Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Praha (31. 5. 2014)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.81 11.00
2 Martin HošekMartin Hošek 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 56.09 9.00
3 Jan NešporJan Nešpor 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58.35 8.00
4 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 59.74 7.00
5 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 60.30 6.00
6 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 60.86 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 62.85 4.00
2 Michael DobošMichael Doboš 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 64.02 3.00
3 Filip ValentaFilip Valenta 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 64.78 2.00
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 65.65 1.00
5 Jan VejlupekJan Vejlupek 71 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 73.41
6 Josef PourJosef Pour 56 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 86.33
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 68.11 11.00
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 68.17 9.00
3 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 72.33 8.00
4 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 72.57 7.00
5 Daniela DostálováDaniela Dostálová 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 82.26 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 72.96 6.00
2 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 76.20 5.00
3 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 86.54 3.00
MB Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 76.27
Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 5 závodníků