výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

60. Polabské závody, středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen

Kolín (1. 5. 2014)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 1.5.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.01
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.11
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.23
4 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.27
5 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.44
6 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.74
7 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 12.14
Jan KubešJan Kubeš 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 1.5.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.45
2 Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.66
3 Matěj VančuraMatěj Vančura 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.84
4 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.88
5 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.91
6 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.27
7 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 12.30
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 1.5.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.55
2 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.65
3 David SeifertDavid Seifert 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.84
4 Tomáš HatkaTomáš Hatka 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.36
5 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.64
6 Robin MartinekRobin Martinek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.40
Matěj SojkaMatěj Sojka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 1.5.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.75
2 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.98
3 Dominik PopelkaDominik Popelka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.28
4 Daniel KadlecDaniel Kadlec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.67
5 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.75
6 Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.86
7 Jakub TesařJakub Tesař 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.18
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 1.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.47
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 12.48
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.56
4 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.07
5 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.80
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.24
7 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 16.49
8 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 18.80
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 1.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.15
2 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.36
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.82
4 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.83
5 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.10
6 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.18
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 1.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠtroblováAnna Štroblová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.57
2 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 13.59
3 Kristýna MarešováKristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.41
4 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.53
5 Eliška HrdáEliška Hrdá 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.76
6 Ludmila GazdováLudmila Gazdová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.29
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 1.5.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.35
2 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.93
3 Ivana BartákováIvana Bartáková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 14.06
4 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.21
5 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.55
Celkem 5 závodníků