Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora

Tábor (8. 7. 2014)

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 8.7.2014 - 18:50) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SchmidováMartina Schmidová(E) 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.49 0.260
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková(E) 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.69 0.146
3 Helena JiranováHelena Jiranová(E) 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.73 0.305
4 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková(E) 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 25.18 0.294
5 Klára SeidlováKlára Seidlová(E) 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.20 0.163
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 26.19 0.238
7 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.76 0.462
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 8.7.2014 - 18:50) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.75 0.238
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 26.13 0.194
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková(E) 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 26.78 0.226
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 26.87 0.243
5 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 27.01 0.211
6 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 27.65 0.260
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SchmidováMartina Schmidová(E) 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.49 0.260
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková(E) 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.69 0.146
3 Helena JiranováHelena Jiranová(E) 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.73 0.305
4 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková(E) 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 25.18 0.294
5 Klára SeidlováKlára Seidlová(E) 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.20 0.163
6 Eva JeníkováEva Jeníková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.75 0.238
7 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 26.13 0.194
8 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 8 26.19 0.238
9 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.76 0.462
10 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková(E) 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 26.78 0.226
11 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 26.87 0.243
12 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 27.01 0.211
13 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 27.65 0.260