Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila
Praha (9. 6. 2014)100 m - Muži (Běh)
Běh A (po, 9.6.2014 - 15:45) official | Vítr: +0.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ZichVáclav Zich | 90 | TJ Dukla Praha | 4 | SB 10.56 | 0.100 | |||||||||||||
2 | Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný | 91 | TJ Dukla Praha | 5 | SB 10.66 | 0.155 | |||||||||||||
3 | Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc | 86 | Spartak Praha 4 | 3 | SB 10.83 | 0.156 | |||||||||||||
4 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 6 | 10.95 | 0.173 | |||||||||||||
5 | Vojtěch NohavaVojtěch Nohava | 92 | AK Most | 7 | 10.98 | 0.163 | |||||||||||||
6 | Dominik ZáleskýDominik Záleský | 95 | AC Pardubice | 1 | 11.13 | 0.168 | |||||||||||||
7 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | AK Most | 2 | 11.19 | 0.139 | |||||||||||||
Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | ASK Slavia Praha | 8 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh B (po, 9.6.2014 - 15:45) official | Vítr: +1.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4 | PB 10.87 | 0.146 | |||||||||||||
2 | Ladislav KřížekLadislav Křížek | 82 | AK Most | 5 | 10.98 | 0.117 | |||||||||||||
3 | Marcel KadlecMarcel Kadlec | 94 | ASK Slavia Praha | 6 | SB 10.99 | 0.156 | |||||||||||||
4 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 2 | SB 11.01 | 0.155 | |||||||||||||
5 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 3 | =PB 11.05 | 0.176 | |||||||||||||
6 | Miloslav PetrákMiloslav Petrák | 93 | ASK Slavia Praha | 8 | SB 11.22 | 0.155 | |||||||||||||
7 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 7 | 11.34 | 0.200 | |||||||||||||
8 | Rudolf RůžekRudolf Růžek | 93 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 11.46 | 0.153 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ZichVáclav Zich | 90 | TJ Dukla Praha | 4 | SB 10.56 | 0.100 | ||
2 | Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný | 91 | TJ Dukla Praha | 5 | SB 10.66 | 0.155 | ||
3 | Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc | 86 | Spartak Praha 4 | 3 | SB 10.83 | 0.156 | ||
4 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4 | PB 10.87 | 0.146 | ||
5 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 6 | 10.95 | 0.173 | ||
6 | Vojtěch NohavaVojtěch Nohava | 92 | AK Most | 7 | 10.98 | 0.163 | ||
7 | Ladislav KřížekLadislav Křížek | 82 | AK Most | 5 | 10.98 | 0.117 | ||
8 | Marcel KadlecMarcel Kadlec | 94 | ASK Slavia Praha | 6 | SB 10.99 | 0.156 | ||
9 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 2 | SB 11.01 | 0.155 | ||
10 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 3 | =PB 11.05 | 0.176 | ||
11 | Dominik ZáleskýDominik Záleský | 95 | AC Pardubice | 1 | 11.13 | 0.168 | ||
12 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | AK Most | 2 | 11.19 | 0.139 | ||
13 | Miloslav PetrákMiloslav Petrák | 93 | ASK Slavia Praha | 8 | SB 11.22 | 0.155 | ||
14 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 7 | 11.34 | 0.200 | ||
15 | Rudolf RůžekRudolf Růžek | 93 | TJ Dukla Praha | 1 | PB 11.46 | 0.153 | ||
Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | ASK Slavia Praha | 8 | DNP |
100 m - Ženy (Běh)
Běh A (po, 9.6.2014 - 15:35) official | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | PSK Olymp Praha | 3 | SB 11.44 | 0.102 | |||||||||||||
2 | Petra UrbánkováPetra Urbánková | 91 | SSK Vítkovice | 4 | 11.78 | 0.149 | |||||||||||||
3 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice | 5 | 11.92 | 0.145 | |||||||||||||
4 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | 12.16 | 0.152 | |||||||||||||
5 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 12.17 | 0.149 | |||||||||||||
Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 7 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh B (po, 9.6.2014 - 15:35) official | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika TáborskáMonika Táborská | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.20 | 0.123 | |||||||||||||
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 5 | PB 12.28 | 0.149 | |||||||||||||
3 | Adéla ChválkováAdéla Chválková | 89 | SSK Vítkovice | 3 | 12.38 | 0.150 | |||||||||||||
4 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 2 | PB 12.52 | 0.173 | |||||||||||||
5 | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | AC Pardubice | 7 | PB 12.58 | 0.144 | |||||||||||||
6 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 6 | 12.66 | 0.165 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | PSK Olymp Praha | 3 | SB 11.44 | 0.102 | ||
2 | Petra UrbánkováPetra Urbánková | 91 | SSK Vítkovice | 4 | 11.78 | 0.149 | ||
3 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice | 5 | 11.92 | 0.145 | ||
4 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | 12.16 | 0.152 | ||
5 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 12.17 | 0.149 | ||
6 | Monika TáborskáMonika Táborská | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.20 | 0.123 | ||
7 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 5 | PB 12.28 | 0.149 | ||
8 | Adéla ChválkováAdéla Chválková | 89 | SSK Vítkovice | 3 | 12.38 | 0.150 | ||
9 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 2 | PB 12.52 | 0.173 | ||
10 | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | AC Pardubice | 7 | PB 12.58 | 0.144 | ||
11 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 6 | 12.66 | 0.165 | ||
Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 7 | DNP |
200 m - Muži (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 18:50) official | Vítr: +0.3 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Danny TalbotDanny Talbot | 91 | Great Britain | 3 | MR 20.36 | 0.150 | |||||||||||||
2 | Karol ZalewskiKarol Zalewski | 93 | Poland | 8 | SB 20.42 | 0.210 | |||||||||||||
3 | Michael MathieuMichael Mathieu | 84 | Bahamas | 2 | SB 20.50 | 0.168 | |||||||||||||
4 | Tsákonas Likoúrgos-StéfanosTsákonas Likoúrgos-Stéfanos | 90 | Greece | 7 | 20.59 | 0.147 | |||||||||||||
5 | Ramil GuliyevRamil Guliyev | 90 | Türkiye | 4 | 20.61 | 0.182 | |||||||||||||
6 | Serhiy SmelykSerhiy Smelyk | 87 | Ukraine | 1 | SB 20.62 | 0.156 | |||||||||||||
7 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Czech Republic | 6 | SB 20.87 | 0.238 | |||||||||||||
8 | Jan JirkaJan Jirka | 93 | Czech Republic | 5 | SB 21.11 | 0.179 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh A (po, 9.6.2014 - 16:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TesařJan Tesař | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 4 | PB 46.72 | 0.235 | |||||||||||||
2 | Michal DesenskýMichal Desenský | 93 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | PB 47.21 | 0.311 | |||||||||||||
3 | Patrik ŠormPatrik Šorm | 93 | TJ Dukla Praha | 5 | =PB 47.45 | 0.261 | |||||||||||||
4 | Martin ČapekMartin Čapek | 89 | ASK Slavia Praha | 6 | SB 47.70 | 0.227 | |||||||||||||
5 | Petr LichýPetr Lichý | 90 | TJ Dukla Praha | 3 | 47.92 | 0.220 | |||||||||||||
6 | Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 47.92 | 0.307 | |||||||||||||
7 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | TJ Sokol Opava | 8 | 49.55 | 0.347 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh B (po, 9.6.2014 - 16:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠnejdrFilip Šnejdr | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 48.83 | 0.134 | |||||||||||||
2 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | AK Šternberk | 7 | PB 48.97 | 0.359 | |||||||||||||
3 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 5 | PB 49.12 | 0.430 | |||||||||||||
4 | Michal DvořákMichal Dvořák | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | SB 49.56 | 0.202 | |||||||||||||
5 | Martin FaiferMartin Faifer | 91 | AK Most | 3 | 50.16 | 0.205 | |||||||||||||
6 | Vojtěch KotekVojtěch Kotek | 93 | ASK Slavia Praha | 2 | SB 51.36 | 0.139 | |||||||||||||
Michal BurešMichal Bureš | 96 | AC Čáslav | 1 | DNS | |||||||||||||||
Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TesařJan Tesař | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 4 | PB 46.72 | 0.235 | ||
2 | Michal DesenskýMichal Desenský | 93 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | PB 47.21 | 0.311 | ||
3 | Patrik ŠormPatrik Šorm | 93 | TJ Dukla Praha | 5 | =PB 47.45 | 0.261 | ||
4 | Martin ČapekMartin Čapek | 89 | ASK Slavia Praha | 6 | SB 47.70 | 0.227 | ||
5 | Petr LichýPetr Lichý | 90 | TJ Dukla Praha | 3 | 47.92 | 0.220 | ||
6 | Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 47.92 | 0.307 | ||
7 | Filip ŠnejdrFilip Šnejdr | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 48.83 | 0.134 | ||
8 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | AK Šternberk | 7 | PB 48.97 | 0.359 | ||
9 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 5 | PB 49.12 | 0.430 | ||
10 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | TJ Sokol Opava | 8 | 49.55 | 0.347 | ||
11 | Michal DvořákMichal Dvořák | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | SB 49.56 | 0.202 | ||
12 | Martin FaiferMartin Faifer | 91 | AK Most | 3 | 50.16 | 0.205 | ||
13 | Vojtěch KotekVojtěch Kotek | 93 | ASK Slavia Praha | 2 | SB 51.36 | 0.139 | ||
Michal BurešMichal Bureš | 96 | AC Čáslav | 1 | DNS | ||||
Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | DNS |
