3 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.92
4 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.93
5 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.97
6 Vladislav VertshkayzekVladislav Vertshkayzek 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.98
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RákosníkJan Rákosník 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.88
2 Jan GlogrJan Glogr 99 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.03
3 Robert ŠamonilRobert Šamonil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.04
4 Ondřej MičkaOndřej Mička 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.30
5 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.30
6 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.31
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.12
2 Martin SkoupýMartin Skoupý 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.23
3 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.25
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.37
5 Tomáš PalataTomáš Palata 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.41
6 Marc NádeníčekMarc Nádeníček 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.49
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PalisaAdam Palisa 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.35
2 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.36
3 Matěj VišňaMatěj Višňa 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.39
4 Lubomír KmochLubomír Kmoch 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.48
5 Filip KrálFilip Král 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.50
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard MetzRichard Metz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.39
2 David KalnýDavid Kalný 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.46
3 Jan BunešJan Buneš 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.54
4 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.11
5 Michal NeborMichal Nebor 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.12
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.26
2 Václav KrejčíVáclav Krejčí 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.40
3 Marek MachMarek Mach 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.53
4 Jan GreckýJan Grecký 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.35
5 Michal MeineltMichal Meinelt 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.68
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.02
2 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.31
3 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.45
4 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.63
5 Petr SmolíkPetr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.82
6 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.63
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.52
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
3 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.61
4 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.82
5 Damián DvornickýDamián Dvornický 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.83
6 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.01
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.80
2 Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.00
3 Matěj EisenkolbMatěj Eisenkolb 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.15
4 Lukáš ČermákLukáš Čermák 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.16
5 Tomislav JočičTomislav Jočič 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.58
6 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.84
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠčepánJan Ščepán 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.88
2 Jakub StezkaJakub Stezka 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.17
3 Jan ŠimákJan Šimák 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.33
4 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.42
5 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.61
6 Petr ChalupaPetr Chalupa 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.45
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel JindraPavel Jindra 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.39
2 Kryštof KafkaKryštof Kafka 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.61
3 Filip SeveraFilip Severa 01 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.73
4 Lukáš BalcarLukáš Balcar 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.80
5 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.89
6 David LachmannDavid Lachmann 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.02
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KodlOndřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.00
2 Filip ŠebekFilip Šebek 02 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.80
3 Filip ČermákFilip Čermák 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.56
4 Daniel JungwirthDaniel Jungwirth 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.68
5 Milan BaloušMilan Balouš 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.78
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.13
2 Matyáš TomkaMatyáš Tomka 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.32
3 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.44
4 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.00
5 Karel KrálKarel Král 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.15
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.22
2 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.55
3 Ondřej KlíchaOndřej Klícha 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.61
4 Jan DanielJan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.65
5 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.71
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon VojtaŠimon Vojta 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.64
2 Filip VítekFilip Vítek 02 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 09.90
3 Filip RezekFilip Rezek 02 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10.18
4 Matěj RumlMatěj Ruml 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.35
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.66
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.86
3 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.21
4 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.31
5 Denisa VocůDenisa Voců 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.38
6 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.49
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.36
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
3 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.47
4 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.53
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
6 Martina DvořákováMartina Dvořáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.82
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.68
2 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.88
3 Klára WeiserováKlára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.91
4 Kamila KupkováKamila Kupková 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.92
5 Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.94
6 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.07
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.91
2 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.92
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.98
4 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.03
5 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.17
Julie BičišťováJulie Bičišťová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MackováJulie Macková 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.93
2 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.98
3 Johana JamriškováJohana Jamrišková 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.06
4 Karolína UhrováKarolína Uhrová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.13
5 Tereza TrpálkováTereza Trpálková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.25
6 Tereza KonejlováTereza Konejlová 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.31
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.00
2 Iveta RadnickáIveta Radnická 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
3 Dominika WollmanováDominika Wollmanová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.57
4 Tina ProzrováTina Prozrová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.73
