Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B

Sušice (21. 6. 2014)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 13.76 +1.8 m/s X+0,111.19+0,3X+0,111.19 11.00
2 Martin RůžičkaMartin Růžička
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 13.62 +3.0 m/s 13,32 +1.9 m/s X+0,111.19+0,3X+0,111.19 9.00
3 Michal KroupaMichal Kroupa
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 13.53 +1.3 m/s X+0,111.19+0,3X+0,111.19 8.00
4 Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 13.44 -0.2 m/s X+0,111.19+0,3X+0,111.19 7.00
5 Stanislav VyšínStanislav Vyšín
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 12.21 +0.1 m/s X+0,111.19+0,3X+0,111.19 6.00
6 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 12.04 -0.1 m/s X+0,111.19+0,3X+0,111.19 5.00
7 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 11.84 +0.1 m/s X+0,111.19+0,3X+0,111.19 4.00
8 Roman ZápotockýRoman Zápotocký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
79 11.60 +1.0 m/s X+0,111.19+0,3X+0,111.19 3.00
9 Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 11.29 -0.9 m/s X+0,111.19+0,3X+0,111.19 2.00
10 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 11.19 +0.3 m/s X+0,111.19+0,3X+0,111.19 1.00
Martin KloudMartin Kloud
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 DNP
Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 NM
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 09.95 +0.9 m/s 09.84-2.109.83-0.3--09.8409.95+0.9X-0.509.860.0 11.00
2 Petra NěmejcováPetra Němejcová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
78 09.84 +0.8 m/s 09.53+1.1--09.80-0.309.8009.84+0.8--09.81+0.1 9.00
3 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 09.53 +1.9 m/s 09.53+1.909.35-1.709.15-1.009.5309.35+0.709.11+0.409.110.0 8.00
4 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 09.44 -0.3 m/s 09.44-0.3----09.44------ 7.00
5 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 09.38 -1.2 m/s 09.21+2.109.38-1.2--09.38------ 6.00
Celkem 5 závodníků