400 m - Muži (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 19:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloš RaovićMiloš Raović | 94 | Serbia | 3 | PB 46.24 | 0.251 | |||||||||||||
2 | Jarryd DunnJarryd Dunn | 92 | Great Britain | 5 | 46.41 | 0.247 | |||||||||||||
3 | Richard BuckRichard Buck | 86 | Great Britain | 8 | 46.48 | 0.225 | |||||||||||||
4 | Luke Lennon-FordLuke Lennon-Ford | 89 | Great Britain | 4 | SB 46.65 | 0.172 | |||||||||||||
5 | Mateo RužićMateo Ružić | 94 | Croatia | 6 | 46.99 | 0.270 | |||||||||||||
6 | Brian MurphyBrian Murphy | 82 | Ireland | 2 | SB 47.20 | 0.169 | |||||||||||||
7 | Daniel NěmečekDaniel Němeček | 91 | Czech Republic | 7 | SB 47.32 | 0.304 | |||||||||||||
8 | Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček | 92 | TJ Dukla Praha | 1 | SB 48.27 | 0.197 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh A (po, 9.6.2014 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena UlrichováAlena Ulrichová | 94 | SK Nové Město nad Metují | 7 | PB 56.56 | 0.234 | |||||||||||||
2 | Egle UljasEgle Uljas | 84 | Estonia | 6 | SB 56.76 | 0.404 | |||||||||||||
3 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav | 5 | 57.69 | 0.273 | |||||||||||||
Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | DNS | |||||||||||||||
Andrea HolleyováAndrea Holleyová | 89 | Slovakia | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh B (po, 9.6.2014 - 16:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alesia ViskotovaAlesia Viskotova | 92 | Ukraine | 5 | PB 55.99 | 0.233 | |||||||||||||
2 | Lucie TaclíkováLucie Taclíková | 93 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 56.43 | 0.231 | |||||||||||||
3 | Alžěta KratochvílováAlžěta Kratochvílová | 96 | TJ Dukla Praha | 6 | SB 58.08 | 0.260 | |||||||||||||
4 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | AC Pardubice | 8 | PB 58.26 | 0.266 | |||||||||||||
5 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 58.44 | 0.287 | |||||||||||||
6 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | ASK Slavia Praha | 4 | SB 58.47 | 0.362 | |||||||||||||
7 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | Atletický klub AHA Vyškov | 2 | PB 60.93 | 0.191 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alesia ViskotovaAlesia Viskotova | 92 | Ukraine | 5 | PB 55.99 | 0.233 | ||
2 | Lucie TaclíkováLucie Taclíková | 93 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 56.43 | 0.231 | ||
3 | Alena UlrichováAlena Ulrichová | 94 | SK Nové Město nad Metují | 7 | PB 56.56 | 0.234 | ||
4 | Egle UljasEgle Uljas | 84 | Estonia | 6 | SB 56.76 | 0.404 | ||
5 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav | 5 | 57.69 | 0.273 | ||
6 | Alžěta KratochvílováAlžěta Kratochvílová | 96 | TJ Dukla Praha | 6 | SB 58.08 | 0.260 | ||
7 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | AC Pardubice | 8 | PB 58.26 | 0.266 | ||
8 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 58.44 | 0.287 | ||
9 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | ASK Slavia Praha | 4 | SB 58.47 | 0.362 | ||
10 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | Atletický klub AHA Vyškov | 2 | PB 60.93 | 0.191 | ||
Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | DNS | ||||
Andrea HolleyováAndrea Holleyová | 89 | Slovakia | 3 | DNS |
800 m - Muži (Běh)
Běh A (po, 9.6.2014 - 16:28) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VystrkTomáš Vystrk | 93 | VSK Univerzita Brno | 6 | 1:51.36 | ||||||||||||||
2 | Václav BarákVáclav Barák | 90 | ASK Slavia Praha | 11 | PB 1:51.57 | ||||||||||||||
3 | Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | SSK Vítkovice | 7 | 1:52.08 | ||||||||||||||
4 | Tomáš TimoranskýTomáš Timoranský | 93 | Slovakia | 8 | 1:52.53 | ||||||||||||||
5 | Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský | 92 | Slovakia | 1 | SB 1:52.79 | ||||||||||||||
6 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 94 | ASK Slavia Praha | 3 | 1:52.87 | ||||||||||||||
7 | Jan ČivišJan Čiviš | 95 | AC Domažlice | 9 | PB 1:53.31 | ||||||||||||||
8 | Josef ŠimsaJosef Šimsa | 96 | AC Falcon Rokycany | 4 | PB 1:54.01 | ||||||||||||||
9 | Peter ĎurecPeter Ďurec | 92 | Slovakia | 10 | PB 1:54.53 | ||||||||||||||
10 | Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček | 86 | SSK Vítkovice | 2 | 1:55.58 | ||||||||||||||
Jan MurínJan Murín | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh B (po, 9.6.2014 - 16:28) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Atletický klub AHA Vyškov | 8 | PB 1:54.05 | ||||||||||||||
2 | David ŠpindlerDavid Špindler | 94 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 6 | SB 1:54.44 | ||||||||||||||
3 | Jan ŠípJan Šíp | 95 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 1:54.87 | ||||||||||||||
4 | Jakub KopeckýJakub Kopecký | 93 | ASK Slavia Praha | 10 | PB 1:55.41 | ||||||||||||||
5 | Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 1:55.58 | ||||||||||||||
6 | David KučeraDavid Kučera | 91 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4 | PB 1:55.64 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek | 87 | PSK Olymp Praha | 3 | 1:57.35 | ||||||||||||||
8 | Jaroslav DoubekJaroslav Doubek | 93 | Spartak Praha 4 | 9 | PB 1:57.91 | ||||||||||||||
9 | Ondřej MachOndřej Mach | 94 | ASK Slavia Praha | 12 | PB 1:58.88 | ||||||||||||||
10 | Michal ProcházkaMichal Procházka | 82 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:00.58 | ||||||||||||||
11 | Jiří LietavecJiří Lietavec | 96 | AC Čáslav | 5 | 2:07.97 | ||||||||||||||
Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk | 11 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VystrkTomáš Vystrk | 93 | VSK Univerzita Brno | 6 | 1:51.36 | |||
2 | Václav BarákVáclav Barák | 90 | ASK Slavia Praha | 11 | PB 1:51.57 | |||
3 | Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | SSK Vítkovice | 7 | 1:52.08 | |||
4 | Tomáš TimoranskýTomáš Timoranský | 93 | Slovakia | 8 | 1:52.53 | |||
5 | Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský | 92 | Slovakia | 1 | SB 1:52.79 | |||
6 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 94 | ASK Slavia Praha | 3 | 1:52.87 | |||
7 | Jan ČivišJan Čiviš | 95 | AC Domažlice | 9 | PB 1:53.31 | |||
8 | Josef ŠimsaJosef Šimsa | 96 | AC Falcon Rokycany | 4 | PB 1:54.01 | |||
9 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Atletický klub AHA Vyškov | 8 | PB 1:54.05 | |||
10 | David ŠpindlerDavid Špindler | 94 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 6 | SB 1:54.44 | |||
11 | Peter ĎurecPeter Ďurec | 92 | Slovakia | 10 | PB 1:54.53 | |||
12 | Jan ŠípJan Šíp | 95 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 1:54.87 | |||
13 | Jakub KopeckýJakub Kopecký | 93 | ASK Slavia Praha | 10 | PB 1:55.41 | |||
14 | Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 1:55.58 | |||
15 | Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček | 86 | SSK Vítkovice | 2 | 1:55.58 | |||
16 | David KučeraDavid Kučera | 91 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4 | PB 1:55.64 | |||
17 | Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek | 87 | PSK Olymp Praha | 3 | 1:57.35 | |||
18 | Jaroslav DoubekJaroslav Doubek | 93 | Spartak Praha 4 | 9 | PB 1:57.91 | |||
19 | Ondřej MachOndřej Mach | 94 | ASK Slavia Praha | 12 | PB 1:58.88 | |||
20 | Michal ProcházkaMichal Procházka | 82 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 2:00.58 | |||
21 | Jiří LietavecJiří Lietavec | 96 | AC Čáslav | 5 | 2:07.97 | |||
Jan MurínJan Murín | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | DNF | ||||
Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk | 11 | DNS |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 19:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Svetlana UlogaSvetlana Uloga | 86 | Russia | 6 | 2:01.97 | ||||||||||||||
2 | Lenka MasnáLenka Masná | 85 | Czech Republic | 5 | 2:02.16 | ||||||||||||||
3 | Natalya DanilovaNatalya Danilova | 91 | Russia | 7 | 2:03.85 | ||||||||||||||
4 | Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková | 92 | Czech Republic | 8 | 2:03.91 | ||||||||||||||
5 | Rose-Anne GalliganRose-Anne Galligan | 87 | Ireland | 3 | 2:03.95 | ||||||||||||||
6 | Kseniya SavinaKseniya Savina | 89 | Ukraine | 2 | 2:05.60 | ||||||||||||||
7 | Mandie BrandtMandie Brandt | 82 | South Africa | 4 | 2:06.40 | ||||||||||||||
8 | Alem GebremariamAlem Gebremariam | 95 | Ethiopia | 1 | 2:17.67 | ||||||||||||||
Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | Czech Republic | 9 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 18:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maiyo Hillary KipkorirMaiyo Hillary Kipkorir | 93 | Kenya | 12 | SB 3:36.21 | ||||||||||||||
2 | Jakub HolušaJakub Holuša | 88 | Czech Republic | 9 | PB 3:36.32 | ||||||||||||||
3 | Valentin SmirnovValentin Smirnov | 86 | Russia | 11 | 3:39.09 | ||||||||||||||
4 | Artur OstrowskiArtur Ostrowski | 88 | Poland | 5 | SB 3:41.83 | ||||||||||||||
5 | Mateusz DemczyszakMateusz Demczyszak | 86 | Poland | 10 | 3:41.86 | ||||||||||||||
6 | Goran NavaGoran Nava | 81 | Serbia | 7 | SB 3:42.48 | ||||||||||||||
7 | Adil BeryamiAdil Beryami | 90 | Morocco | 8 | 3:42.91 | ||||||||||||||
8 | Petr VitnerPetr Vitner | 90 | Czech Republic | 6 | SB 3:43.13 | ||||||||||||||