5 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.86
6 Lucie ŽivnáLucie Živná 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.01
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.87
2 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.96
3 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03
4 Adéla FarskáAdéla Farská 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.47
5 Johana StarkováJohana Starková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.54
6 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.55
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.12
2 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.35
3 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.60
4 Marie SkalickáMarie Skalická 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.28
5 Anita DvořákováAnita Dvořáková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.30
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda SvobodováLinda Svobodová 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.93
2 Jana KovandováJana Kovandová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.43
3 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.75
4 Vanessa LahrachováVanessa Lahrachová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.78
5 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.11
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.54
2 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 08.79
3 Bára BajgarováBára Bajgarová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.61
4 Veronika PrůchováVeronika Průchová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.73
Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.34
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.46
3 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.58
4 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK Dvojka PrahaSK Dvojka Praha 08.63
5 Tereza ČernochováTereza Černochová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.89
6 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.20
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.87
2 Adéla HorákováAdéla Horáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.89
3 Karolína ČechováKarolína Čechová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.05
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.12
5 Karolína ŠaškováKarolína Šašková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.17
6 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.42
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.06
2 Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.18
3 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.34
4 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.39
5 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.54
6 Julie FerreiraJulie Ferreira 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.54
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.22
2 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.43
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.45
4 Tereza VaňhováTereza Vaňhová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.81
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.85
6 Tereza HusákováTereza Husáková 02 SK Dvojka PrahaSK Dvojka Praha 09.91
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.13
2 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.38
3 Petra CerhováPetra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.56
4 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.90
5 Eliška HolkováEliška Holková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.95
6 Emílie AlaxinováEmílie Alaxinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.53
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zosia BurskaZosia Burska 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.82
2 Magdalena MoravčíkováMagdalena Moravčíková 01 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.98
3 Eliška AlaxinováEliška Alaxinová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.00
4 Andrea PlatilováAndrea Platilová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 10.15
5 Kateřina VokrouhlíkováKateřina Vokrouhlíková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.26
6 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.50
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora FiřtíkováBarbora Fiřtíková 02 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.98
2 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.07
3 Anna VokrouhlíkováAnna Vokrouhlíková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.10
4 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.47
5 Anna AntonováAnna Antonová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.55
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.64
2 Ester PinováEster Pinová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.80
3 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.30
4 Veronika ValouchováVeronika Valouchová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 11.02
5 Alanzul TulgzaAlanzul Tulgza 02 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 11.16
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BíbováTereza Bíbová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.55
2 Natálie KramchaNatálie Kramcha 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.67
3 Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.78
4 Šárka MenšíkováŠárka Menšíková 02 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10.33
5 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.33
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.44
2 Jan GlogrJan Glogr 99 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 19.59
3 Ondřej PřikrylOndřej Přikryl 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.85
4 Adam PalisaAdam Palisa 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.08
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 17.88
2 Radek StehnoRadek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.08
3 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.61
4 Michal BoudníkMichal Boudník 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.28
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.71
2 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.05
3 Jakub KroftaJakub Krofta 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 19.28
4 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.88
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JanovskýJan Janovský 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 18.99
2 Vladislav VortshkayzerVladislav Vortshkayzer 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.37
3 Lubomír KmochLubomír Kmoch 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 20.81
4 Josef TůmaJosef Tůma 00 SK Dvojka PrahaSK Dvojka Praha 21.09
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael OlšavskýMichael Olšavský 99 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 18.76
2 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.53
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 20.91
Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PalataTomáš Palata 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.89
2 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.89
3 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.96
4 Eduard SchubertEduard Schubert 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.55
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KociánJan Kocián 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 19.37
2 Ivan FulyarovIvan Fulyarov 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.85
3 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.31
4 Marek MachMarek Mach 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.64
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.45
2 Damián DvornickýDamián Dvornický 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.32
3 Adam HolečekAdam Holeček 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.33
Tobias GrohTobias Groh 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MelmukaMartin Melmuka 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.47
2 Miloš PadevětMiloš Padevět 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 21.51
3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 23.34
4 Ladislav PichlLadislav Pichl 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.71
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KostkaFrantišek Kostka 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.06
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.65
