Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pražské memoriály

Praha (25. 7. 2014)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 25.7.2014 - 18:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 46.54 0.229
2 Patrik ŠormPatrik Šorm(E) 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 46.65 0.232
3 Daniel NěmečekDaniel Němeček(E) 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 47.01 0.268
4 Martin ČapekMartin Čapek(E) 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.14 0.191
5 Petr LichýPetr Lichý(E) 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 49.01 0.316
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 25.7.2014 - 18:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.39 0.286
2 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 49.54 0.283
3 Martin SadilMartin Sadil(E) 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 49.80 0.300
4 Jiří VondřejcJiří Vondřejc(E) 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 49.82 0.190
5 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 7 50.16 0.301
Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 25.7.2014 - 18:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč(E) 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 50.81 0.293
2 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 51.00 0.292
3 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 2 51.24 0.249
4 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 51.83 0.346
5 Martin BláhaMartin Bláha(E) 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.06 0.246
Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 DNP
Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 46.54 0.229
2 Patrik ŠormPatrik Šorm(E) 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 46.65 0.232
3 Daniel NěmečekDaniel Němeček(E) 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 47.01 0.268
4 Martin ČapekMartin Čapek(E) 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 48.14 0.191
5 Petr LichýPetr Lichý(E) 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 49.01 0.316
6 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.39 0.286
7 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 49.54 0.283
8 Martin SadilMartin Sadil(E) 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 49.80 0.300
9 Jiří VondřejcJiří Vondřejc(E) 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 49.82 0.190
10 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 7 50.16 0.301
11 Jan HlaváčJan Hlaváč(E) 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 50.81 0.293
12 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 51.00 0.292
13 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 2 51.24 0.249
14 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 51.83 0.346
15 Martin BláhaMartin Bláha(E) 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.06 0.246
Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 DNP
Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 DNP
Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNP

400 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 25.7.2014 - 18:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HolleyováAndrea Holleyová(E) 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 55.75 0.231
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 5 57.35 0.198
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová(E) 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 58.12 0.358
4 Michaela DrábkováMichaela Drábková(E) 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 58.58 0.186
Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNF 0.252
Marcela ČápkováMarcela Čápková 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 DNP
Celkem 6 závodníků