9 | Jozef PelikánJozef Pelikán | 84 | Slovakia | 1 | 3:44.95 | ||||||||||||||
10 | Péter SzemetiPéter Szemeti | 88 | Hungary | 4 | SB 3:46.61 | ||||||||||||||
11 | Jan FrišJan Friš | 95 | Czech Republic | 2 | 3:50.55 | ||||||||||||||
Jan SýkoraJan Sýkora | 92 | Czech Republic | 3 | DNF | |||||||||||||||
Cornelius NdiwaCornelius Ndiwa | 88 | Kenya | 13 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Veteráni (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 16:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan SerafinMilan Serafin | 65 | SK Aritma Praha | 1 | 4:27.47 | ||||||||||||||
2 | Rastislav MartinickýRastislav Martinický | 60 | AŠK Inter Bratislava | 10 | 4:38.89 | ||||||||||||||
3 | Jiří HajzlerJiří Hajzler | 63 | Atletický klub AHA Vyškov | 5 | 4:41.93 | ||||||||||||||
4 | Luboš KrátkýLuboš Krátký | 62 | Lanškroun | 8 | 4:44.74 | ||||||||||||||
5 | Martin BušekMartin Bušek | 64 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 4:52.40 | ||||||||||||||
6 | Petr MotálekPetr Motálek | 61 | TJ Spartak Třebíč | 6 | 5:01.71 | ||||||||||||||
7 | Vladimír VacardaVladimír Vacarda | 59 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11 | 5:07.18 | ||||||||||||||
8 | František PechekFrantišek Pechek | 53 | TJ Maratonstav Úpice | 7 | 5:15.34 | ||||||||||||||
9 | Adrien SehnalAdrien Sehnal | 53 | TJ Dukla Praha | 3 | 5:41.15 | ||||||||||||||
10 | Jiří LibraJiří Libra | 37 | LBC Nové Město n.Metují | 9 | 6:11.51 | ||||||||||||||
Petr LoudaPetr Louda | 64 | AC SYNER Turnov | 12 | DNS | |||||||||||||||
Vavřinec FójcikVavřinec Fójcik | 59 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
5000 m - Muži (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 19:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kipchirchir Daniel KomenKipchirchir Daniel Komen | 84 | Kenya | 5 | 13:33.67 | ||||||||||||||
2 | Alemu BekeleAlemu Bekele | 90 | Brunei Darussalam | 4 | 13:53.67 | ||||||||||||||
3 | Lawrence Kemboi KipsangLawrence Kemboi Kipsang | 93 | Kenya | 6 | 14:00.94 | ||||||||||||||
4 | Elisha RotichElisha Rotich | 90 | Kenya | 3 | 14:17.97 | ||||||||||||||
5 | Ross MillingtonRoss Millington | 89 | Great Britain | 2 | 14:20.11 | ||||||||||||||
6 | Maiyo Hillary KiptumMaiyo Hillary Kiptum | 94 | Kenya | 1 | 14:37.89 | ||||||||||||||
Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk | 80 | Czech Republic | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 18:10) official | Vítr: -0.1 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vashti ThomasVashti Thomas | 90 | United States | 3 | SB 12.84 | 0.123 | |||||||||||||
2 | Alina TalaiAlina Talai | 89 | Belarus | 4 | =SB 13.06 | 0.150 | |||||||||||||
3 | Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková | 82 | Czech Republic | 6 | SB 13.25 | 0.153 | |||||||||||||
4 | Santos Fabiana DosSantos Fabiana Dos | 86 | Brazil | 5 | 13.27 | 0.156 | |||||||||||||
5 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | Czech Republic | 7 | PB 13.47 | 0.166 | |||||||||||||
6 | Anna KielbasińskaAnna Kielbasińska | 90 | Poland | 2 | SB 13.80 | 0.170 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 16:50) official | Vítr: +1.4 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 5 | PB 13.83 | 0.173 | |||||||||||||
2 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 13.87 | 0.184 | |||||||||||||
3 | Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | PSK Olymp Praha | 3 | PB 14.53 | 0.231 | |||||||||||||
4 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 7 | PB 15.05 | 0.181 | |||||||||||||
5 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 4 | PB 15.11 | 0.165 | |||||||||||||
6 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 2 | PB 15.34 | 0.206 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 18:25) official | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yordan O´FarrillYordan O´Farrill | 93 | Cuba | 6 | MR 13.19 | 0.142 | |||||||||||||
2 | Shane BrathwaiteShane Brathwaite | 90 | Barbados | 4 | PB 13.29 | 0.123 | |||||||||||||
3 | Dominic BergerDominic Berger | 86 | United States | 5 | SB 13.39 | 0.174 | |||||||||||||
4 | Eric BalnuweitEric Balnuweit | 88 | Germany | 7 | SB 13.46 | 0.152 | |||||||||||||
5 | Balázs BajiBalázs Baji | 89 | Hungary | 3 | 13.47 | 0.126 | |||||||||||||
6 | Dominik BochenekDominik Bochenek | 87 | Poland | 8 | SB 13.52 | 0.128 | |||||||||||||
7 | Alex Al-AmeenAlex Al-Ameen | 89 | Great Britain | 2 | 13.75 | 0.140 | |||||||||||||
Ty AkinsTy Akins | 86 | United States | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži 20-22 let (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 16:55) official | Vítr: +0.7 m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JánJan Ján | 93 | PSK Olymp Praha | 5 | PB 14.26 | 0.141 | |||||||||||||