3 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.05
4 Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.58
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KrejčíVáclav Krejčí 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.30
2 Filip KynychFilip Kynych 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.20
3 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.37
4 Marek StrasserMarek Strasser 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 24.83
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard GründlerRichard Gründler 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.50
2 Lukáš ČermákLukáš Čermák 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.26
3 Filip LazarFilip Lazar 01 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 23.85
4 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 24.49
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.50
2 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.57
3 Filip SeveraFilip Severa 01 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 22.98
4 František VeselýFrantišek Veselý 02 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 24.59
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.87
2 Vojtěch KohoutekVojtěch Kohoutek 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.07
3 Jakub StezkaJakub Stezka 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.30
4 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.73
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.31
2 Matyáš TomkaMatyáš Tomka 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.77
3 Kryštof RohanKryštof Rohan 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.14
4 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.25
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HoráčekLukáš Horáček 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.82
2 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.07
3 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 28.41
Václav SuraVáclav Sura 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SeidlDavid Seidl 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.94
2 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.06
3 Šimon VojtaŠimon Vojta 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.96
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj EisenkolbMatěj Eisenkolb 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.87
2 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.85
3 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.13
4 Vojtěch VlkVojtěch Vlk 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.15
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.60
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.87
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.95
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.51
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.69
3 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.96
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.23
2 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.38
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.60
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 20.59
2 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.65
3 Lucie Háčková Lucie Háčková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.25
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MarešováKristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.16
2 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.45
Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrátkáTereza Krátká 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.91
2 Veronika LinhartováVeronika Linhartová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.30
3 Aneta HemberováAneta Hemberová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.88
Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HolasováAnna Holasová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.37
2 Klára WeiserováKlára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.75
3 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.22
4 Nikola ElmerováNikola Elmerová 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.67
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda SvobodováLinda Svobodová 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 22.09
2 Karolína ČesenkováKarolína Česenková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.29
3 Natálie MaderákováNatálie Maderáková 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.39
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.81
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.37
2 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.59
3 Tereza TrpálkováTereza Trpálková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.26
4 Adéla PražskáAdéla Pražská 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 27.94
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie HochmanováMarie Hochmanová 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 22.71
2 Bára BajgarováBára Bajgarová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.44
3 Lucie ŽivnáLucie Živná 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.08
4 Vanessa LahrachováVanessa Lahrachová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.47
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.84
2 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.05
3 Veronika NěmcováVeronika Němcová 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 25.97
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 20.29
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.41
3 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.69
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.99
2 Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.00
3 Tereza VaňhováTereza Vaňhová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 26.70
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.21
2 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.32
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.90
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.53
2 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 22.74
3 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.85
4 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.00
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.70
2 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 22.95
3 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.21
4 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.76
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.69
2 Tereza HrudkováTereza Hrudková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.55
3 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.05
4 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková 01 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 25.25
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina EliášováKateřina Eliášová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.88
2 Klára BláhováKlára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.78
3 Julie FerreiraJulie Ferreira 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.80
4 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.73
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČernochováTereza Černochová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.69
2 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 01 Atletika ChuchleAtletika Chuchle 24.65
3 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.08
4 Anna AntonováAnna Antonová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 29.32
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.78
2 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.68
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.92
4 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.14
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.27
2 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.61
3 Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.14
4 Lída ZábranskáLída Zábranská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.49
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PeterkováKarolína Peterková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.99
2 Daniela RužičováDaniela Ružičová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.46
3 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.31
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.30
2 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.31
