Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B

Sušice (21. 6. 2014)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch KoželuchVojtěch Koželuch 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:17.81 11.00
2 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:20.43 9.00
3 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:25.52 8.00
4 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:26.45 7.00
5 Šimon BurešŠimon Bureš 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:26.55 6.00
6 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:28.15 5.00
7 Jan JarošJan Jaroš 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:28.35 4.00
8 Jan BielikJan Bielik 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:28.48 3.00
9 Dušan ErbsDušan Erbs 79 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:31.34 2.00
10 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:32.06 1.00
11 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5:49.13
MB Jaroslav HlaváčJaroslav Hlaváč 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:47.50
Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Petr DubskýPetr Dubský 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:05.14 11.00
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:05.35 9.00
3 Martina BrejchováMartina Brejchová 86 TJ SušiceTJ Sušice 5:07.64 8.00
4 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:07.88 7.00
5 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:13.17 6.00
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:23.69 5.00
7 Petra KavijováPetra Kavijová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:24.40 4.00
8 Diana PetrmichlováDiana Petrmichlová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:34.32 3.00
9 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:44.44 2.00
10 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:49.69 1.00
11 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:51.71
12 Andrea AdamcováAndrea Adamcová 73 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:59.48
13 Jaroslava KřížováJaroslava Křížová 61 TJ SušiceTJ Sušice 6:52.01
Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 84 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Marcela BečvářováMarcela Bečvářová 71 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Jitka SiglováJitka Siglová 73 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Pelíšková Jitka ŠtudlarováPelíšková Jitka Študlarová 72 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 18 závodníků