2 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 14.34 | 0.148 | |||||||||||||
3 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 4 | 14.42 | 0.140 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh A (po, 9.6.2014 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 52.33 | 0.307 | |||||||||||||
2 | Radek FischerRadek Fischer | 91 | Spartak Praha 4 | 4 | 53.01 | 0.187 | |||||||||||||
3 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 6 | 53.03 | 0.256 | |||||||||||||
Daniel MusilDaniel Musil | 89 | ASK Slavia Praha | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh B (po, 9.6.2014 - 15:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří MužíkJiří Mužík | 76 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 4 | SB 52.34 | 0.235 | |||||||||||||
2 | Tomáš GrünerTomáš Grüner | 89 | TJ Dukla Praha | 6 | SB 53.24 | 0.237 | |||||||||||||
3 | Jiří StehnoJiří Stehno | 93 | ŠAK Chodov | 3 | SB 53.71 | 0.203 | |||||||||||||
4 | Michal PaďourMichal Paďour | 94 | AC Pardubice | 5 | SB 53.74 | 0.245 | |||||||||||||
Jeremy SovaJeremy Sova | 94 | TJ Dukla Praha | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 52.33 | 0.307 | ||
2 | Jiří MužíkJiří Mužík | 76 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 4 | SB 52.34 | 0.235 | ||
3 | Radek FischerRadek Fischer | 91 | Spartak Praha 4 | 4 | 53.01 | 0.187 | ||
4 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 6 | 53.03 | 0.256 | ||
5 | Tomáš GrünerTomáš Grüner | 89 | TJ Dukla Praha | 6 | SB 53.24 | 0.237 | ||
6 | Jiří StehnoJiří Stehno | 93 | ŠAK Chodov | 3 | SB 53.71 | 0.203 | ||
7 | Michal PaďourMichal Paďour | 94 | AC Pardubice | 5 | SB 53.74 | 0.245 | ||
Daniel MusilDaniel Musil | 89 | ASK Slavia Praha | 3 | DNS | ||||
Jeremy SovaJeremy Sova | 94 | TJ Dukla Praha | 7 | DNS |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 19:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niall FlanneryNiall Flannery | 91 | Great Britain | 4 | 49.43 | 0.171 | |||||||||||||
2 | Timofey ChalyyTimofey Chalyy | 94 | Russia | 5 | SB 49.55 | 0.226 | |||||||||||||
3 | Reggie WyattReggie Wyatt | 90 | United States | 7 | 50.01 | 0.293 | |||||||||||||
4 | Ben SumnerBen Sumner | 83 | Great Britain | 2 | SB 50.29 | 0.554 | |||||||||||||
5 | Michal BrožMichal Brož | 92 | Czech Republic | 6 | SB 50.68 | 0.276 | |||||||||||||
6 | Kurt CoutoKurt Couto | 85 | Mozambique | 3 | 50.70 | 0.206 | |||||||||||||
7 | Vladimir AntmanisVladimir Antmanis | 84 | Russia | 8 | 51.05 | 0.302 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 18:02) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubaczyk, Adamski, Masztak, Zalewski Kubaczyk, Adamski, Masztak, Zalewski | Poland | 6 | 39.39 | 0.256 | ||||||||||||||
2 | Veleba, Šťastný, Jirka, Zich Veleba, Šťastný, Jirka, Zich | Czech Republic | 5 | 39.90 | 0.259 | ||||||||||||||
3 | JUN Netymach, Kolarčík, Svoboda, Baumgartner JUN Netymach, Kolarčík, Svoboda, Baumgartner | Czech Republic | 4 | 41.23 | 0.255 | ||||||||||||||
4 | Nohava, Křížek, Lecjaks, Faifer Nohava, Křížek, Lecjaks, Faifer | AK Most | 8 | 41.23 | 0.249 | ||||||||||||||
5 | U23 Sabadin, Kadlec, Petrák, Desenský U23 Sabadin, Kadlec, Petrák, Desenský | Czech Republic | 7 | 41.73 | 0.150 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 18:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kielbasinska, Weller, Jeschke, Stepień Kielbasinska, Weller, Jeschke, Stepień | Poland | 5 | 44.47 | 0.262 | ||||||||||||||
2 | B Chválková,Táborská,Domská, Kobiánová B Chválková,Táborská,Domská, Kobiánová | Czech Republic | 6 | 45.88 | 0.394 | ||||||||||||||
A Urbánková, Slaninová, Schmidová, Čechová A Urbánková, Slaninová, Schmidová, Čechová | Czech Republic | 4 | DNF | 0.319 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 17:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 5.025.225.425.525.605.675.725.775.825.87 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Piotr LisekPiotr Lisek
Poland |
92 | 8 | =MR 5.82 | --OOXO-XXO-O | ||||||||||||||
2 |
Michal BalnerMichal Balner
Czech Republic |
82 | 7 | SB 5.60 | --O-O-XXX | ||||||||||||||
3 |
Jan KudličkaJan Kudlička
Czech Republic |
88 | 9 | 5.60 | --O-XO-XXX | ||||||||||||||
4 |
Giuseppe GibiliscoGiuseppe Gibilisco
Italy |
79 | 5 | 5.52 | --XOOXXX | ||||||||||||||
5 |
Oleksandr KorchmidOleksandr Korchmid
Ukraine |
82 | 4 | SB 5.42 | -OXOXXX | ||||||||||||||
6 |
Przemyslaw CzerwińskiPrzemyslaw Czerwiński
Poland |
83 | 6 | 5.42 | -XOXO-XXX | ||||||||||||||
7 |
Mareks ArentsMareks Arents
Latvia |
86 | 1 | 5.22 | -XOX-------- | ||||||||||||||
8 |
Adam PašiakAdam Pašiak
Czech Republic |
90 | 2 | 5.22 | XXOXOXXX | ||||||||||||||
9 |
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
Czech Republic |
92 | 3 | 5.02 | OXXX | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 15:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Žákovské závody |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3.203.403.603.803.904.004.104.204.274.354.40 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno |
95 | 8 | PB 4.35 | ---O-OOOXOOXXX | ||||||||||||||
2 |
Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 7 | =PB 4.10 | ---O-OXOXXX | ||||||||||||||
3 |
Ildze BortaščenokaIldze Bortaščenoka
Latvia |
87 | 6 | SB 3.90 | --OXOOXXX | ||||||||||||||
4 |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 5 | =PB 3.80 | -OOO-XXX | ||||||||||||||
5 |
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České Budějovice |
92 | 1 | SB 3.60 | OXXOXXOXXX | ||||||||||||||
6= |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 4 | 3.40 | -OXXX | ||||||||||||||
6= |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 2 | 3.40 | -OXXX | ||||||||||||||
6= |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | 3 | 3.40 | -OXXX | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 16:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 6 | PB 7.94 -0.7 m/s | 7.28+0.2 | 7.54+0.4 | 7.94-0.7 | 7.94 | X+1.3 | 7.93+0.7 | 7.85+1.0 | ||||||||
2 |
Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO Kladno |
88 | 3 | SB 7.22 +2.5 m/s | - | 7.17+2.4 | X+0.7 | X+0.1 | 7.17 | - | 7.22+2.5 | X+0.8 | |||||||
3 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla Praha |
91 | 2 | SB 7.15 +1.6 m/s | 6.98-0.1 | 7.15+1.6 | - | 7.15 | X-1.1 | - | - | ||||||||
4 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla Praha |
85 | 5 | 6.93 +0.8 m/s | X+1.0 | - | 6.93+0.8 | 6.93 | - | - | - | ||||||||
5 |
Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla Praha |
94 | 4 | 6.87 -0.1 m/s | 6.77-0.1 | 6.87-0.1 | X+0.0 | 6.87 | X+0.8 | X+1.5 | X+1.3 | ||||||||
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra Litomyšl |
84 | 1 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 18:02) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aiga GrabusteAiga Grabuste
Latvia |
88 | 7 | PB 6.69 +0.0 m/s | 6.57+0.7 | X | 6.66+0.3 | 6.66 | X | 6.45+0.9 | 6.69+0.0 | ||||||||
2 |
Bianca StuartBianca Stuart
Bahamas |
88 | 9 | SB 6.64 +0.8 m/s | X | X | 6.39+0.2 | 6.39 | 6.42+1.7 | 6.64+0.8 | 6.63+0.2 | ||||||||
3 |
Lauma GrivaLauma Griva
Latvia |
84 | 3 | SB 6.51 +0.5 m/s | 6.37+0.8 | X | 6.47-0.7 | 6.47 | 6.51+0.5 | X | 6.44+1.2 | ||||||||
4 |
Volha SudarevaVolha Sudareva
Belarus |
84 | 5 | SB 6.51 +1.0 m/s | 6.37+1.3 | X | 6.47+0.2 | 6.47 | 6.51+1.0 | 6.26+0.2 | 6.26-0.2 | ||||||||
5 |
Teresa DobijaTeresa Dobija
Poland |
82 | 8 | 6.50 +0.6 m/s | X | 6.50+0.6 | X | 6.50 | X | X | 6.17+0.4 | ||||||||
6 |
Jana VelďákováJana Velďáková
Slovakia |
81 | 6 | SB 6.42 +1.1 m/s | X | X | 6.40+0.4 | 6.40 | X | X | 6.42+1.1 | ||||||||
7 |
Veronika MosinaVeronika Mosina
Russia |
90 | 4 | 6.20 +1.3 m/s | 6.09+0.1 | X | X | 6.09 | X | X | 6.20+1.3 | ||||||||
8 |
Jana KorešováJana Korešová
Czech Republic |
81 | 2 | SB 5.97 +0.5 m/s | X | 5.87-0.7 | 5.96+1.2 | 5.96 | 5.97+0.5 | X | X | ||||||||
9 |
Lucie DomskáLucie Domská
Czech Republic |
93 | 1 | 5.79 +0.9 m/s | 5.79+0.9 | 5.57-0.1 | 5.66+0.2 | 5.79 | |||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 19:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ladislav PrášilLadislav Prášil
Czech Republic |
90 | 9 | 20.52 | 19.68 | 20.39 | X | 20.39 | 20.14 | 20.21 | 20.52 | ||||||||
2 |
Alexandr LesnoyAlexandr Lesnoy
Russia |
88 | 8 | 20.50 | 19.86 | 20.47 | 20.50 | 20.50 | X | 20.20 | 20.35 | ||||||||
3 |
Tomáš StaněkTomáš Staněk
Czech Republic |
91 | 10 | 20.31 | 19.69 | X | 20.18 | 20.18 | X | 20.31 | X | ||||||||
4 |
Georgi IvanovGeorgi Ivanov
Bulgaria |
85 | 6 | 20.08 | X | 19.80 | 20.08 | 20.08 | 19.67 | X | X | ||||||||
5 |
Jan MarcellJan Marcell
Czech Republic |
85 | 5 | 19.96 | 19.04 | 19.89 | 19.96 | 19.96 | 19.64 | X | X | ||||||||
6 |
Orazio CremonaOrazio Cremona
South Africa |
89 | 7 | 19.83 | 18.14 | 19.83 | 19.38 | 19.83 | 19.69 | X | 19.19 | ||||||||
7 |
Martin NovákMartin Novák
Czech Republic |
92 | 3 | 19.21 | X | 19.13 | 19.21 | 19.21 | 18.92 | 19.12 | 19.20 | ||||||||
8 |
Maris UrtansMaris Urtans
Latvia |
81 | 2 | 19.16 | 19.16 | X | 18.66 | 19.16 | X | X | X | ||||||||
9 |
Antonín ŽalskýAntonín Žalský
Czech Republic |
80 | 4 | 19.12 | 18.76 | X | 19.12 | 19.12 | |||||||||||
10 |
Martin StašekMartin Stašek
Czech Republic |
89 | 1 | NM | X | X | X | 0 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 16:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Dukla mítink |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrius GudžiusAndrius Gudžius
Lithuania |
91 | 9 | 62.42 | X | 60.21 | 62.41 | 62.41 | 62.42 | X | X | ||||||||
2 |
Jorge FernándezJorge Fernández
Cuba |
87 | 8 | 62.20 | 59.45 | 60.35 | 62.20 | 62.20 | X | 62.00 | X | ||||||||
3 |
Apostolos ParellisApostolos Parellis
Cyprus |
85 | 5 | 62.20 | 61.93 | 61.17 | 61.90 | 61.93 | 62.20 | X | 61.67 | ||||||||
4 |
Gleb SidorchenkoGleb Sidorchenko
Russia |
86 | 3 | 61.63 | X | 60.57 | 61.63 | 61.63 | 59.61 | X | X | ||||||||
5 |
Oleksiy SemenovOleksiy Semenov
Ukraine |
82 | 6 | 61.35 | X | 61.35 | X | 61.35 | X | 59.39 | 59.50 | ||||||||
6 |
Przemyslaw CzajkowskiPrzemyslaw Czajkowski
Poland |
88 | 7 | 59.57 | 59.57 | X | X | 59.57 | 59.24 | X | X | ||||||||
7 |
Irfan YildirimIrfan Yildirim
Türkiye |
88 | 1 | 58.98 | 57.31 | 58.51 | X | 58.51 | X | 57.88 | 58.98 | ||||||||
8 |
Danijel FurtulaDanijel Furtula
Montenegro |
92 | 4 | 58.20 | X | 54.41 | 58.20 | 58.20 | X | X | X | ||||||||
9 |
Igor GondorIgor Gondor
Czech Republic |
79 | 2 | 58.16 | 58.16 | X | X | 58.16 | |||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 15:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Žákovské závody |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Iryna NovozhylovaIryna Novozhylova
Ukraine |
86 | 7 | MR 70.29 | 67.35 | 70.29 | 68.78 | 70.29 | 69.93 | 68.92 | 69.57 | ||||||||
2 |
Oksana MenkovaOksana Menkova
Belarus |
82 | 4 | SB 67.54 | 67.54 | X | 66.62 | 67.54 | 66.20 | X | 64.36 | ||||||||
3 |
Tereza KrálováTereza Králová
Czech Republic |
89 | 5 | 66.67 | X | 65.17 | 66.49 | 66.49 | 64.82 | 64.40 | 66.67 | ||||||||
4 |
Fruzsina FertigFruzsina Fertig
Hungary |
93 | 3 | 65.74 | X | 61.74 | 64.32 | 64.32 | X | 65.74 | 62.09 | ||||||||
5 |
Shanaugh BrownShanaugh Brown
Great Britain |
90 | 2 | 64.64 | X | X | 63.45 | 63.45 | X | X | 64.64 | ||||||||
6 |
Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
Czech Republic |
89 | 6 | 64.29 | 61.94 | X | X | 61.94 | 64.29 | 63.84 | X | ||||||||
7 |
Sarah HoltSarah Holt
Great Britain |
87 | 1 | 63.44 | X | 61.53 | 63.44 | 63.44 | X | 63.28 | 61.01 | ||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 19:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
Czech Republic |
81 | 10 | 64.08 | 62.95 | 63.06 | 62.92 | 63.06 | X | - | 64.08 | ||||||||
2 |
Hanna HatskoHanna Hatsko
Ukraine |
90 | 9 | 62.03 | 59.39 | 59.45 | 59.74 | 59.74 | 59.22 | 59.91 | 62.03 | ||||||||
3 |
Ásdís HjalmsdóttirÁsdís Hjalmsdóttir
Iceland |
85 | 6 | SB 60.03 | 60.03 | 57.01 | 57.93 | 60.03 | 56.92 | 56.43 | 54.98 | ||||||||
4 |
Tatjana JelačaTatjana Jelača
Serbia |
90 | 8 | 58.44 | 53.91 | 52.85 | 54.24 | 54.24 | X | 55.95 | 58.44 | ||||||||
5 |
Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
Czech Republic |
90 | 7 | 55.33 | 52.25 | 55.33 | X | 55.33 | X | X | 50.79 | ||||||||
6 |
Irena ŠediváIrena Šedivá
Czech Republic |
92 | 4 | 55.29 | 55.29 | 55.05 | 55.22 | 55.29 | 52.77 | X | X | ||||||||
7 |
Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
Czech Republic |
81 | 3 | SB 54.66 | 53.37 | X | 54.66 | 54.66 | 53.25 | X | X | ||||||||
8 |
Barbara MadejczykBarbara Madejczyk
Poland |
76 | 2 | 53.82 | 53.82 | 53.64 | X | 53.82 | 51.54 | 53.56 | 53.04 | ||||||||
9 |
Izzy JeffsIzzy Jeffs
Great Britain |
92 | 5 | 53.20 | 53.20 | X | X | 53.20 | |||||||||||
10 |
Petra AndrejskováPetra Andrejsková
Czech Republic |
92 | 1 | 51.96 | 51.67 | 50.25 | 51.96 | 51.96 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (po, 9.6.2014 - 18:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|---|---|
Hlavní program |
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr FrydrychPetr Frydrych
Czech Republic |
88 | 8 | SB 85.07 | 80.22 | 80.23 | 81.67 | 81.67 | 85.07 | 82.10 | X | ||||||||
2 |
Jakub VadlejchJakub Vadlejch
Czech Republic |
90 | 4 | SB 82.48 | 79.78 | 81.39 | 80.03 | 81.39 | 82.48 | X | X | ||||||||
3 |
Lukasz GrzeszczukLukasz Grzeszczuk
Poland |
90 | 7 | 81.18 | 80.44 | X | 81.18 | 81.18 | X | X | X | ||||||||
4 |
Maksym BohdanMaksym Bohdan
Ukraine |
94 | 6 | 76.94 | 72.76 | 67.30 | 71.28 | 72.76 | 76.94 | X | X | ||||||||
5 |
Bobur ShokirjonovBobur Shokirjonov
Uzbekistan |
90 | 3 | 76.18 | X | X | 73.65 | 73.65 | X | 74.12 | 76.18 | ||||||||
6 |
Pavel MialeshkaPavel Mialeshka
Belarus |
92 | 5 | 74.91 | 74.91 | 72.99 | X | 74.91 | 71.50 | X | X | ||||||||
7 |
Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Czech Republic |
89 | 1 | 73.64 | 73.64 | 71.13 | X | 73.64 | X | X | X | ||||||||
Celkem 7 závodníků |