3 Eduard SchubertEduard Schubert 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.11
4 Filip VítekFilip Vítek 02 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 55.97
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.96
2 Jan KociánJan Kocián 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 43.45
3 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 49.56
4 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.27
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.20
2 Patrik PelcPatrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 42.98
3 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.34
4 Ondřej KolářOndřej Kolář 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.60
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DojčarRadek Dojčar 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 43.48
2 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 46.38
3 Daniel CyproDaniel Cypro 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.80
4 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 59.78
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.96
2 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.25
3 Ondřej KodlOndřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 49.00
4 Jan ŠimákJan Šimák 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 51.17
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.96
2 Jan KrčJan Krč 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 44.58
3 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 47.91
4 Daniel JungwirthDaniel Jungwirth 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 61.83
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lubomír KmochLubomír Kmoch 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 44.81
2 Richard MetzRichard Metz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.34
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 46.54
4 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 49.33
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan GlogrJan Glogr 99 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 45.69
2 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 44.40
3 Ladislav PichlLadislav Pichl 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 52.87
4 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 46.38
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 46.02
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PavlicaFilip Pavlica 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.76
2 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 44.34
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.82
4 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.15
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 48.13
2 Jan SchützJan Schütz 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.96
3 Daniel MetzDaniel Metz 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.92
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KlubalDominik Klubal 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 50.40
2 Kryštof KafkaKryštof Kafka 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 54.09
3 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 56.17
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 44.80
2 Marc NádeníčekMarc Nádeníček 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.50
3 Tomáš JirsaTomáš Jirsa 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.02
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SkoupýMartin Skoupý 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.43
2 Matyáš HozaMatyáš Hoza 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 43.48
3 Vít MarcinčikVít Marcinčik 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 45.44
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.24
2 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.53
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 44.87
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.77
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.71
3 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 46.26
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.28
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.56
3 Nikola ElmerováNikola Elmerová 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.76
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.09
2 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.19
3 Anna HolasováAnna Holasová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.43
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 48.50
2 Petra ZenkováPetra Zenková 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 49.94
3 Tereza KonejlováTereza Konejlová 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.22
4 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.48
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 48.15
2 Karolína KřížováKarolína Křížová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.55
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.88
4 Tina ProzrováTina Prozrová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.17
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina FloriánováKateřina Floriánová 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.94
2 Karla BrůhováKarla Brůhová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.37
3 Iveta RadnickáIveta Radnická 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.65
4 Marie SkalickáMarie Skalická 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59.00
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 46.27
2 Julie MackováJulie Macková 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.87
3 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.46
4 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 57.16
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila KupkováKamila Kupková 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.70
2 Jana KovandováJana Kovandová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 51.71
3 Johana StarkováJohana Starková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 55.96
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 46.78
2 Franziska SlobodaFranziska Sloboda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 47.74
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.09
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 46.92
2 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 50.06
3 Kateřina RoučkováKateřina Roučková 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 50.38
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BlatskáVeronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 50.38
2 Klára BláhováKlára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.62
3 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.52
4 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 53.83
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.12
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 48.82
3 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 51.62
4 Michaela Durdová Michaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.44
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 51.16
2 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.01
3 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 60.65
4 Veronika ValouchováVeronika Valouchová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 63.10
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ČechováKarolína Čechová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.40
2 Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.71
3 Zosia BurskaZosia Burska 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.29
4 Altanzuz TulgzaAltanzuz Tulgza 02 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 64.21
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.88
2 Natálie KramchaNatálie Kramcha 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.82
3 Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 53.58
4 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 54.87
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:09.49
2 Michal BoudníkMichal Boudník 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:17.41
3 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:21.02
4 Matěj VišňaMatěj Višňa 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:24.38
5 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:25.28
6 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Atletika ChuchleAtletika Chuchle 2:29.28
7 Daniel PlátekDaniel Plátek 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:30.79
