Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pardubický atletický mítink

Pardubice (20. 8. 2014)

100 m - Muži (Finále)

Finále (st, 20.8.2014 - 15:45) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.31 0.165
2 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.38 0.187
3 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 11.42 0.159
4 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.64 0.163
5 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 11.77 0.144
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh A (st, 20.8.2014 - 15:30) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SchmidováMartina Schmidová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.83 0.126
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.91 0.124
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.94 0.141
4 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.96 0.137
5 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.56 0.119
Celkem 5 závodníků
Běh B (st, 20.8.2014 - 15:30) official Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 12.65 0.151
2 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 13.00 0.147
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 13.09 0.150
4 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 13.17 0.144
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.71 0.181
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh A (st, 20.8.2014 - 16:45) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SchmidováMartina Schmidová(E) 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.80 0.166
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková(E) 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.97 0.151
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková(E) 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.39 0.163
4 Iveta MazáčováIveta Mazáčová(E) 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.63 0.139
5 Helena JiranováHelena Jiranová(E) 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.97 0.162
6 Jana ReissováJana Reissová(E) 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 25.85 0.246
Celkem 6 závodníků
Běh B (st, 20.8.2014 - 16:45) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika TáborskáMonika Táborská(E) 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.45 0.179
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 5 25.75 0.180
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová(E) 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 26.20 0.207
4 Tereza JonášováTereza Jonášová(E) 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 26.46 0.228
5 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková(E) 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 26.47 0.181
6 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan(E) 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 26.64 0.132
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (st, 20.8.2014 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ČapekMartin Čapek(E) 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.10 0.194
2 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 8 49.25 0.288
3 Jiří VondřejcJiří Vondřejc(E) 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 49.75 0.174
4 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 49.84 0.239
5 Martin TučekMartin Tuček(E) 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 49.92 0.234
6 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 51.14 0.212
7 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 52.14 0.195
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (st, 20.8.2014 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:49.69
2 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 1:49.95
3 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:51.59
4 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:52.70
5 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:53.03
6 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:55.60
7 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 2:00.40
8 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 2:00.72
9 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:00.73
10 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2 2:01.01
11 Martin PavlišMartin Pavliš 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 2:03.81
12 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 8 2:06.19
13 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 2:08.66
14 Tomáš PlocrTomáš Plocr 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 8 2:08.79
Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 5 DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 20.8.2014 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková(E) 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 4:25.49
2 Tereza ČapkováTereza Čapková(E) 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:30.23
3 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 UkraineUkraine 10 4:34.71
4 Lada NovákováLada Nováková(E) 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 4:36.86
5 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 4:37.41
6 Martina UvizlováMartina Uvizlová(E) 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 4:38.32
7 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 4:39.35
8 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk(E) 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 4:48.25
9 Kateřina BluchováKateřina Bluchová(E) 83 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 4:49.51
10 Nikola ŠtefundováNikola Štefundová 98 SlovakiaSlovakia 11 4:56.02
11 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková(E) 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14 4:59.52
12 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 15 5:01.31
13 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková(E) 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 5:07.59
14 Denisa KozákováDenisa Kozáková(E) 79 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 5:09.90
Martina PapežováMartina Papežová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17 DNS
Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 DNS
Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9 DNF
Celkem 17 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 20.8.2014 - 14:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová(E) 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09:51.02
