Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B

Sušice (21. 6. 2014)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.66 11.00
2 David RichterDavid Richter 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 22.69 8.00
3 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.82 7.00
4 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.29 1.00
5 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.36
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.67 9.00
2 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.94 6.00
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.98 5.00
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.14 3.00
Jan ValášekJan Valášek 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.13 4.00
2 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.28 2.00
3 Jan KisialaJan Kisiala 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.50
4 Michal VacekMichal Vacek 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 24.04
Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.47
2 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.91
3 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.12
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.96
Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.00 11.00
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.17 9.00
3 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.77 7.00
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.16 5.00
5 Barbora PotužákováBarbora Potužáková 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 30.32
MB Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.16
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie WeissováJulie Weissová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.71 8.00
2 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.09 6.00
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.24 4.00
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.31 3.00
5 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.62 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.6.2014) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.51 2.00
2 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.03
3 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 29.34
4 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 30.20
5 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 31.06
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 28.65
2 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 29.45
3 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 29.74
4 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 30.21
5 Štěpánka ReschováŠtěpánka Reschová 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 30.26
Celkem 5 závodníků