Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pardubický atletický mítink

Pardubice (20. 8. 2014)
skok daleký - Muži (středa, 20.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman NovotnýRoman Novotný 86 AK KroměřížAK Kroměříž 7.58
2 Adam PašiakAdam Pašiak 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.37
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7.05
trojskok - Muži (středa, 20.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15.43
2 Adam PašiakAdam Pašiak 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.24
3 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.92
vrh koulí 4kg - Ženy (středa, 20.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana KárníkováJana Kárníková 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15.76
2 Romana GrómanováRomana Grómanová 84 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.70
3 Eliška StaňkováEliška Staňková 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.45
vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 20.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin StašekMartin Stašek 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20.09
2 Antonín ŽalskýAntonín Žalský 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18.39
3 Tomáš KozákTomáš Kozák 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 17.87
hod diskem 1kg - Ženy (středa, 20.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.41
2 Jitka KubelováJitka Kubelová 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 54.61
3 Kateřina KlausováKateřina Klausová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.72
hod diskem 2kg - Muži (středa, 20.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Igor GondorIgor Gondor 79 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 57.59
2 Marek BártaMarek Bárta 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 54.88
3 Martin StašekMartin Stašek 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 53.59
hod kladivem 4kg - Ženy (středa, 20.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KrálováTereza Králová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 67.49
2 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 66.07
3 Lenka LedvinováLenka Ledvinová 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.35
hod kladivem 7,26kg - Muži (středa, 20.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš MelichLukáš Melich 80 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 71.13
2 Michal FialaMichal Fiala 85 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 65.00
3 Petr KouckýPetr Koucký 85 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.34