8 Matyáš NachtigallMatyáš Nachtigall 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:40.67
9 Michal ChudobaMichal Chudoba 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:45.49
10 Ondřej KlíchaOndřej Klícha 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.91
11 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 2:50.75
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan SkopecJan Skopec 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:21.04
2 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:33.22
3 Matyáš HozaMatyáš Hoza 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:40.38
4 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:41.59
5 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:41.70
6 Kakaine TrueloveKakaine Truelove 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:48.07
7 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:49.36
8 Michael ŠtorekMichael Štorek 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:49.54
9 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:50.00
10 Marek SobotkaMarek Sobotka 02 PrahaPraha 2:50.97
11 Lukáš HanousekLukáš Hanousek 02 Atletika ChuchleAtletika Chuchle 3:13.46
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:37.99
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:44.69
3 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:44.66
4 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:49.29
5 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:49.98
6 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:01.69
7 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Atletika ChuchleAtletika Chuchle 3:13.95
8 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 02 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:28.68
Šárka MenšíkováŠárka Menšíková 02 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:54.87
2 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2:56.94
3 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:58.44
4 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:00.97
5 Lucie ZimováLucie Zimová 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:05.03
6 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:06.33
7 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:08.74
8 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:10.70
9 Renata MátlováRenata Mátlová 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3:15.59
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.13
2 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:34.79
3 Anna HaškovcováAnna Haškovcová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:38.28
4 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:39.00
5 Lucie ŠamanováLucie Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:42.24
6 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:45.26
7 Nicola MichálkováNicola Michálková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:55.32
Julie BičišťováJulie Bičišťová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.78
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.86
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.87
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.96
5 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.10
6 Ondřej PřikrylOndřej Přikryl 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.10
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.35
2 Jan RotterJan Rotter 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.41
3 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.42
4 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.51
5 Jan HermanJan Herman 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.68
6 Filip KrálFilip Král 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.90
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.58
2 Ondřej MičkaOndřej Mička 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.71
3 Miloš PadevětMiloš Padevět 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.08
4 Jan KrešneJan Krešne 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.68
5 Michal MeineltMichal Meinelt 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.39
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.33
2 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.33
3 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.76
4 Dominik KlubalDominik Klubal 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.19
5 Kryštof KafkaKryštof Kafka 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.77
6 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.25
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.86
2 Martin Ivan KoberMartin Ivan Kober 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.24
3 Karel DvořákKarel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.52
4 Petr ChalupaPetr Chalupa 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.88
5 Hynek MertaHynek Merta 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.53
6 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.72
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SeidlDavid Seidl 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.09
2 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.11
3 Ondřej KolářOndřej Kolář 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.52
4 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.53
5 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.61
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.07
2 Pavel JindraPavel Jindra 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.25
3 Jan DanielJan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.81
4 Daniel MetzDaniel Metz 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.47
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.24
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.30
3 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.31
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.58
5 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.61
6 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.91
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.76
2 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.78
3 Barbora JehličkováBarbora Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.82
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.05
5 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.58
6 Markéta TrundováMarkéta Trundová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.18
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.74
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.04
3 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.34
4 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.64
5 Karolína UhrováKarolína Uhrová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.82
6 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.37
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana JamriškováJohana Jamrišková 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.72
2 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.11
3 Karolína ČesenkováKarolína Česenková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.45
4 Barbora HolasováBarbora Holasová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.49
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.69
2 Vlasta PaďourováVlasta Paďourová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.92
3 Petra ZenkováPetra Zenková 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 11.99
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.02
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.84
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.00
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.09
4 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.51
5 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.80
6 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna Anna KoberováKristýna Anna Koberová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.50
2 Tereza ČernochováTereza Černochová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.92
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.97
4 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.10
5 Adéla PlacháAdéla Plachá 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.65
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.70
2 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.30
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.69
4 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.79
5 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.73
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.75
