Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. halové závody Atletiky Chrudim

Chrudim (19. 2. 2014)

60 m překážek - Dorostenci

(st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr BezdičkaPetr Bezdička 98 CHRUDICHRUDI 12.8
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FajmanDavid Fajman 00 CHRUDICHRUDI 12.2
2 Erik MachErik Mach 00 CHRUDICHRUDI 12.6
Adam KadlcAdam Kadlc 00 CHRUDICHRUDI DNF
Miroslav HorníkMiroslav Horník 99 CHRUDICHRUDI DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠváhaPetr Šváha 99 CHRUDICHRUDI 09.1
2 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 CHRUDICHRUDI 09.1
3 Martin VachMartin Vach 00 CHRUDICHRUDI 11.5
Jakub StrnadJakub Strnad 99 CHRUDICHRUDI DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NovákFilip Novák 00 CHRUDICHRUDI 11.3
2 Jakub RůžičkaJakub Růžička 00 CHRUDICHRUDI 12.7
3 Adam HnátAdam Hnát 00 CHRUDICHRUDI 17.0
4 Marek BrokešMarek Brokeš 99 CHRUDICHRUDI DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký 01 CHRUDICHRUDI 12.3
2 Jan KührJan Kühr 01 CHRUDICHRUDI 12.9
3 Jaromír DoležalJaromír Doležal 02 CHRUDICHRUDI 13.2
4 Jan PecinaJan Pecina 01 CHRUDICHRUDI 14.2
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VostrovskýJan Vostrovský 01 CHRUDICHRUDI 13.1
2 Aleš LežovičAleš Ležovič 01 CHRUDICHRUDI 15.9
3 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna 02 CHRUDICHRUDI DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 CHRUDICHRUDI 09.8
2 Nicolas LangrNicolas Langr 01 CHRUDICHRUDI 12.9
3 Tomáš ValentaTomáš Valenta 01 CHRUDICHRUDI 13.7
4 Filip ŠtefecFilip Štefec 02 CHRUDICHRUDI 15.8
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky

(st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola IlichováNikola Ilichová 98 CHRUDICHRUDI 11.5
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora TicháBarbora Tichá 99 CHRUDICHRUDI 10.0
2 Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 CHRUDICHRUDI 10.7
3 Sára SpívalováSára Spívalová 00 CHRUDICHRUDI 10.8
4 Kateřina SlabáKateřina Slabá 99 CHRUDICHRUDI DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová 00 CHRUDICHRUDI 11.5
2 Dominika DoležalováDominika Doležalová 00 CHRUDICHRUDI 13.4
3 Barbora JalůvkováBarbora Jalůvková 00 CHRUDICHRUDI 13.5
Karolína Jana MachačováKarolína Jana Machačová 00 CHRUDICHRUDI DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KopeckáAneta Kopecká 00 CHRUDICHRUDI 11.6
2 Kateřina HorováKateřina Horová 99 CHRUDICHRUDI 11.7
3 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 CHRUDICHRUDI 12.2
4 Martina ŘádkováMartina Řádková 00 CHRUDICHRUDI 12.4
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 CHRUDICHRUDI 11.1
2 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková 00 CHRUDICHRUDI 11.4
3 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová 00 CHRUDICHRUDI 11.4
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Barbora LankašováBarbora Lankašová 02 CHRUDICHRUDI DQ
Celkem 1 závodníků
Běh 1 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 CHRUDICHRUDI 13.1
2 Valerie DachovskáValerie Dachovská 01 CHRUDICHRUDI 13.9
3 Kristýna LupačováKristýna Lupačová 01 CHRUDICHRUDI 14.5
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 CHRUDICHRUDI 13.2
2 Nicole WolffelspergerováNicole Wolffelspergerová 01 CHRUDICHRUDI 14.4
3 Zuzana KřížováZuzana Křížová 02 CHRUDICHRUDI 14.6
4 Anita MašíkováAnita Mašíková 01 CHRUDICHRUDI 15.4
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 19.2.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa BursováDenisa Bursová 01 CHRUDICHRUDI 14.2
2 Adéla BártováAdéla Bártová 01 CHRUDICHRUDI 14.7
3 Petra PejchováPetra Pejchová 01 CHRUDICHRUDI 15.3
4 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová 02 CHRUDICHRUDI 15.7
Celkem 4 závodníků