Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora

Tábor (8. 7. 2014)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 8.7.2014 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ismail Al-SabaniIsmail Al-Sabani 89 Kingdom of Saudi ArabiaKingdom of Saudi Arabia 5 46.43 0.260
2 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 46.51 0.252
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 46.91 0.195
4 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 46.95 0.261
5 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 48.14 0.264
6 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 48.50 0.292
7 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 50.21 0.397
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 8.7.2014 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DvořákMichal Dvořák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.39 0.224
2 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 49.44 0.267
3 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 49.67 0.263
4 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 49.93 0.269
5 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 3 50.32 0.293
6 Václav VlčekVáclav Vlček 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 50.59 0.251
7 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 51.64 0.187
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ismail Al-SabaniIsmail Al-Sabani 89 Kingdom of Saudi ArabiaKingdom of Saudi Arabia 5 46.43 0.260
2 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 46.51 0.252
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 46.91 0.195
4 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 46.95 0.261
5 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 48.14 0.264
6 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 48.50 0.292
7 Michal DvořákMichal Dvořák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.39 0.224
8 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 49.44 0.267
9 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 49.67 0.263
10 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 49.93 0.269
11 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 50.21 0.397
12 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 3 50.32 0.293
13 Václav VlčekVáclav Vlček 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 50.59 0.251
14 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 51.64 0.187

400 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 8.7.2014 - 18:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Předprogram
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová(E) 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 57.82 0.368
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.66 0.271
3 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 58.88 0.410
4 Sára SumegováSára Sumegová(E) 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 59.51 0.299
5 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk(E) 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 59.53 0.475
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová(E) 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 60.70 0.396
7 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková(E) 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 63.14 0.454
Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 4 DNF 0.231
Celkem 8 závodníků