Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora

Tábor (8. 7. 2014)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 8.7.2014 - 17:45) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba(E) 86 AK KroměřížAK Kroměříž 4 10.36 0.139
2 Naoke MasafumiNaoke Masafumi 93 JapanJapan 5 10.57 0.144
3 Hamoud Al-WaniHamoud Al-Wani 87 Kingdom of Saudi ArabiaKingdom of Saudi Arabia 7 10.61 0.150
4 Václav ZichVáclav Zich(E) 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.74 0.169
5 Marcel KadlecMarcel Kadlec(E) 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.88 0.139
Yassir Al-NassiriYassir Al-Nassiri 87 Kingdom of Saudi ArabiaKingdom of Saudi Arabia 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 8.7.2014 - 17:45) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 10.97 0.147
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.04 0.175
3 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.05 0.137
4 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský(E) 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.30 0.154
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba(E) 86 AK KroměřížAK Kroměříž 4 10.36 0.139
2 Naoke MasafumiNaoke Masafumi 93 JapanJapan 5 10.57 0.144
3 Hamoud Al-WaniHamoud Al-Wani 87 Kingdom of Saudi ArabiaKingdom of Saudi Arabia 7 10.61 0.150
4 Václav ZichVáclav Zich(E) 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.74 0.169
5 Marcel KadlecMarcel Kadlec(E) 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.88 0.139
6 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 10.97 0.147
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.04 0.175
8 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.05 0.137
9 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský(E) 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.30 0.154
Yassir Al-NassiriYassir Al-Nassiri 87 Kingdom of Saudi ArabiaKingdom of Saudi Arabia 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 8.7.2014 - 18:50) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SchmidováMartina Schmidová(E) 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.49 0.260
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková(E) 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.69 0.146
3 Helena JiranováHelena Jiranová(E) 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.73 0.305
4 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková(E) 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 25.18 0.294
5 Klára SeidlováKlára Seidlová(E) 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.20 0.163
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 26.19 0.238
7 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.76 0.462
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 8.7.2014 - 18:50) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.75 0.238
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 26.13 0.194
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková(E) 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 26.78 0.226
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 26.87 0.243
5 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 27.01 0.211
6 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 27.65 0.260
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SchmidováMartina Schmidová(E) 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.49 0.260
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková(E) 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.69 0.146
3 Helena JiranováHelena Jiranová(E) 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.73 0.305
4 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková(E) 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 25.18 0.294
5 Klára SeidlováKlára Seidlová(E) 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.20 0.163
6 Eva JeníkováEva Jeníková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.75 0.238
7 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 26.13 0.194
8 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 26.19 0.238
9 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.76 0.462
10 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková(E) 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 26.78 0.226
11 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 26.87 0.243
12 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 27.01 0.211
13 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 27.65 0.260

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 8.7.2014 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ismail Al-SabaniIsmail Al-Sabani 89 Kingdom of Saudi ArabiaKingdom of Saudi Arabia 5 46.43 0.260
2 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 46.51 0.252
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 46.91 0.195
4 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 46.95 0.261
5 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 48.14 0.264
6 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 48.50 0.292
7 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 50.21 0.397
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 8.7.2014 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DvořákMichal Dvořák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.39 0.224
2 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 49.44 0.267
3 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 49.67 0.263
4 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 49.93 0.269
5 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 3 50.32 0.293
6 Václav VlčekVáclav Vlček 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 50.59 0.251
7 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 51.64 0.187
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ismail Al-SabaniIsmail Al-Sabani 89 Kingdom of Saudi ArabiaKingdom of Saudi Arabia 5 46.43 0.260
2 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 46.51 0.252
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 46.91 0.195
4 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 46.95 0.261
5 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 48.14 0.264
6 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 48.50 0.292
7 Michal DvořákMichal Dvořák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.39 0.224
8 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 49.44 0.267
9 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 49.67 0.263
10 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 49.93 0.269
11 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 50.21 0.397
12 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 3 50.32 0.293
