Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

České Budějovice (31. 5. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.30
2 Jan DeckerJan Decker 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.43
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.67
4 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.68
5 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.14
6 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.17
Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
DQ Pravidlo 162.6
Závodník Richter - žlutá karta za neklid na startu
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.28
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.45
3 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.48
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.61
5 Jan KisialaJan Kisiala 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.63
6 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.94
7 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.24
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.27
3 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.49
4 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.62
5 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.66
6 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.13
Jan KočíJan Kočí 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 31.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.07 11.00
2 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.15 9.00
3 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.16 8.00
4 Jan DeckerJan Decker 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.25 7.00
5 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.36 6.00
6 David RichterDavid Richter 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.37 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 31.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.37 4.00
2 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.44 3.00
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.48 2.00
4 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.61 1.00
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.67
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.89
2 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.27
3 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.67
4 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.87
5 Monika NováMonika Nová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.08
6 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.11
7 Martina JandováMartina Jandová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.04
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.18
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.40
4 Anna HerynkováAnna Herynková 98 TJ SušiceTJ Sušice 13.50
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.51
6 Terezie OttováTerezie Ottová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.35
Poznámky:
Závodnice Sabadinová - žlutá karta pro neklid na startu
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.91
2 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.92
3 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.37
4 Lenka JanoutováLenka Janoutová 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13.48
5 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.54
6 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.39
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 31.5.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.71 11.00
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.78 9.00
3 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.88 8.00
4 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.91 7.00
5 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.12 6.00
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.23 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 31.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.27 4.00
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.28 3.00
3 Anna HerynkováAnna Herynková 98 TJ SušiceTJ Sušice 13.44 2.00
4 Lenka JanoutováLenka Janoutová 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13.45 1.00
5 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.56
6 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.76
Celkem 6 závodníků