Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

České Budějovice (31. 5. 2014)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.15 11.00
2 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 58.16 9.00
3 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 58.37 7.00
4 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 60.97 6.00
5 Petr DubskýPetr Dubský 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 64.94 3.00
6 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 67.51
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 58.19 8.00
2 Martin BendlMartin Bendl 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 62.74 5.00
3 Roman ZápotockýRoman Zápotocký 79 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 63.44 4.00
4 Jan ToncarJan Toncar 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 65.62 2.00
Petr HlaváčPetr Hlaváč 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Marek VodičkaMarek Vodička 94 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 66.22 1.00
2 Václav KocourekVáclav Kocourek 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 67.63
3 Jindřich KoubaJindřich Kouba 93 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 68.28
4 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 73.72
MB Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 63.53
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 67.64 11.00
2 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 67.83 9.00
3 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 73.59 8.00
4 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 78.14 7.00
5 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 82.74 6.00
6 Vendula ParoubkováVendula Paroubková 98 TJ SušiceTJ Sušice 97.90 5.00
Celkem 6 závodníků