13 Václav VlčekVáclav Vlček 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 50.59 0.251
14 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 51.64 0.187

400 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 18:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová(E) 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 57.82 0.368
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.66 0.271
3 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 58.88 0.410
4 Sára SumegováSára Sumegová(E) 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 59.51 0.299
5 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk(E) 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 59.53 0.475
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová(E) 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 60.70 0.396
7 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková(E) 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 63.14 0.454
Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 4 DNF 0.231
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 8.7.2014 - 19:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KubistaJan Kubista(E) 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:47.39
2 Miroslav BurianMiroslav Burian(E) 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:49.19
3 Cornelius NdiwaCornelius Ndiwa 88 KenyaKenya 1 1:50.22
4 Tomáš TimoranskýTomáš Timoranský 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:50.58
5 Jan SýkoraJan Sýkora(E) 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:51.02
6 Adam ZenklAdam Zenkl(E) 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:51.57
7 Daniel GrecmanDaniel Grecman(E) 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:52.06
8 Martin SadilMartin Sadil(E) 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:53.43
9 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík(E) 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:54.96
10 Raabe JohannesRaabe Johannes 87 GermanyGermany 7 1:57.32
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 8.7.2014 - 19:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 92 SlovakiaSlovakia 4 1:54.47
2 Jan HlaváčJan Hlaváč(E) 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:54.74
3 Jaroslav SzaboJaroslav Szabo(E) 87 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:55.42
4 Petr ZimolaPetr Zimola(E) 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:55.63
5 Peter ĎurecPeter Ďurec 92 SlovakiaSlovakia 7 1:56.37
6 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček(E) 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:57.63
7 Martin ĎurecMartin Ďurec 92 SlovakiaSlovakia 8 1:59.17
8 Matěj BlahůtMatěj Blahůt(E) 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:59.56
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 8.7.2014 - 19:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 6 1:55.11
2 Jiří VondřejcJiří Vondřejc(E) 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 1:55.91
3 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 3 1:56.09
4 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 1:56.38
5 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 1:57.64
6 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:59.82
7 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:00.91
Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 8.7.2014 - 19:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:00.94
2 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 6 2:01.91
3 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:03.09
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:04.28
5 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:05.64
6 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:10.99
7 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:14.22
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KubistaJan Kubista(E) 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:47.39
2 Miroslav BurianMiroslav Burian(E) 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:49.19
3 Cornelius NdiwaCornelius Ndiwa 88 KenyaKenya 1 1:50.22
4 Tomáš TimoranskýTomáš Timoranský 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:50.58
5 Jan SýkoraJan Sýkora(E) 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:51.02
6 Adam ZenklAdam Zenkl(E) 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:51.57
7 Daniel GrecmanDaniel Grecman(E) 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:52.06
8 Martin SadilMartin Sadil(E) 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:53.43
9 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 92 SlovakiaSlovakia 4 1:54.47
10 Jan HlaváčJan Hlaváč(E) 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:54.74
11 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík(E) 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:54.96
12 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 6 1:55.11
13 Jaroslav SzaboJaroslav Szabo(E) 87 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:55.42
14 Petr ZimolaPetr Zimola(E) 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:55.63
15 Jiří VondřejcJiří Vondřejc(E) 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 1:55.91
16 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 3 1:56.09
17 Peter ĎurecPeter Ďurec 92 SlovakiaSlovakia 7 1:56.37
18 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 1:56.38
19 Raabe JohannesRaabe Johannes 87 GermanyGermany 7 1:57.32
20 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček(E) 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:57.63
21 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 1:57.64
22 Martin ĎurecMartin Ďurec 92 SlovakiaSlovakia 8 1:59.17
23 Matěj BlahůtMatěj Blahůt(E) 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:59.56
24 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:59.82
25 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:00.91
26 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:00.94
27 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 6 2:01.91
28 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:03.09
29 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:04.28
30 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:05.64
31 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:10.99
32 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:14.22
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNF
Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 DNF

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 8.7.2014 - 19:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:11.06
