Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

34. ročník Velké ceny města Chebu

Cheb (29. 7. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 29.7.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kim CollinsKim Collins 76 Svatý Kryštof a NevisSvatý Kryštof a Nevis 06.48
2 Mitchel SheldonMitchel Sheldon 90 JamajkaJamajka 06.65
3 Adam ZavadskýAdam Zavadský 87 STU BRATISLAVA (SK)STU BRATISLAVA (SK) 06.80
4 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.00
5 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.06
6 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.09
7 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.18
8 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.24
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 29.7.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.17
2 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.28
3 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.46
4 Michal StarkMichal Stark 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.49
5 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.60
6 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.74
7 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.76
8 Daniel HavelDaniel Havel 97 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.85
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 29.7.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.26
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.52
3 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.94
4 Vilém ŘepaVilém Řepa 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.63
5 Jonáš KonvalinaJonáš Konvalina 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.64
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 29.7.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK DUBNICAAK DUBNICA 07.43
2 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.83
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 07.89
4 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.08
5 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.11
6 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.15
7 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.25
8 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.31
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 29.7.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.32
2 Iveta PohořeláIveta Pohořelá 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.37
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.49
4 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.52
5 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.54
6 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.62
7 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.75
8 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.99
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 29.7.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.97
2 Emma VinšováEmma Vinšová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.61
3 Adriana DesenskáAdriana Desenská 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.87
Celkem 3 závodníků