Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kola II. ligy mužů a žen, skupina B

Sušice (21. 6. 2014)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.35 11.00
2 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.80 9.00
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.35 8.00
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.89 7.00
5 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 52.75 4.00
6 Jan ValášekJan Valášek 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 53.09 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 52.44 6.00
2 Jan JirotkaJan Jirotka 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 52.45 5.00
3 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.29 1.00
4 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 55.26
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.97 2.00
2 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 59.60
3 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 61.29
Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 58.94 11.00
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 61.79 9.00
3 Dominika AntošováDominika Antošová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 63.44 7.00
4 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 64.00 5.00
5 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 64.21 4.00
6 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 65.50 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 62.87 8.00
2 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 63.81 6.00
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 64.75 3.00
4 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 67.22 1.00
5 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 71.98
6 Martina KaltenbrunnerováMartina Kaltenbrunnerová 00 TJ SušiceTJ Sušice 73.88
Celkem 6 závodníků