Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň

Vlašim (14. 6. 2014)

skok daleký - Žáci

(so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
99 6.44 +2.3 m/s 6.28 +0.8 m/s 11.00
2 Šimon HánaŠimon Hána
Zlínský krajZlínský kraj
99 6.34 -0.9 m/s 9.00
3 Jan VáchaJan Vácha
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 6.11 +0.1 m/s 8.00
4 Filip BártaFilip Bárta
Jihočeský krajJihočeský kraj
00 6.11 +0.2 m/s 7.00
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Olomoucký krajOlomoucký kraj
00 5.99 -2.5 m/s 6.00
6 Jan RůžičkaJan Růžička
PrahaPraha
99 5.93 -0.9 m/s 5.00
7 Jiří KrausJiří Kraus
Středočeský krajStředočeský kraj
00 5.92 -0.2 m/s 4.00
8 Jan NastoupilJan Nastoupil
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 5.92 +0.8 m/s 3.00
9 Marek ZelinkaMarek Zelinka
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
99 5.88 -0.5 m/s 2.00
10 Ondřej HolubOndřej Holub
Pardubický krajPardubický kraj
99 5.81 -0.3 m/s 1.00
11 Jakub BystroňJakub Bystroň
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 5.68 -0.1 m/s
12 Vít MonzarVít Monzar
Liberecký krajLiberecký kraj
99 5.66 -0.2 m/s
13 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
VysočinaVysočina
99 5.45 -0.9 m/s
14 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
PrahaPraha
99 5.45 -0.5 m/s
15 Antonín JanetkaAntonín Janetka
Ústecký krajÚstecký kraj
99 5.44 +0.4 m/s
16 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný
Pardubický krajPardubický kraj
00 5.42 +1.5 m/s
17 Pavel HalířPavel Halíř
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
00 5.34 -0.4 m/s
18 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
Ústecký krajÚstecký kraj
99 5.28 -0.1 m/s
19 Jiří SedlákJiří Sedlák
Plzeňský krajPlzeňský kraj
99 5.18 +0.0 m/s
20 Adam OndraAdam Ondra
VysočinaVysočina
00 5.09 -1.0 m/s
21 Jan LališJan Lališ
Karlovarský krajKarlovarský kraj
00 5.00 -0.8 m/s
Tomáš HlavinkaTomáš Hlavinka
Zlínský krajZlínský kraj
99 DNP
David RybaDavid Ryba
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
99 NM
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
PrahaPraha
00 5.82 -1.4 m/s 11.00
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová
Pardubický krajPardubický kraj
99 5.40 -1.1 m/s 9.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Zlínský krajZlínský kraj
99 5.38 -1.3 m/s 8.00
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 5.33 -0.5 m/s 7.00
5 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
Středočeský krajStředočeský kraj
00 5.25 -0.5 m/s 6.00
6 Aneta BednářováAneta Bednářová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
00 5.14 -0.8 m/s 5.00
7 Tereza ParáskováTereza Parásková
PrahaPraha
00 5.14 -1.1 m/s 4.00
8 Barbora TicháBarbora Tichá
Pardubický krajPardubický kraj
99 5.10 +0.9 m/s 3.00
9 Anísa FilaliAnísa Filali
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
00 5.06 +0.1 m/s 2.00
10 Aneta MiklášováAneta Miklášová
Zlínský krajZlínský kraj
00 4.99 -0.7 m/s 1.00
11 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
00 4.95 -0.3 m/s
12 Michaela FarováMichaela Farová
Jihočeský krajJihočeský kraj
00 4.87 -0.2 m/s
13 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
00 4.86 -2.3 m/s
14 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
VysočinaVysočina
99 4.85 -0.5 m/s
15 Klára RovenskáKlára Rovenská
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 4.84 -0.5 m/s
16 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
99 4.68 -0.5 m/s
17 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
99 4.68 -0.8 m/s
18 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
Středočeský krajStředočeský kraj
99 4.62 +0.0 m/s
19 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
Liberecký krajLiberecký kraj
00 4.61 -0.8 m/s
20 Anna TouskováAnna Tousková
VysočinaVysočina
99 4.60 -1.2 m/s
21 Patricie TóthováPatricie Tóthová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
00 4.56 -0.3 m/s
22 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
Ústecký krajÚstecký kraj
00 4.43 +0.0 m/s
23 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
00 4.40 -0.2 m/s
24 Kristýna MalířováKristýna Malířová
Ústecký krajÚstecký kraj
99 4.39 -0.6 m/s
Silvie ŠvubováSilvie Švubová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 DNP
Veronika JégrováVeronika Jégrová
Liberecký krajLiberecký kraj
00 DNP
Celkem 26 závodníků