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:12.07
3 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 2:12.40
4 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 UkraineUkraine 5 2:13.07
5 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 2:14.08
6 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:15.18
7 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:15.32
8 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:15.75
9 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:20.46
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 8.7.2014 - 19:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 2:16.34
2 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:20.72
3 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 2:21.55
4 Anežka PřibylováAnežka Přibylová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:23.02
5 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:24.45
6 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 8 2:27.00
7 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:28.40
8 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:28.68
9 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 2:28.94
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:11.06
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:12.07
3 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 2:12.40
4 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 UkraineUkraine 5 2:13.07
5 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 2:14.08
6 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:15.18
7 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:15.32
8 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:15.75
9 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 2:16.34
10 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:20.46
11 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:20.72
12 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 2:21.55
13 Anežka PřibylováAnežka Přibylová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:23.02
14 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:24.45
15 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 8 2:27.00
16 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:28.40
17 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:28.68
18 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 2:28.94

100 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 20:20) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 13.55 0.181
2 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 13.99 0.169
3 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.03 0.232
4 Claudia HladíkováClaudia Hladíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 14.21 0.167
5 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.51 0.225
6 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 14.54 0.189
7 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1 14.91 0.148
Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ 162.7 -0.018
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 8.7.2014 - 20:35) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 13.74 0.142
2 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 14.34 0.213
3 Václav SedlákVáclav Sedlák(E) 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.37 0.178
4 Viliam PapšoViliam Papšo(E) 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.83 0.171
Michal ŘíhaMichal Říha 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 DNF 0.370
Jan JánJan Ján 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 8.7.2014 - 20:35) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JuránekMartin Juránek(E) 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 14.97 0.169
2 Martin PokornýMartin Pokorný(E) 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 14.98 0.169
3 Petr FrolíkPetr Frolík(E) 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.24 0.207
4 Jakub CoubalJakub Coubal(E) 78 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.27 0.426
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 13.74 0.142
2 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 14.34 0.213
3 Václav SedlákVáclav Sedlák(E) 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.37 0.178
4 Viliam PapšoViliam Papšo(E) 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.83 0.171
5 Martin JuránekMartin Juránek(E) 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 14.97 0.169
6 Martin PokornýMartin Pokorný(E) 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 14.98 0.169
7 Petr FrolíkPetr Frolík(E) 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.24 0.207
8 Jakub CoubalJakub Coubal(E) 78 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.27 0.426
Michal ŘíhaMichal Říha 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 DNF 0.370
Jan JánJan Ján 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 DNS
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 8.7.2014 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 30.99
2 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 31.51
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 32.29
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 33.84
5 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 34.39
Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 8.7.2014 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 35.17
2 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 36.16
3 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 37.01
4 Jana KovandováJana Kovandová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 37.19
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 30.99
2 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 31.51
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 32.29
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 33.84
5 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 34.39
6 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 35.17
7 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 36.16
8 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 37.01
9 Jana KovandováJana Kovandová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 37.19
Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNF

400 m překážek (0.91) - Muži (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 19:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 53.17 0.266
2 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.45 0.182
3 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6 53.74 0.278
4 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 55.42 0.284
