Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň

Vlašim (14. 6. 2014)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 36.62 11.00
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 Ústecký krajÚstecký kraj 37.04 9.00
3 Ondřej HolubOndřej Holub 99 Pardubický krajPardubický kraj 37.16 8.00
4 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 37.48 7.00
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 PrahaPraha 38.22 5.00
6 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 38.93
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SvobodaJan Svoboda 99 Liberecký krajLiberecký kraj 37.96 6.00
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 Zlínský krajZlínský kraj 38.48 3.00
3 David HerákDavid Herák 00 Středočeský krajStředočeský kraj 38.74 2.00
4 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Ústecký krajÚstecký kraj 39.03
5 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 39.11
6 Petr LoudaPetr Louda 99 Jihočeský krajJihočeský kraj 39.57
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 Jihočeský krajJihočeský kraj 38.30 4.00
2 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 VysočinaVysočina 38.82 1.00
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 39.00
4 Kryštof HlaváčekKryštof Hlaváček 99 Pardubický krajPardubický kraj 39.53
5 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 39.77
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Olomoucký krajOlomoucký kraj 38.83
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 Středočeský krajStředočeský kraj 38.99
3 Michal MrkvaMichal Mrkva 99 VysočinaVysočina 39.74
4 Dominik ManišDominik Maniš 99 Zlínský krajZlínský kraj 39.97
5 Marek HesMarek Hes 99 Plzeňský krajPlzeňský kraj 40.12
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel StrnádekPavel Strnádek 99 Liberecký krajLiberecký kraj 39.88
2 Jan BenešJan Beneš 00 PrahaPraha 39.96
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 Středočeský krajStředočeský kraj 40.90
4 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 Plzeňský krajPlzeňský kraj 41.54
MS Jakub MaříkJakub Mařík 99 Ústecký krajÚstecký kraj 39.34
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Středočeský krajStředočeský kraj 40.32 11.00
2 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 PrahaPraha 40.92 9.00
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 PrahaPraha 40.94 8.00
4 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 41.85 7.00
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 Zlínský krajZlínský kraj 42.33 5.00
6 Anna SurákováAnna Suráková 00 Plzeňský krajPlzeňský kraj 42.38 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Středočeský krajStředočeský kraj 42.37 4.00
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 Karlovarský krajKarlovarský kraj 42.69 2.00
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 42.91 1.00
4 Anna KozákováAnna Kozáková 99 Plzeňský krajPlzeňský kraj 43.32
5 Eva KunováEva Kunová 99 Jihočeský krajJihočeský kraj 43.40
Lada VondrováLada Vondrová 99 Pardubický krajPardubický kraj DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 Olomoucký krajOlomoucký kraj 43.07
2 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 Liberecký krajLiberecký kraj 43.51
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 44.19
4 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 Ústecký krajÚstecký kraj 44.77
5 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 Pardubický krajPardubický kraj 44.85
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Karlovarský krajKarlovarský kraj 43.48
2 Jana NovákováJana Nováková 00 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 44.22
3 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 VysočinaVysočina 44.35
4 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 Liberecký krajLiberecký kraj 44.51
5 Sára MaláSára Malá 99 Ústecký krajÚstecký kraj 45.36
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 14.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 42.18 6.00
2 Eliška BěhounkováEliška Běhounková 00 VysočinaVysočina 45.01
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 Jihočeský krajJihočeský kraj 45.33
4 Klára RovenskáKlára Rovenská 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 45.99
MS Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 44.35
Celkem 5 závodníků