2 Matěj VeveraMatěj Vevera
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
99 1.69
3 Michael OlšavskýMichael Olšavský
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
99 1.60
4 Jan RákosníkJan Rákosník
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.55
5 Tomáš NejedlíkTomáš Nejedlík
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1.50
6 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.50
7 Jan KrešneJan Krešne
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.50
8 Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 1.50
9= Robert ŠamonilRobert Šamonil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.45
9= Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.45
11 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.45
12 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.45
13 Pavel PetříkPavel Petřík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.45
14 Jan HermanJan Herman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.40
15 Dominik DufekDominik Dufek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 1.35
16 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 1.35
17 Jakub KuntJakub Kunt
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.35
Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Patricie BurajováPatricie Burajová
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
99 1.57
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.51
3 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.51
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 1.51
5= Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.40
5= Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 1.40
7 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 1.40
8 Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 1.40
9 Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.35
10 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 1.35
11 Kristýna Anna KoberováKristýna Anna Koberová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.35
12 Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.35
13 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 1.30
14 Adéla FarskáAdéla Farská
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
00 1.30
15 Adéla PlacháAdéla Plachá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.30
16 Iveta RadnickáIveta Radnická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.20
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.00
2 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.80
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 2.20
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.20
2 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 2.70
3 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 2.50
4 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 2.10
5 Renata MátlováRenata Mátlová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 1.80
6= Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.70
6= Lucie ChoděrováLucie Choděrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.70
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.93
2 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.76
3 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.29
4 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.22
5 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.10
6 Patrik PelcPatrik Pelc
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.97
7 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 4.95
8 Ondřej MičkaOndřej Mička
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.89
9 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 4.82
10 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 4.79
11 Richard MetzRichard Metz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.78
12 Jan HermanJan Herman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.77
13 Jan KrčJan Krč
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.75
14 Adam PalisaAdam Palisa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.74
15 Jan SkopecJan Skopec
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.64
16 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 4.58
17 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.53
18 David ŠtrosDavid Štros
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.45
19 Jan BunešJan Buneš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 4.19
20 Radek DojčarRadek Dojčar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.15
21 Josef TůmaJosef Tůma
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
00 4.11
22 Vilém MertaVilém Merta
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 4.09
23 Filip JakšaFilip Jakša
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 4.04
24 Daniel BlažekDaniel Blažek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 3.91
25 Adam HolečekAdam Holeček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 3.76
26 Filip KynychFilip Kynych
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
99 3.75
27 Samuel PeterkaSamuel Peterka
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 3.71
28 Martin RybářMartin Rybář
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 3.53
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.28
2 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.83
3 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 4.49
4 Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.24
5 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.22
6 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 4.21
7 Petr SmolíkPetr Smolík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.19
8 Martin Ivan KoberMartin Ivan Kober
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.99
9 Ondřej KodlOndřej Kodl
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.96
10 Jan MarešJan Mareš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 3.96
11 David SeidlDavid Seidl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.93
12 Sebastian HykšSebastian Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.81
13 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.68
14 Jan ŠčepánJan Ščepán
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 3.67
15 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.66
16 Hynek ŠloufHynek Šlouf
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
02 3.63
17 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.63
18 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.62
19 Filip ŠebekFilip Šebek
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
02 3.56
20 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.55
21 Dominik PodlenaDominik Podlena
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 3.49
22 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 3.49
23 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 3.47
24 Lukáš BalcarLukáš Balcar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.47
25 Tomislav JočičTomislav Jočič
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.41
26 Vojtěch VlkVojtěch Vlk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3.29
27 Michal ŠmerglMichal Šmergl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3.28
28 Lukáš HálaLukáš Hála
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 3.21
29 Tobias GrohTobias Groh
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 3.05
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.42
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.98
3 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.79
4 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
99 4.67
5 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.63
6 Denisa PetráskováDenisa Petrásková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.59
7 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.53
8 Tereza HulákováTereza Huláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 4.51
9 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.36
10 Kateřina FloriánováKateřina Floriánová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 4.34
11 Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.31
12 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.24
13 Klára WeiserováKlára Weiserová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.20
14 Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.17
15 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.13
16 Vendula PiliarováVendula Piliarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.10
17 Vlasta PaďourováVlasta Paďourová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.07
18 Barbora HolasováBarbora Holasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.99