2 Lada NovákováLada Nováková(E) 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09:55.66
3 Lucie MaršánováLucie Maršánová(E) 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 10:08.71
4 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 11 11:16.29
5 Petra DvořákováPetra Dvořáková 81 AC ČáslavAC Čáslav 1 11:27.08
6 Hana LegerskáHana Legerská(E) 85 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 12:07.95
Petra KubešováPetra Kubešová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10 DNS
Monika PreibischováMonika Preibischová 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 DNS
Denisa KozákováDenisa Kozáková 79 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 DNS
Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 9 DNF
Celkem 11 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (st, 20.8.2014 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KourekLukáš Kourek(E) 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 14:37.49
2 Jozef UrbanJozef Urban(E) 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 14:38.09
3 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12 14:38.94
4 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil(E) 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 14:46.89
5 David KučeraDavid Kučera 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 14:53.23
6 Josef HavlíčekJosef Havlíček(E) 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 15:09.20
7 Petr VitnerPetr Vitner(E) 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9 15:10.46
8 Branislav ŠarkanBranislav Šarkan 84 SlovakiaSlovakia 14 15:11.68
9 Milan JanoušekMilan Janoušek(E) 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 15:16.52
10 Jan JanůJan Janů(E) 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13 15:17.13
11 Dominik KubecDominik Kubec(E) 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15 15:27.03
12 Matěj TrávníčekMatěj Trávníček(E) 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17 15:41.91
13 Karel KetnerKarel Ketner(E) 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 15:47.89
14 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 18 16:02.32
15 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 16:08.51
16 Petr KotyzaPetr Kotyza(E) 70 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 16:21.90
17 Matouš FrancMatouš Franc(E) 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 16:46.61
18 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19 16:58.90
Jaroslav SzaboJaroslav Szabo 87 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (st, 20.8.2014 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman NovotnýRoman Novotný(E)
AK KroměřížAK Kroměříž
86 3 7.58 +1.5 m/s 7.08-0.77.37+0.57.21+1.27.37X7.21+0.37.58+1.5
2 Adam PašiakAdam Pašiak(E)
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4 7.37 7.08+0.57.21+0.7X7.217.37-0.32.49+0.67.23+1.5
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 5 7.05 +1.0 m/s 6.59-0.17.05+1.06.91+0.57.056.65+0.0--
4 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 11 6.95 6.72+0.5XX6.726.95-0.3XX
5 Martin VachataMartin Vachata(E)
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 10 6.90 +0.6 m/s 6.87+0.36.90+0.66.88-0.36.90X6.88+0.8X
6 Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 2 6.74 +1.5 m/s 6.30-0.36.47+0.96.74+1.56.746.266.45+0.1X
7 Michal ČadaMichal Čada(E)
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 6 6.66 +0.0 m/s 5.94-0.56.53+0.76.66+0.06.666.56+0.0X6.31-0.3
8 Adam HromčíkAdam Hromčík(E)
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 9 6.65 -0.3 m/s 6.28+0.86.43+0.66.65-0.36.656.58+0.26.54+0.76.43-0.1
9 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 8 6.61 +1.1 m/s 6.61+1.1XX6.61
10 David BenešDavid Beneš(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 1 6.51 +1.4 m/s 6.16-0.36.30+0.46.51+1.46.51
11 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský(E)
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 12 6.20 -0.3 m/s 3.99+0.9X6.20-0.36.20
12 Tomáš NešveraTomáš Nešvera(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 7 6.13 -0.2 m/s XX6.13-0.26.13
Celkem 12 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (st, 20.8.2014 - 15:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 8 15.43 +1.0 m/s X14.78-1.014.77+0.414.7815.26+0.714.93-0.415.43+1.0
2 Adam PašiakAdam Pašiak(E)
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5 15.24 -0.6 m/s 14.83+0.615.24-0.6-15.24-XX
3 Martin VachataMartin Vachata(E)
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 6 14.92 +0.1 m/s 14.00+0.8X14.92+0.114.92X14.91-0.6X
4 David BenešDavid Beneš(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 4 14.63 +0.7 m/s 14.16+0.1X13.96-0.114.1614.63+0.7X14.61+0.5
5 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 7 14.41 -0.3 m/s X14.41-0.3X14.41XXX
6 Michal ČadaMichal Čada(E)
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 3 14.33 +0.2 m/s X13.81+0.313.76+0.713.8113.98+1.314.33+0.213.89-0.9
7 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský(E)
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 2 13.95 -1.0 m/s X13.66+0.413.95-1.013.95XXX
8 Ondřej StolínOndřej Stolín(E)
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 1 13.88 -1.1 m/s 13.48+0.713.67+1.113.88-1.113.88XX13.66+0.9
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (st, 20.8.2014 - 15:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KárníkováJana Kárníková(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 12 15.76 15.0315.73X15.7315.4215.76X
2 Romana GrómanováRomana Grómanová(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
84 11 13.70 X13.6513.7013.70XXX
3 Eliška StaňkováEliška Staňková(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 6 13.45 13.45X-13.45---
4 Gabriela PallováGabriela Pallová(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 10 12.95 XX12.4312.4312.83X12.95
5 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 9 12.62 X12.62X12.62X12.32X
6 Andrea ValešováAndrea Valešová(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
80 8 12.54 12.5312.54X12.5412.14X12.33
7 Lenka LedvinováLenka Ledvinová(E)
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 4 12.05 12.05XX12.0511.78XX
8 Kateřina KlausováKateřina Klausová(E)
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 5 12.00 12.0011.64X12.00X--
9 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 7 11.61 10.5411.3611.6111.61
10 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 3 10.61 XX10.6110.61
11 Milena BečičkováMilena Bečičková(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 1 10.51 10.2010.2910.5110.51
12 Martina KlukováMartina Kluková(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 2 10.00 X9.9210.0010.00
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (st, 20.8.2014 - 16:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 8 20.09 19.0119.4419.4119.44X19.1420.09
2 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
80 7 18.39 17.9618.39X18.3918.23XX
3 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 6 17.87 17.20X17.8717.87XXX
4 Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 4 14.42 XX14.4214.42XXX
5 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
73 2 14.06 13.98X14.0614.06X13.7613.72
6 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 1 13.22 12.5413.22X13.22X12.45X
Dominik KošařDominik Košař
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 5 DNS
Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 3 NM
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (st, 20.8.2014 - 16:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 12 55.41 54.7154.8850.9954.88X55.4152.35
2 Jitka KubelováJitka Kubelová(E)
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 11 54.61 42.4851.0951.4551.45X53.9354.61
3 Kateřina KlausováKateřina Klausová(E)
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 10 51.72 50.1651.7249.2951.7250.62X49.41
4 Jana KárníkováJana Kárníková(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 7 43.68 X43.2543.6843.68XXX
5 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
83 9 42.63 X41.57X41.57X42.6042.63
6 Milena BečičkováMilena Bečičková(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 5 41.64 X41.0038.3441.0039.5540.3441.64
7 Romana GrómanováRomana Grómanová(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
84 8 41.33 38.8939.6941.3341.3338.5340.2940.84
8 Andrea ValešováAndrea Valešová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
80 1 38.37 XX38.3738.37X37.29-
9 Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 6 38.34 X38.3435.2438.34
10 Adéla KorečkováAdéla Korečková(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 4 32.99 XX32.9932.99
11 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 2 32.82 X32.82X32.82
12 Martina KlukováMartina Kluková(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 3 32.17 31.5332.1732.0732.17
Celkem 12 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (st, 20.8.2014 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Igor GondorIgor Gondor(E)
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 15 57.59 55.8955.0655.3355.8957.59XX
2 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 14 54.88 53.4652.9054.8854.8851.7654.42X
3 Martin StašekMartin Stašek(E)
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 10 53.59 X49.4353.5953.59X52.91X
4 Tomáš JirásekTomáš Jirásek(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 13 53.12 X53.12X53.1252.04XX
5 Antonín ŽalskýAntonín Žalský(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
80 9 51.22 45.2250.97X50.9750.1951.2250.32
6 Dominik KošařDominik Košař(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 11 45.88 X43.8245.8845.8845.12XX
7 Jan TauberJan Tauber(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 7 44.90 40.4844.2643.4344.2644.9043.6742.03
8 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 5 39.82 36.6237.9739.8239.82XX38.62
9 Michal FialaMichal Fiala(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 6 39.33 X39.33X39.33
10 Jan ToušJan Touš(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 4 38.85 36.4838.85X38.85
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 8 DNP
Karel KetnerKarel Ketner
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 2 DNP
Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
70 1 DNP
Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 12 DNP
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (st, 20.8.2014 - 14:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KrálováTereza Králová(E)
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 12 67.49
2 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková(E)
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 13 66.07
3 Lenka LedvinováLenka Ledvinová(E)
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 11 61.35
4 Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
SlovakiaSlovakia
00 10 60.93
5 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
84 8 60.46
6 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
86 7 59.99
7 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 9 56.76
8 Martina KlukováMartina Kluková(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 5 54.13
9 Adéla KorečkováAdéla Korečková(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 4 52.53
10 Gabriela PallováGabriela Pallová(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 2 45.69
11 Lenka BlovskáLenka Blovská(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1 41.78
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 3 DNP
Pavla KuklováPavla Kuklová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 6 DNP
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (st, 20.8.2014 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MelichLukáš Melich(E)
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
80 12 71.13
2 Michal FialaMichal Fiala(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 10 65.00
3 Petr KouckýPetr Koucký(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 11 63.34
4 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 9 63.24
5 Jan FormáčekJan Formáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 7 57.92
6 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 8 57.81
7 Jan TauberJan Tauber(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 6 53.65
8 Tomáš JirásekTomáš Jirásek(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 3 48.47
9 Dalibor MenšíkDalibor Menšík(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
72 4 47.71
10 Pavel PeňázPavel Peňáz(E)
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 5 47.54
11 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný(E)
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 45.78
12 Vojtěch RodrVojtěch Rodr(E)
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 2 43.98
Celkem 12 závodníků