5 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 8 57.31 0.412
6 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 57.92 0.332
Ibaněz Robert DiezIbaněz Robert Diez 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF 0.257
Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNF 0.174
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 17:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček(E) 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 09:21.11
2 Jan JanůJan Janů(E) 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 09:21.87
3 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider(E) 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 09:23.75
4 Michal ŠmahelMichal Šmahel(E) 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09:28.22
5 Valachovič JakubValachovič Jakub 85 SlovakiaSlovakia 5 09:38.38
6 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 9 09:55.05
7 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk(E) 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 10:00.92
8 Tomáš ČelkoTomáš Čelko(E) 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10 10:00.96
9 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 4 10:17.41
10 Michal StanovskýMichal Stanovský(E) 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 10:52.41
Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 DNF
Petr HolánekPetr Holánek 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 DNS
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 17:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kamila GregorováKamila Gregorová(E) 81 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11:07.68
2 Iva MilesováIva Milesová(E) 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 11:36.48
3 Karolína VachováKarolína Vachová(E) 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 12:11.09
4 Jana BrantlováJana Brantlová(E) 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 12:59.66
5 Lucie ProkešováLucie Prokešová(E) 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13:13.50
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 18:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.861.911.962.012.062.112.162.202.242.272.30 Body
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába(E)
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 17 =MR 2.30 ----O-OOXOX-O
2 Matúš BubeníkMatúš Bubeník(E)
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 14 2.27 ---OOXOXXOOXX-O
3 Viita YussiViita Yussi
FinlandFinland
85 16 2.11 ---OOOXXX
4= Nawaf Al-YamiNawaf Al-Yami
Kingdom of Saudi ArabiaKingdom of Saudi Arabia
91 13 2.06 ---OOXXX
4= Peter HorákPeter Horák(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
83 8 2.06 ---OOXXX
6 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký(E)
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 10 2.06 ---XOOXXX
7 Hashim Al-OqabiHashim Al-Oqabi
Kingdom of Saudi ArabiaKingdom of Saudi Arabia
87 12 2.01 ---XOXXX
8 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 7 2.01 -OXOXOXXX
9= Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 5 2.01 --XOXXOXX-
9= Michal KabelkaMichal Kabelka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
85 9 2.01 --XOXXOXX-
11 Jan VondraJan Vondra(E)
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 11 1.91 X-XO
12= Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský(E)
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 6 1.86 OXXX
12= Lukáš KozárekLukáš Kozárek(E)
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 2 1.86 OXXX
Petr PíchaPetr Pícha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 15 DNP
Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 4 DNP
David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 3 NM
Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 1 NM
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 17:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.601.641.681.711.741.781.82 Body
1 Nikola StrachováNikola Strachová(E)
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
94 10 1.78 -----OOOOXXX
2 Kateřina CachováKateřina Cachová(E)
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 9 1.64 ----OXXX
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 6 1.64 OOOOXOXXX
3 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4 1.64 OOOOXOXXX
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková(E)
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 3 1.64 -OOXOXOXXX
6 Denisa MajerováDenisa Majerová(E)
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 8 1.64 -OXOOXXOXXX
7 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1 1.60 OOOOXXX
7 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 7 1.60 OOOOXXX
9 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5 1.60 OOOXOXXX
10 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 2 1.45 OXXX
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 17:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 6 5.01
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5 4.81
Marek PěknýMarek Pěkný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 2 4.61
Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 4 4.41
Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
97 1 4.01
Adam PašiakAdam Pašiak
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 7
Adam PašiakAdam Pašiak
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 8 DNP
Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 3 DNP
Poznámky/pokusy:
" Vlivem počasí byla soutěž neukončena.
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.003.103.203.303.403.503.603.703.813.904.00 Body
1 Nikola SuchelováNikola Suchelová(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 2 3.70 --O-O-OOXXX
2 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 6 3.60 ---O-OOXXX
3= Eva JeníkováEva Jeníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 3 3.50 -O-XO-OXXX
3= Kateřina JanatováKateřina Janatová
AC PardubiceAC Pardubice
95 5 3.50 -O-XO-OXXX
5 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC PardubiceAC Pardubice
92 4 3.50 -O-XXOOXXOXXX
6 Klaudia KálnayováKlaudia Kálnayová(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1 3.40 O-XO-XOXXX
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 17:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 16 7.90 +0.6 m/s X7.90+0.67.72+0.67.907.55-0.57.80-1.2X
2 Milan PírekMilan Pírek(E)
AK KroměřížAK Kroměříž
87 15 7.78 +0.9 m/s X7.78+0.97.54+0.27.78X7.27-2.0-
3 Robert MarteyRobert Martey
GhanaGhana
80 13 7.77 +0.0 m/s 7.69+0.27.72+0.77.77+0.07.777.62-1.47.54-1.17.22-2.7
4 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner(E)
