výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (17. 5. 2014)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 17.5.2014 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner(E)
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
81 11 7.20 +2.1 m/s 7.14 -0.1 m/s 7.20+2.17.02+0.27.14-0.17.207.00+1.27.05+0.46.99+0.5 11.00
2 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček(E)
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6 7.07 +2.0 m/s 6.98-0.27.07+2.0-7.076.89+0.86.56+0.47.00+0.9 9.00
3 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 7 7.03 +1.6 m/s 6.88-0.26.97+1.0X+1.06.977.03+1.6X-0.3X+0.2 8.00
4 Jiří VondráčekJiří Vondráček(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 8 6.92 +0.5 m/s 6.86-0.66.77+0.61.55-0.76.866.80+0.06.92+0.56.82+0.2 7.00
5 Adam HromčíkAdam Hromčík(E)
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 4 6.88 +1.1 m/s 6.06+0.06.68+1.46.64+0.16.68X+1.16.82+0.56.88+1.1 6.00
6 Jiří ZemanJiří Zeman(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 9 6.78 +0.4 m/s X+0.56.78+0.46.57-0.16.786.77+1.36.71+0.76.69-0.1 5.00
7 Tomáš NešveraTomáš Nešvera(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 5 6.72 +0.9 m/s X+0.86.72+0.96.69-0.56.72--6.70+0.1 4.00
8 Jan LonekJan Lonek(E)
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 1 6.64 +0.7 m/s 6.64+0.76.26+0.96.40+0.46.646.50+0.16.24+1.26.52+0.3 3.00
9 Vít PužmanVít Pužman(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 3 6.36 +0.8 m/s 6.36+0.8X+0.2X-0.26.36 2.00
10 David BenešDavid Beneš(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 2 6.30 +0.7 m/s 6.19-0.56.30+0.74.66+0.16.30 1.00
Milan PírekMilan Pírek(E)
AK KroměřížAK Kroměříž
87 10 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.5.2014 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana VelďákováJana Velďáková(E)
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 12 6.28 -0.2 m/s 5.56+0.26.28-0.23.87+0.46.286.08+0.7X+1.0X+0.8 11.00
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová(E)
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 15 6.21 +0.7 m/s X+0.3X+0.76.03+0.46.036.21+0.7X+0.1X+0.0 9.00
3 Dana VelďákováDana Velďáková(E)
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 14 6.00 +1.2 m/s X+0.46.00+1.2X-0.16.005.95+1.75.94+1.96.00+0.2 8.00
4 Emily GerulováEmily Gerulová(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 9 5.91 +1.4 m/s 5.60+0.64.12+0.2X+1.55.605.91+1.45.72+0.9- 7.00
5 Jana KorešováJana Korešová(E)
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 13 5.89 +0.7 m/s 5.89+0.75.48-0.15.50+0.85.895.60+1.6-5.84+1.5 6.00
6 Veronika ŠádkováVeronika Šádková(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 11 5.87 +0.1 m/s 5.75+1.25.84+0.15.82+1.75.84X+1.25.87+0.15.81+0.3 5.00
7 Šárka BuranskáŠárka Buranská(E)
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 6 5.65 +0.9 m/s 5.06+1.65.34+0.55.60+1.45.605.30+1.25.65+0.95.48+0.2 4.00
8 Alena GalertováAlena Galertová(E)
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 8 5.44 +1.2 m/s X+0.85.44+1.25.41-0.45.445.28-0.9X+0.3X+0.9 3.00
9 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 10 5.41 +0.4 m/s 5.41+0.45.37+0.35.01+0.45.41 2.00
10 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 7 5.33 -0.1 m/s 5.22+0.35.30+0.55.33-0.15.33 1.00
11 Klára BuřilováKlára Buřilová(E)
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 5 5.10 +0.1 m/s 5.02+0.44.93+1.35.10+0.15.10
12 Kateřina KlailováKateřina Klailová(E)
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 4 5.07 +0.4 m/s 5.07+0.44.96-0.14.95+0.35.07
13 Denisa MajerováDenisa Majerová(E)
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 2 4.98 +0.1 m/s 4.74+0.54.98+0.14.94-0.24.98
14 Aneta BaštářováAneta Baštářová(E)
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1 4.82 +0.8 m/s 4.82+0.8X+1.24.74+0.74.82
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 3 DNS
Celkem 15 závodníků