19 Aneta HemberováAneta Hemberová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.99
20 Tereza KrtilováTereza Krtilová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
99 3.87
21 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.79
22 Eliška DundáčkováEliška Dundáčková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 3.38
23 Michaela PistorováMichaela Pistorová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 3.33
Adéla ZindulkováAdéla Zindulková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 NM
Lucie HáčkováLucie Háčková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 NM
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.87
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 4.75
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.49
4 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.39
5 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.35
6 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.28
7 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.23
8 Franziska SlobodaFranziska Sloboda
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4.15
9 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.13
10 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4.11
11 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 4.00
12 Tereza HrudkováTereza Hrudková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.93
13 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.91
14 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3.81
15 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 3.79
16 Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 3.73
17 Eva HrdličkováEva Hrdličková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 3.72
18 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.64
19 Ester PinováEster Pinová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 3.61
20 Tereza BíbováTereza Bíbová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 3.61
21 Tereza VaňhováTereza Vaňhová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 3.60
22 Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 3.57
23 Ester BendováEster Bendová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 3.55
24 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
02 3.46
25 Klára BláhováKlára Bláhová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 3.43
26 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
03 3.36
27 Eliška HolkováEliška Holková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 3.31
28 Eliška AlaxinováEliška Alaxinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.29
29 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 3.17
Vendula CikánováVendula Cikánová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 NM
Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 NM
Aneta AmbrožováAneta Ambrožová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 NM
Andrea PlatilováAndrea Platilová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 NM
Adéla HorákováAdéla Horáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 NM
Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
03 DNP
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KordováEliška Kordová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 10.32
2 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 10.26
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 09.37
4 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 08.92
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
01 08.77
6 Kristýna Anna KoberováKristýna Anna Koberová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 08.66
7 Tereza HrudkováTereza Hrudková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 08.59
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 08.21
9 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 08.09
10 Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 07.41
11 Anna VokrouhlíkováAnna Vokrouhlíková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 07.30
12 Anna DomanskáAnna Domanská
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 07.27
13 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 07.19
14 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 06.95
15 Kateřina VokrouhlíkováKateřina Vokrouhlíková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 06.90
16 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 06.78
17 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.76
18 Barbora FiřtíkováBarbora Fiřtíková
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
02 06.55
19 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 06.52
20 Eliška KolářováEliška Kolářová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.39
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 09.19
2 Martin Ivan KoberMartin Ivan Kober
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.09
3 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 08.40
4 Jiří MaredaJiří Mareda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 08.17
5 Sebastian HykšSebastian Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.94
6 Karel KrálKarel Král
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 07.75
7 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 07.70
8 Ondřej KolářOndřej Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 07.49
9 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 07.23
10 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 07.03
11 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.96
12 Václav SuraVáclav Sura
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 06.87
13 Kryštof RohanKryštof Rohan
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 06.81
14 Filip LazarFilip Lazar
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
01 06.69
15 Milan BaloušMilan Balouš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.57
16 Karel DvořákKarel Dvořák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 06.14
17 Michal ŠmerglMichal Šmergl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 05.95
18 František VeselýFrantišek Veselý
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
02 05.86
19 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 05.84
20 Ladislav PichlLadislav Pichl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 05.83
21 Hynek MertaHynek Merta
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 05.69
22 Filip ČermákFilip Čermák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 05.69
23 Petr SmolíkPetr Smolík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 05.67
24 Matěj RumlMatěj Ruml
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 05.58
25 David LachmanDavid Lachman
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 05.53
26 František HorkýFrantišek Horký
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 05.45
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 31.1.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.41
2 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 09.21
3 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 09.11
4 Barbora SlabochováBarbora Slabochová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
99 08.68
5 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 08.66
6 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 08.46
7 Aneta KopeckáAneta Kopecká
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 08.44
8 Veronika ChvostováVeronika Chvostová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
99 08.30
9 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 08.05
10 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 08.05
11 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 07.96
12 Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 07.91
13 Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 07.90
14 Veronika KrálováVeronika Králová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 07.64
15 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 07.41
16 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 07.29
17 Anita DvořákováAnita Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 07.22
18 Marie HochmanováMarie Hochmanová
AC Praha 1890AC Praha 1890
99 07.19
19 Kristýna HavlákováKristýna Havláková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 06.69
20 Veronika LinhartováVeronika Linhartová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 05.99
21 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 05.60
22 Lucie ŠímováLucie Šímová
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
00 05.09
23 Adéla PražskáAdéla Pražská