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
81 14 7.42 +0.4 m/s 7.26+0.67.39+1.07.42+0.47.42---
5 Kruk SerhiiKruk Serhii
UkraineUkraine
93 12 7.28 -1.0 m/s X7.26+1.77.07+0.17.26X7.28-1.06.96-2.2
6 Roman NovotnýRoman Novotný(E)
AK KroměřížAK Kroměříž
86 11 7.28 +0.3 m/s 7.28+0.37.15+0.9X7.286.89-1.27.14-0.66.98+0.0
7 Adam HromčíkAdam Hromčík(E)
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 8 6.97 +0.4 m/s 6.97+0.46.66+0.56.91+0.36.974.78+0.56.33-0.96.55-1.2
8 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška(E)
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 6 6.94 +0.6 m/s 6.09+0.66.72+0.16.94+0.66.94X6.88-1.06.76-1.8
9 Bulak OrestBulak Orest
UkraineUkraine
84 10 6.83 +0.4 m/s X6.63+0.66.83+0.46.83
10 Filip DittrichFilip Dittrich(E)
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 5 6.47 +0.2 m/s 6.40+0.76.27-0.66.47+0.26.47
11 Jan LonekJan Lonek(E)
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 3 6.46 +0.7 m/s 6.14+0.06.21+0.46.46+0.76.46
12 Martin PokornýMartin Pokorný(E)
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 2 6.06 +0.6 m/s 5.11+0.05.90+0.36.06+0.66.06
13 David BrabecDavid Brabec(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1 4.48 +0.3 m/s 3.77+0.44.48+0.33.80+0.74.48
Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 7 DNP
Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 9 DNP
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 19:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renata MedgyesováRenata Medgyesová
SlovakiaSlovakia
83 16 6.46 +0.3 m/s 6.46+0.3XX6.466.19+0.86.36+0.96.24+1.0
2 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 9 6.27 +1.0 m/s 6.21+1.0X6.04+0.96.216.15+0.96.06+0.76.27+1.0
3 Jana VelďákováJana Velďáková
SlovakiaSlovakia
81 17 6.22 +0.7 m/s 6.00+0.45.99+0.56.22+0.76.226.20+0.3X6.22+1.6
4 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 15 6.16 +0.7 m/s 5.88+0.66.10+0.86.07+0.46.106.04+1.06.15+0.76.16+0.9
5 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 12 5.62 +0.1 m/s X5.58+0.15.32+0.55.585.43+0.3X5.62+0.8
6 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 10 5.58 +0.0 m/s 5.38+0.15.58+0.05.48-0.15.58X5.52+0.5X
7 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 3 5.43 +0.9 m/s 5.25-1.0X5.42+0.65.425.14+0.65.43+0.9X
8 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 8 5.40 +0.6 m/s 5.40+0.05.36+0.55.29+0.55.405.40+0.65.29+0.65.29+1.0
9 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5 5.38 -0.2 m/s 5.38-0.25.26+0.75.36+0.95.38
10 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 7 5.32 +0.3 m/s 5.12-0.4X5.32+0.35.32
11 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 6 5.32 +0.8 m/s X3.86+0.35.32+0.85.32
12 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 11 5.31 +0.3 m/s X5.14+0.35.31+0.35.31
13 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 4 5.30 +0.2 m/s 5.30+0.24.89+0.35.19+1.25.30
14 Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 13 5.19 +0.1 m/s 4.99+1.25.11+0.35.19+0.15.19
15 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1 4.87 +0.3 m/s 4.51-1.24.87+0.34.69+0.74.87
16 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 2 4.84 +0.3 m/s 4.68+0.44.81-0.34.84+0.34.84
Claudia HladíkováClaudia Hladíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 14 DNP
Celkem 17 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 2 11.90 +0.6 m/s XX11.70+0.611.7011.90+0.611.75+0.611.84+0.8
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 3 11.58 +1.4 m/s 11.57+0.811.16+0.211.20-0.111.5711.58+1.411.12+1.3X
3 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1 11.39 +1.1 m/s XX11.05+0.611.0510.85+1.211.14+0.711.39+1.1
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KárníkováJana Kárníková(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 5 15.91 15.91XX15.9101.69XX
2 Petra KlementováPetra Klementová
Atletický Club HavířovAtletický Club Havířov
88 1 14.78 X14.1014.5814.5814.6914.78X
3 Romana GrómanováRomana Grómanová(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
84 4 14.40 13.8413.66X13.8414.2214.0914.40
4 Gabriela PallováGabriela Pallová(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 3 13.95 X13.75X13.7513.7813.6013.95
5 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 2 11.39 11.1111.3011.1311.30X11.39X
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Muži (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 17:11) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kukla MartinKukla Martin
1.CZPJČ1.CZPJČ
93 36.98
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 19:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sarah LeidlSarah Leidl
GermanyGermany
87 4 51.39 49.55XX49.5549.3551.39X
2 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová(E)
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 5 50.86 X50.2650.3950.3950.7350.86X
3 Petra AndrejskováPetra Andrejsková(E)
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 6 50.76 43.3847.4850.6750.6749.8950.7649.65
4 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 7 50.70 50.43XX50.43XX50.70
5 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 2 39.53 39.0539.5336.9339.53XXX
6 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 3 38.88 38.88XX38.88X37.1436.80
7 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 1 36.98 35.6436.9834.7236.98X36.84X
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 17:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 13 78.11 X74.0473.7574.04X77.6278.11
2 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 12 72.86 69.75X68.2069.7569.3172.8672.65
3 Martin SklenářMartin Sklenář
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
92 11 66.77 X66.51X66.5166.77X65.23
4 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 9 63.17 61.0362.4154.8762.41X63.17X
5 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5 61.92 60.2759.5561.9261.9260.46X60.86
6 Lukáš VrabecLukáš Vrabec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
81 10 61.56 X61.56X61.56XX61.20
7 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 8 59.86 56.3859.8659.0059.86X59.7559.45
8 David PolákDavid Polák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 7 58.74 56.94X56.0356.9458.74XX
9 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4 51.44 48.5551.4444.8951.44
10 David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1 43.09 39.0443.09X43.09
Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 2 DNP
Robert ŠtorchRobert Štorch
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
71 3 DNP
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 6 DNP
Celkem 13 závodníků