Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B

Sušice (21. 6. 2014)
100 m - Muži (sobota, 21.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.06 11.00
2 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.10 9.00
3 Jakub ČervíkJakub Červík 970516 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.14 8.00
100 m - Muži (sobota, 21.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.35 4.00
2 Michal KřiklánMichal Křiklán 930402 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.44 3.00
3 Jan VondráčekJan Vondráček 910720 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.47 2.00
100 m - Ženy (sobota, 21.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.83 11.00
2 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 755711 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.03 9.00
3 Kristina BažatováKristina Bažatová 845105 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.14 8.00
100 m - Ženy (sobota, 21.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eva KunováEva Kunová 995512 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.15 4.00
2 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.17 3.00
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.30 2.00
800 m - Ženy (sobota, 21.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína HrubáKarolína Hrubá 935706 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:24.32 11.00
2 Karolína DavernáKarolína Daverná 975910 TJ SušiceTJ Sušice 2:34.32 9.00
3 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:35.33 8.00
1500 m - Muži (sobota, 21.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KoželuchVojtěch Koželuch 921011 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:17.81 11.00
2 David VašDavid Vaš 901016 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:20.43 9.00
3 Josef PrůchaJosef Průcha 980711 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:25.52 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 21.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 005512 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:05.14 11.00
2 Jana MatějkováJana Matějková 996129 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:05.35 9.00
3 Martina BrejchováMartina Brejchová 865608 TJ SušiceTJ Sušice 5:07.64 8.00
5000 m - Muži (sobota, 21.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David VašDavid Vaš 901016 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15:43.13 11.00
2 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 851007 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16:11.16 9.00
3 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 880209 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16:26.61 8.00
5000 m - Ženy (sobota, 21.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra KavijováPetra Kavijová 885721 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 20:11.65 11.00
2 Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 845624 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20:35.72 9.00
3 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 916024 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 20:54.54 8.00
10 km chůze - Muži (sobota, 21.6.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel MatejčikPavel Matejčik 680203 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.00
2 Adrien SehnalAdrien Sehnal 530516 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 9.00
3 Zdeněk BittenglZdeněk Bittengl 610512 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8.00