Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Praha (31. 5. 2014)
100 m - Muži (sobota, 31.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 901022 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.07 11.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.12 9.00
3 Martin HošekMartin Hošek 870707 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.35 8.00
100 m - Muži (sobota, 31.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.66 4.00
2 Pavel BátorPavel Bátor 880504 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.69 3.00
3 Michal MačekMichal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.75 2.00
100 m - Ženy (sobota, 31.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.64 11.00
2 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.93 9.00
3 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.94 8.00
100 m - Ženy (sobota, 31.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.16 4.00
2 Barbora LandováBarbora Landová 896221 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.40 3.00
3 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.43 2.00
800 m - Muži (sobota, 31.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:58.33 11.00
2 Adam JindraAdam Jindra 901223 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:58.69 9.00
3 Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1:59.57 8.00
1500 m - Muži (sobota, 31.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:13.99 11.00
2 Adam JindraAdam Jindra 901223 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:14.66 9.00
3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:15.31 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 31.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra KubešováPetra Kubešová 915518 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:55.72 11.00
2 Daniela HavránkováDaniela Havránková 825407 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:57.19 9.00
3 Radka UvizlováRadka Uvizlová 845328 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:09.48 8.00
3000 m překážek - Muži (sobota, 31.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 840217 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10:22.31 11.00
2 Adam JindraAdam Jindra 901223 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10:24.50 9.00
3 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:28.36 8.00
3000 m překážek - Ženy (sobota, 31.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 885719 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12:41.29 11.00
2 Lenka ŠibravováLenka Šibravová 825805 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12:59.14 9.00
3 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 965220 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13:54.32 8.00