výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Český halový pohár družstev mužů a žen

Jablonec nad Nisou (8. 3. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.21
2 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.32
3 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.35
4 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.61
5 David ZajícDavid Zajíc 91 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.74
6 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.86
MB Kryštof RakouskýKryštof Rakouský 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.22
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.93 6.00
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.14 5.00
3 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.16 4.00
4 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.41 3.00
5 Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.51 2.00
6 Tereza NováčkováTereza Nováčková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.73 1.00
MB Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.33
MB Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.62
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.01 6.00
2 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 52.84 5.00
3 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.39 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloš ŠolcMiloš Šolc 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.67 3.00
2 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 56.04 2.00
3 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 59.34 1.00
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 64.34 6.00
2 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 64.76 5.00
3 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 65.19 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 67.93 3.00
2 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 70.71 2.00
3 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 71.82 1.00
Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChourOndřej Chour 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:10.21 6.00
2 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:11.20 5.00
3 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:14.43 4.00
4 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:32.48 3.00
5 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:09.70 2.00
Martin FedorMartin Fedor 86 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:49.76 6.00
2 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:50.53 5.00
3 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:53.94 4.00
4 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:56.45 3.00
5 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5:55.62 2.00
6 Sára ČepelíkováSára Čepelíková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 6:07.24 1.00
Celkem 6 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09:14.91 6.00
2 Jiří KoubekJiří Koubek 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:30.52 5.00
3 Pavel HradecPavel Hradec 88 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:40.20 4.00
4 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10:32.48 3.00
5 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 86 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10:33.96 2.00
6 Kryštof RakouskýKryštof Rakouský 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13:52.68 1.00
MB Jiří ŠikolaJiří Šikola 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:55.35
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.99 6.00
2 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.02 5.00
3 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 86 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.03 4.00
4 David ZajícDavid Zajíc 91 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.50 3.00
5 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.53 2.00
Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa DQ
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.22 6.00
2 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.76 5.00
3 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.06 4.00
4 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.28 3.00
5 Christina ČernáChristina Černá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.95 2.00
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Muži (Finále)

Finále (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Povýšil, Kadlecová, Drhlík, Hofmanová, Vašátko, Šmejdová, Krákora, Paskovská, Kučera, Dvořáková Povýšil, Kadlecová, Drhlík, Hofmanová, Vašátko, Šmejdová, Krákora, Paskovská, Kučera, Dvořáková AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6:55.39 12.00
2 Lechner, Barborová, Chour, Zakonovová, Tassler, Rynešová, Preisler, Šafaříková, Puš, Šikolová Lechner, Barborová, Chour, Zakonovová, Tassler, Rynešová, Preisler, Šafaříková, Puš, Šikolová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6:57.43 10.00
3 Adámek, Bisová, Bárta, Černá, Běla, Čechlovská, Bekr, Hrochová, Stupka, Nováčková Adámek, Bisová, Bárta, Černá, Běla, Čechlovská, Bekr, Hrochová, Stupka, Nováčková AC Česká LípaAC Česká Lípa 7:39.85 8.00
4 Holenda, Burda Rafaela, Burda Jiří ml., Kotlíková, Burda Jiří st., Mičková, Rakouský, Reichová, Zají Holenda, Burda Rafaela, Burda Jiří ml., Kotlíková, Burda Jiří st., Mičková, Rakouský, Reichová, Zají TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7:44.08 6.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.501.551.601.651.701.751.81 Body
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.75 --O-OOXOXXX 6.00
2= Patrik DrhlíkPatrik Drhlík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 1.70 ----OXOXXX 4.50
2= Pavel VintrPavel Vintr
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 1.70 --OOOXOXXX 4.50
4 Josef AdámekJosef Adámek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1.65 --OOXOXXX 3.00
5 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 1.60 -OOXOXX- 2.00
6 Michal KuchařMichal Kuchař
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 1.55 OOXXO 1.00
MB Ladislav KolaLadislav Kola
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
97 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.681.721.761.78 Body
1 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.60 ---OOOXOOOXXX 6.00
2 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 1.55 -----OOOXXX 5.00
4= Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 1.45 -OOOOOXXX 3.5
4= Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 1.45 -OOOOOXXX 3.5
6 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 1.45 ---OOXOXXX 2.00
6 Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.35 OOXXOXXOXXX 1.00
MB Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 1.76
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.203.403.503.603.704.004.20 Body
1 David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 4.00 -------XOXXX 6.00
2 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3.60 ---O-OXXX 5.00
3 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 3.60 --OOXOOXXX 4.00
4 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 3.50 OOOOXXOXXX 3.00
MB Milan TrejbalMilan Trejbal
AC TJ JičínAC TJ Jičín
66
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.102.202.302.402.502.602.802.903.003.203.303.40 Body
1 Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 3.30 ----------OOOXXX 6.00
2 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 2.90 ---OO-OOOXOXXX 5.00
3 Barbora RynešováBarbora Rynešová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 2.80 ----XXOOOOOXXX 4.00
4 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 2.50 ---O-OOXXX 3.00
5 Veronika MatochováVeronika Matochová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
96 2.30 -OOOXXOXXX 2.00
6 Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 2.10 XOOOXXX 1.00
MB Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 2.80
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 6.13 6.046.134.896.13-4.13- 6.00
2 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 6.06 5.936.016.066.066.015.975.96 5.00
3 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 6.03 6.034.675.686.035.77-5.74 4.00
4 David ZajícDavid Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
91 5.58 X5.315.245.314.195.435.58 3.00
5 Tomáš KrištofTomáš Krištof
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 5.46 5.46X5.335.465.36-- 2.00
6 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 5.33 5.333.60-5.33-X5.26 1.00
MB Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 -
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 5.16 X5.135.165.16X3.63X 6.00
2 Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.86 4.664.624.814.814.864.76X 5.00
3 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 4.64 4.454.47X4.474.144.484.64 4.00
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 4.58 X4.58X4.58XXX 3.00
5 Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 4.49 4.224.444.494.49--- 2.00
6 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.43 XX4.364.364.434.244.26 1.00
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
91 13.03 13.03--13.03X-- 6.00
2 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 12.82 12.4812.7612.4512.7612.8212.6912.75 5.00
3 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
92 12.17 12.17XX12.17X-- 4.00
4 Josef AdámekJosef Adámek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 12.10 10.1111.9912.0512.0512.0212.1011.86 3.00
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 DNP
Martin FedorMartin Fedor
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
86 DNP
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 11.59 X11.5911.4411.5911.4511.24- 6.00
2 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 10.45 10.3510.3410.4510.45X10.3610.42 5.00
3 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10.42 XX09.3309.3310.42-- 4.00
4 Dráhová Věra UrbánkováDráhová Věra Urbánková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
88 10.34 10.1209.6510.1910.1910.3410.1210.13 3.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 12.45 12.2411.6812.2812.2811.9611.5712.45 6.00
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 12.02 11.4512.0211.2012.0211.6111.5511.59 5.00
3 Dagmar AissiDagmar Aissi
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
76 10.65 10.6510.3809.9510.6510.0810.5210.62 4.00
4 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 10.06 X09.0309.4009.4009.69X10.06 3.00
5 Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 08.37 07.5008.30X08.3008.3708.2708.37 2.00
6 Adéla KrálováAdéla Králová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 07.92 07.9207.8407.7407.9207.9006.9307.92 1.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 8.3.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 17.21 16.55X16.9416.9417.1217.2017.21 6.00
2 Marek ZiklMarek Zikl
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
75 13.01 13.0112.8312.5413.0112.80X12.96 5.00
3 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 11.28 XX11.2811.2811.1510.8611.22 4.00
4 Ondřej JirsíkOndřej Jirsík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 10.45 10.2010.32X10.3210.4510.0909.82 3.00
5 Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 09.23 09.0409.2309.1109.23XXX 2.00
6 Petr HolendaPetr Holenda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 07.06 07.06--07.06--- 1.00
MB Jakub BobkoJakub Bobko
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 12.61
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 056.00
2 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 049.50
3 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 033.00
4 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 027.00
5 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 026.00
6 ACTUR ACTUR AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 025.50
Poznámky:
Stav po: tyč, výška, koule 7,26kg, 60 m př., dálka, 1500 m, 400 m, 3000 m, trojskok, 4x300 m, 400 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 041.00
2 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 039.50
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 033.00
4 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 031.00
5 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 025.00
6 ACTUR ACTUR AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 015.50
Poznámky:
Stav po: 60 m př., dálka, 60 m, 1500 m, koule 4kg, výška, 400 m, tyč, trojskok, 400 m
Celkem 6 závodníků