výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Děčín (21. 6. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.08
2 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.13
3 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.22
4 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.00
5 Daniel KochDaniel Koch 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.11
MS Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Josef PoselJosef Posel 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.22
2 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.27
3 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.76
4 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.78
5 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 13.05
MS Martin MacháčekMartin Macháček 90 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.46
Jakub RussJakub Russ 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.31
2 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.40
3 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.74
4 Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.85
5 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.25
6 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 12.89
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 21.6.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.22 11.00
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.23 9.00
3 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.34 8.00
4 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.49 7.00
5 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 18.10 6.00
6 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 18.21 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 21.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.25 4.00
2 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.67 3.00
3 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.71 2.00
4 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.73 1.00
Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.73
6 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.19
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ewa RosiakEwa Rosiak 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.78
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.92
3 Viktória ZajacováViktória Zajacová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.18
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.53
5 Agnieszka WysockaAgnieszka Wysocka 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.01
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.52
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.71
3 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.76
4 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.22
5 Eva KopeckáEva Kopecká 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.37
6 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.6.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.45
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.63
3 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.93
4 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.99
5 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.48
6 Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.57
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 21.6.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.40 11.00
2 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.50 9.00
3 Ewa RosiakEwa Rosiak 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.64 8.00
4 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.67 7.00
5 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.79 6.00
6 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.85 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 21.6.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.70 4.00
2 Viktória ZajacováViktória Zajacová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.93 3.00
3 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.11 2.00
4 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.14 1.00
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.49
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků