Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora

Tábor (8. 7. 2014)

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 8.7.2014 - 20:35) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 13.74 0.142
2 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 14.34 0.213
3 Václav SedlákVáclav Sedlák(E) 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.37 0.178
4 Viliam PapšoViliam Papšo(E) 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.83 0.171
Michal ŘíhaMichal Říha 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 DNF 0.370
Jan JánJan Ján 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 8.7.2014 - 20:35) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JuránekMartin Juránek(E) 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 14.97 0.169
2 Martin PokornýMartin Pokorný(E) 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 14.98 0.169
3 Petr FrolíkPetr Frolík(E) 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.24 0.207
4 Jakub CoubalJakub Coubal(E) 78 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.27 0.426
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 13.74 0.142
2 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 14.34 0.213
3 Václav SedlákVáclav Sedlák(E) 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.37 0.178
4 Viliam PapšoViliam Papšo(E) 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.83 0.171
5 Martin JuránekMartin Juránek(E) 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 14.97 0.169
6 Martin PokornýMartin Pokorný(E) 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 14.98 0.169
7 Petr FrolíkPetr Frolík(E) 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.24 0.207
8 Jakub CoubalJakub Coubal(E) 78 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.27 0.426
Michal ŘíhaMichal Říha 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 DNF 0.370
Jan JánJan Ján 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 DNS
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS