Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Praha (31. 5. 2014)

skok vysoký - Muži

(so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.92 11.00
2 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 1.92 9.00
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.86 8.00
4 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.80 7.00
5= Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 1.75 5.50
5= Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
89 1.75 5.50
7= Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 1.70 3.50
7= Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.70 3.50
9 Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.70 2.00
10 Michal WalicaMichal Walica
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
88 1.70 1.00
11 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 1.65
12 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.65
13 Luboš ŠťastnýLuboš Šťastný
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 1.60
Aliaksandr AniskaAliaksandr Aniska
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
88 DNP
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 DNP
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
93 1.50 11.00
2 Michaela VašíčkováMichaela Vašíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
93 1.50 9.00
3 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.50 8.00
4 Simona ChodorováSimona Chodorová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 1.45 7.00
5= Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 1.45 5.50
5= Barbora CapouchováBarbora Capouchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
94 1.45 5.50
7 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.40 4.00
8 Jantra ŠímováJantra Šímová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 1.40 3.00
9 Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 1.35 2.00
10 Tereza MičánkováTereza Mičánková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 1.30 1.00
Celkem 10 závodníků