1. kolo extraligy mužů a žen
Kladno (17. 5. 2014)trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 17.5.2014 - 15:55) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří VondráčekJiří Vondráček(E)
Hvězda SKP Pardubice |
88 | 13 | 15.16 -1.7 m/s | 14.94+0.3 | 14.93+1.2 | 14.94-1.2 | 14.94 | 15.07+0.6 | 14.99-0.6 | 15.16-1.7 | 11.00 | |||||||
2 |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák(E)
SSK Vítkovice |
90 | 12 | 14.77 +1.2 m/s | 14.15+0.4 | 14.77+1.2 | 14.55-0.3 | 14.77 | X | 13.66+0.2 | 13.31+0.1 | 9.00 | |||||||
3 |
Martin VachataMartin Vachata(E)
TJ Dukla Praha |
85 | 8 | 14.58 +2.0 m/s | 13.93+0.0 | 14.58+2.0 | 13.34+1.5 | 14.58 | - | - | - | 8.00 | |||||||
4 |
Jiří ZemanJiří Zeman(E)
SSK Vítkovice |
96 | 9 | 13.91 -0.1 m/s | 13.88+0.1 | 13.91-0.1 | X | 13.91 | X | - | - | 7.00 | |||||||
5 |
Filip DittrichFilip Dittrich(E)
VSK Univerzita Brno |
93 | 10 | 13.74 +0.8 m/s | 13.35+0.2 | 13.73+0.0 | 13.74+0.8 | 13.74 | X | - | - | 6.00 | |||||||
6 |
David BenešDavid Beneš(E)
Hvězda SKP Pardubice |
91 | 11 | 13.70 +1.4 m/s | 13.70+1.4 | X | X | 13.70 | X | X | X | 5.00 | |||||||
7 |
Ondřej HanušOndřej Hanuš(E)
TJ Sokol Kolín-atletika |
88 | 3 | 13.18 -2.0 m/s | X | 13.05-0.2 | 13.18-2.0 | 13.18 | X | X | X | 4.00 | |||||||
Lukáš KozárekLukáš Kozárek(E)
ASK Slavia Praha |
92 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Jan ČejkaJan Čejka(E)
TJ Sokol Kolín-atletika |
90 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Vít PužmanVít Pužman(E)
A. C. TEPO Kladno |
93 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Adam HromčíkAdam Hromčík(E)
VSK Univerzita Brno |
89 | 7 | NM | ||||||||||||||||
Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký(E)
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 1 | NM | ||||||||||||||||
Jakub CoubalJakub Coubal(E)
TJ Sokol Kolín-atletika |
78 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 17.5.2014 - 14:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dana VelďákováDana Velďáková(E)
PSK Olymp Praha |
81 | 2 | 13.04 -0.2 m/s | 13.04-0.2 | - | - | 13.04 | - | - | - | 11.00 | |||||||
2 |
Šárka BuranskáŠárka Buranská(E)
TJ Sokol Kolín-atletika |
89 | 9 | 12.45 +1.1 m/s | 12.11+2.0 | 12.45+1.1 | 12.43+0.0 | 12.45 | 12.12-0.2 | - | - | 9.00 | |||||||
MB |
Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub ... |
93 | 1 | 11.99 +0.7 m/s | X | X | X | 0 | 11.99 | 11.76+0.7 | X | ||||||||
4 |
Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová(E)
A. C. TEPO Kladno |
87 | 8 | 11.96 +1.5 m/s | X | 11.96+0.5 | 11.93+0.1 | 11.96 | 11.96+1.5 | 11.30+1.6 | 11.67+0.1 | 8.00 | |||||||
5 |
Claudia HladíkováClaudia Hladíková(E)
SSK Vítkovice |
94 | 7 | 11.89 +0.3 m/s | 11.89+0.3 | 11.59+0.9 | X | 11.89 | 11.67+0.4 | - | - | 7.00 | |||||||
6 |
Leona SilnicováLeona Silnicová(E)
SSK Vítkovice |
93 | 5 | 11.63 +0.9 m/s | X | 11.48+0.9 | 11.59+0.5 | 11.59 | X | X | 11.63+0.9 | 6.00 | |||||||
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková(E)
SSK Vítkovice |
97 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Jana VelďákováJana Velďáková(E)
PSK Olymp Praha |
81 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Anna ZekuciováAnna Zekuciová(E)
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |