Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila

Praha (9. 6. 2014)

400 m - Muži (Běh)

Běh A (po, 9.6.2014 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 PB 46.72 0.235
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 47.21 0.311
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 =PB 47.45 0.261
4 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 47.70 0.227
5 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 47.92 0.220
6 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 47.92 0.307
7 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 49.55 0.347
Celkem 7 závodníků
Běh B (po, 9.6.2014 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 48.83 0.134
2 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 7 PB 48.97 0.359
3 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 PB 49.12 0.430
4 Michal DvořákMichal Dvořák 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 49.56 0.202
5 Martin FaiferMartin Faifer 91 AK MostAK Most 3 50.16 0.205
6 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 51.36 0.139
Michal BurešMichal Bureš 96 AC ČáslavAC Čáslav 1 DNS
Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 PB 46.72 0.235
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 47.21 0.311
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 =PB 47.45 0.261
4 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 47.70 0.227
5 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 47.92 0.220
6 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 47.92 0.307
7 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 48.83 0.134
8 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 7 PB 48.97 0.359
9 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 PB 49.12 0.430
10 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 49.55 0.347
11 Michal DvořákMichal Dvořák 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 49.56 0.202
12 Martin FaiferMartin Faifer 91 AK MostAK Most 3 50.16 0.205
13 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 51.36 0.139
Michal BurešMichal Bureš 96 AC ČáslavAC Čáslav 1 DNS
Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS

400 m - Muži (Finále)

Finále (po, 9.6.2014 - 19:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Hlavní program
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloš RaovićMiloš Raović 94 SerbiaSerbia 3 PB 46.24 0.251
2 Jarryd DunnJarryd Dunn 92 Great BritainGreat Britain 5 46.41 0.247
3 Richard BuckRichard Buck 86 Great BritainGreat Britain 8 46.48 0.225
4 Luke Lennon-FordLuke Lennon-Ford 89 Great BritainGreat Britain 4 SB 46.65 0.172
5 Mateo RužićMateo Ružić 94 CroatiaCroatia 6 46.99 0.270
6 Brian MurphyBrian Murphy 82 IrelandIreland 2 SB 47.20 0.169
7 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 Czech RepublicCzech Republic 7 SB 47.32 0.304
8 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 SB 48.27 0.197
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh A (po, 9.6.2014 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 56.56 0.234
2 Egle UljasEgle Uljas 84 EstoniaEstonia 6 SB 56.76 0.404
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 5 57.69 0.273
Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 SlovakiaSlovakia 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh B (po, 9.6.2014 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Dukla mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 UkraineUkraine 5 PB 55.99 0.233
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 56.43 0.231
3 Alžěta KratochvílováAlžěta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 58.08 0.260
4 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 58.26 0.266
5 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 58.44 0.287
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 58.47 0.362
7 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2 PB 60.93 0.191
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 UkraineUkraine 5 PB 55.99 0.233
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 56.43 0.231
3 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 56.56 0.234
4 Egle UljasEgle Uljas 84 EstoniaEstonia 6 SB 56.76 0.404
5 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 5 57.69 0.273
6 Alžěta KratochvílováAlžěta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 58.08 0.260
7 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 58.26 0.266
8 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 58.44 0.287
9 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 58.47 0.362
10 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2 PB 60.93 0.191
Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 SlovakiaSlovakia 3 DNS