Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora

Tábor (8. 7. 2014)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 8.7.2014 - 19:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KubistaJan Kubista(E) 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:47.39
2 Miroslav BurianMiroslav Burian(E) 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:49.19
3 Cornelius NdiwaCornelius Ndiwa 88 KenyaKenya 1 1:50.22
4 Tomáš TimoranskýTomáš Timoranský 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:50.58
5 Jan SýkoraJan Sýkora(E) 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:51.02
6 Adam ZenklAdam Zenkl(E) 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:51.57
7 Daniel GrecmanDaniel Grecman(E) 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:52.06
8 Martin SadilMartin Sadil(E) 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:53.43
9 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík(E) 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:54.96
10 Raabe JohannesRaabe Johannes 87 GermanyGermany 7 1:57.32
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 8.7.2014 - 19:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 92 SlovakiaSlovakia 4 1:54.47
2 Jan HlaváčJan Hlaváč(E) 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:54.74
3 Jaroslav SzaboJaroslav Szabo(E) 87 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:55.42
4 Petr ZimolaPetr Zimola(E) 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:55.63
5 Peter ĎurecPeter Ďurec 92 SlovakiaSlovakia 7 1:56.37
6 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček(E) 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:57.63
7 Martin ĎurecMartin Ďurec 92 SlovakiaSlovakia 8 1:59.17
8 Matěj BlahůtMatěj Blahůt(E) 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:59.56
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 8.7.2014 - 19:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 6 1:55.11
2 Jiří VondřejcJiří Vondřejc(E) 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 1:55.91
3 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 3 1:56.09
4 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 1:56.38
5 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 1:57.64
6 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:59.82
7 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:00.91
Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 8.7.2014 - 19:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:00.94
2 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 6 2:01.91
3 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:03.09
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:04.28
5 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:05.64
6 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:10.99
7 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:14.22
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KubistaJan Kubista(E) 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:47.39
2 Miroslav BurianMiroslav Burian(E) 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:49.19
3 Cornelius NdiwaCornelius Ndiwa 88 KenyaKenya 1 1:50.22
4 Tomáš TimoranskýTomáš Timoranský 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:50.58
5 Jan SýkoraJan Sýkora(E) 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:51.02
6 Adam ZenklAdam Zenkl(E) 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:51.57
7 Daniel GrecmanDaniel Grecman(E) 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:52.06
8 Martin SadilMartin Sadil(E) 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:53.43
9 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 92 SlovakiaSlovakia 4 1:54.47
10 Jan HlaváčJan Hlaváč(E) 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:54.74
11 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík(E) 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:54.96
12 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 6 1:55.11
13 Jaroslav SzaboJaroslav Szabo(E) 87 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 1:55.42
14 Petr ZimolaPetr Zimola(E) 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 1:55.63
15 Jiří VondřejcJiří Vondřejc(E) 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 1:55.91
16 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 3 1:56.09
17 Peter ĎurecPeter Ďurec 92 SlovakiaSlovakia 7 1:56.37
18 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 1:56.38
19 Raabe JohannesRaabe Johannes 87 GermanyGermany 7 1:57.32
20 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček(E) 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 1:57.63
21 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 1:57.64
22 Martin ĎurecMartin Ďurec 92 SlovakiaSlovakia 8 1:59.17
23 Matěj BlahůtMatěj Blahůt(E) 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:59.56
24 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:59.82
25 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:00.91
26 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:00.94
27 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 6 2:01.91
28 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:03.09
29 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:04.28
30 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:05.64
31 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:10.99
32 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:14.22
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNF
Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 DNF

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 8.7.2014 - 19:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:11.06
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:12.07
3 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 2:12.40
4 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 UkraineUkraine 5 2:13.07
5 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 2:14.08
6 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:15.18
7 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:15.32
8 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:15.75
9 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:20.46
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 8.7.2014 - 19:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 2:16.34
2 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:20.72
3 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 2:21.55
4 Anežka PřibylováAnežka Přibylová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:23.02
5 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:24.45
6 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 8 2:27.00
7 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:28.40
8 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:28.68
9 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 2:28.94
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:11.06
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:12.07
3 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 2:12.40
4 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 UkraineUkraine 5 2:13.07
5 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 2:14.08
6 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:15.18
7 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:15.32
8 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:15.75
9 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 2:16.34
10 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:20.46
11 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:20.72
12 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 2:21.55
13 Anežka PřibylováAnežka Přibylová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:23.02
14 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:24.45
15 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 8 2:27.00
16 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:28.40
17 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:28.68
18 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 2:28.94