Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Chodovská tretra

Chodov (3. 5. 2014)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.17
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 35.13
3 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35.30
4 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 36.88
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JánJan Ján 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 35.14
2 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 35.72
3 Jan BergJan Berg 94 ŠAK ChodovŠAK Chodov 36.12
4 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 36.14
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 37.04
2 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 38.22
3 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 39.94
4 Jakub PtáčekJakub Ptáček 91 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 39.99
Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HavelDaniel Havel 97 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 39.16
2 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 39.79
3 Max SchoppeMax Schoppe 87 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 39.88
4 Ondřej StolařOndřej Stolař 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.91
5 Jan RosenbaumJan Rosenbaum 98 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 43.61
Martin KissMartin Kiss 90 AK SokolovAK Sokolov DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Philipp RoderPhilipp Roder 98 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 38.49
2 Jakub HolubJakub Holub 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 43.41
3 Jan KarchňákJan Karchňák 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 43.47
4 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 45.32
5 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 46.64
6 Martin KrausMartin Kraus 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 47.97
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci

(so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 44.43
2 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 44.85
3 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.36
4 Petr KuglerPetr Kugler 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 54.29
Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 46.76
2 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.75
3 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.53
4 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 50.96
5 Filip VaškoFilip Vaško 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 51.33
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julius HanzeJulius Hanze 02 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 48.28
2 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.62
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 52.53
4 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 52.83
Martin KolářMartin Kolář 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ProkopJan Prokop 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.17
2 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.06
3 Lukáš ČermákLukáš Čermák 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 56.15
Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 41.28
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 42.40
3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 43.09
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.17
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.36
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 42.67
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.40
3 Tereza GrundováTereza Grundová 98 Atletika KadaňAtletika Kadaň 48.06
4 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 50.85
5 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 55.56
Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 44.94
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 46.51
3 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.61
4 Antonia BerndtAntonia Berndt 97 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 47.75
5 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 48.77
Celkem 5 závodníků

300 m - Dorostenky

(so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 47.94
2 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.84
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.39
2 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.08
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 48.13
4 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.76
5 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 50.15
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 51.00
2 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 Atletika KadaňAtletika Kadaň 51.51
3 Kateřina HagarováKateřina Hagarová 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 54.41
Anežka PancováAnežka Pancová 00 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonia KohlAntonia Kohl 99 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 41.86
2 Markéta PincováMarkéta Pincová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 47.68
3 Cora HaaseCora Haase 00 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 49.27
4 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 53.02
5 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 53.82
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.74
2 Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 46.52
3 Michaela BekováMichaela Beková 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 47.08
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 48.83
5 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.35
Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 50.68
2 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 52.55
3 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 52.63
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 53.59
5 Eliška ČadováEliška Čadová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 60.06
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 48.74
2 Adéla BronišováAdéla Bronišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 49.65
3 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 50.31
4 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 50.94
5 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.32
6 Tereza BledáTereza Bledá 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 56.40
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 50.43
2 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 52.55
3 Eliška HorákováEliška Horáková 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 53.17
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.96
5 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 56.01
Markéta PancováMarkéta Pancová 03 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia ReifarthLucia Reifarth 02 SV Braunsbedra SRNSV Braunsbedra SRN 55.24
2 Natálie KoptováNatálie Koptová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 55.41
3 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 56.91
4 Natálie HájkováNatálie Hájková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 58.05
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 3.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlachováJana Slachová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 51.92
2 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 52.72
3 Eliška HozákováEliška Hozáková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 53.70
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.81
5 Barbora BlovskáBarbora Blovská 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 55.79
6 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 56.03
Celkem 6 závodníků